ארוע 100 שנות התיישבות בכנרת ?

shlm99

New member
ארוע 100 שנות התיישבות בכנרת ?

שמעתי על ארוע כזה שיתקיים ב-13/5 בכנרת.... מישהו יודע יותר פרטים או היכן לחפש ?

w o m a n 10

New member
תערוכת קופות קק"ל - הקופה הכחולה

תערוכה שהוצגה במתחם נמל תל-אביב. ממש מרגש. לא הכל צילמתי. הקופה המצורפת היא קופה שנמצאה בין הריסות גטו ורשה.

w o m a n 10

New member
הקופה הקודמת היא מניו יורק וזו מישראל

שימו לב לאיזורים המצוינים במפה.

כ חיים

New member
תודה על התמונות

מאז שהייתי ילד ושלשלתי כל יום ששי כמה פרוטות לתוך קופת קק"ל בביה"ס, יש לי יחס מיוחד לקופות אלה. לפני כמה שנים קק"ל ערכה תערוכה נודדת של קופות קק"ל בארץ. התערוכה הגיעה גם לטבעון ושם יצא לי לראותה. אם אינני טועה גם הקופה ששרדה את השריפה בגטו ורשה הוצגה שם. לי עצמי יש כיום שתי קופות, אחת מראשית שנות החמישים ואחת שקק"ל הוציאה לרגל מאה שנים לקק"ל בשנת 2001.

תודה על התמונות ../images/Emo24.gif

והנה אחת מאוספי הפרטי איני יודעת את גילה אולם אני סבורה שהיא מלפני עידן הקמת ההתנחלויות הבטחתי את הקופסא לחיים כהן ואני מניחה שהוא יבדוק .

w o m a n 10

New member
על פי מה שהם הציגו שם

זו קופסה משנות ה-80. רק את הקופסא הזו אני זוכרת. הייתה לי על השולחן בכיתה. אפעם לא חשבתי לשמור לי אחת

כ חיים

New member
קופסא יפה ושלימה

מתי אתם מצפינים ? עוד מעט הקיץ יפול עלינו בכל חומו ולא תעיזו להיפרד מהמזגן.

w o m a n 10

New member
כדי לא לפתוח הודעה חדשה ../images/Emo13.gif

לחסוך למינהלת עבודת איחוד שרשורים. מי שיכול לעזור לך עדיין ימצא את שאלתך. אולי תספרי עוד על הארוע שאת מחפשת. איפה מצאת את הנתונים שנתת? יום טוב לך.

shlm99

New member
מידע אישי

מישהו מקורב לתרבות במועצה אזורית סיפר לי... אין לי שום סימוכין אחרים..... זה חשוב לי.... נהנית מהטרמפ ?

w o m a n 10

New member
../images/Emo3.gif

אחלה. יש לך גב רחב
אולי תבררי אצלו עוד פרטים. או אולי באתר של המועצה האיזורית. תיכף המינהלת תגיעה תמיד יש לה הצעות יצירתיות. אם תשמעי פרטים נוספים... תיידעי גם אותנו.

הפכתי את הנט

לא מצאתי מידע כנראה שעדיין לא פרסמו מציעה להכנס בחודש הבא לאתר המועצה המקומית עמק הירדן או להרים טלפון למזכירות המושבה כנרת ולשאול. שבת שלום

למעלה