שוקולד האבק נסוג אפשר לצאת מהמקלט ולחזור

פייטוש

New member
התמונה מפטסדאם ליד ברלין מארמון סנסוסי

עוד אחת בית התה הסיני מסוף המאה ה17 בפנים אמבטיות בנוסח רומאי ואוסף כלי חרסינה סיני שילוב רנסנסי בתוספת אלמנטים מזרחיים

זרימה

New member
../images/Emo6.gif חשבתי שהתמונה מצולמת בארץ

גם אני ביקרתי בפוטסדאם היפה ובארמון הזה עם הגנים. תודה לך. אגב פסלים - אשמח לקבל המלצות על גני פסלים יפים בארץ. לילה טוב

סבלנות איש

נתגלגל יחד מהסיפורים מה היא עשתה להם
על בטן מלאה לא אעמוד בצחוק המתגלגל.

איך זה שהר געש אחד מעז ......../images/Emo140.gif

קוראים אותו אייפייליוקול, שם שגרם לאלפים מתושבי כדור הארץ שיבושים במשך כשבוע , ותקע אותנו באמסטרדם למספר ימים מעל המתוכנן. לא שסבלנו חלילה, נהפוך הוא , אלמלא אילוצים היינו נשארים שם עד שהשמיים יתבהרו לחטולין , וכל הנוסעים ישובו לבתיהם. כי מה כבר הפסדנו? בשעה ששם מתעסקים במרוצי אופניים , ואיך נסעה המלכה ברכבת בשל שביתת שדות התעופה, אצלנו תקועים עדיין במעטפות של שולה ואודי...ז'תומרת עולם כמנהגו......
אמסטרדם בעונה זו של השנה מתחילה להתכסות במרבדי צבעוניים ונרקיסים , דוגמית ממה שמציע הגן המהמם קוקנהוף מצורפת כאן, והיתר יופיע בהמשך אחרי שאפרק מזוודות ואלך לשחזר אי אלו תעודות שנגנבו ממני בצורה אמנותית ממש על ידי כנופיית מהגרים.
יאללה יום טוב לכולכם והעיקר שנחתנו בשלום!

w o m a n 10

New member
שוקולדההה../images/Emo24.gif ברוכה השבה לארץ הקודש../images/Emo25.gif

אנ'לא יודעת... אבל... נראה לי שכל הבלאגן הזה היה רק כדי שתשארו עוד כמה ימים בהולנד היפייפיה
התמונה מהממת.
בוקר טוב יקירתי בוקר טוב ישראל

w o m a n 10

New member
שוקולד, תגידי נגידי...

צניחה חופשית עשית שם בארץ הכAפכAפים??? אז... בני יקירי מבלה עכשיו בדרום אמריקה כרגע בואנס איירס - ארגנטינה. בשבת בתי חגגה 15 אביבים. הוא חיפש מתנה מקורית לשלוח לה. וזו המתנה שלבסוף שלח
איזה מאמי
ולחשוב על המתנות שאני הצעתי

w o m a n 10

New member
../images/Emo6.gif עידיתוש, לא שמעת? ../images/Emo2.gif

על הפטנט הישן להגשמת חלומות? דרך הילדים.
פעם רציתי עד שהבנתי שרגע הפחד מנפילה ממטוס לא שווה לי את העונג שברחיפה

כ חיים

New member
מה הפחד ?

הרי לא את צונחת, לא את צריכה לעשות את הצעד קדימה דרך דלת המטוס החוצה, יש מי שעושה את זה בשבילך ואת כבר קשורה אליו, כך שבאמת אין מה לפחד. חוץ מזה, בגבהים כאלה פחד הגובה נעלם, יש רק התפעלות מהנוף למטה ואולי חשש מהלא נודע. אם תחליטי בכ"ז להשתתף בחוויה כזו, בטוח שתהני ושתפי אותנו בחוויות.

w o m a n 10

New member
חיים אתה צודק...

אבל אין מי שיצדיק אותך.
כשהדרדק יחזור הביתה נתחקר אותו ונראה
ראית את צילומי קופות קק"ל? אוסף מדהים.

למעלה