הולכים בשביל ישראל קטע מס' 10

Ezcorp

New member
שלום לכולם

חיפשתי פורום שנוגע לנושא ואני חושב שהפורום הזה מתאים ביותר... שמי ארז, אני מדריך שייט במקצועי וכחלק מהעבודה שלי פרט לללמד אנשים איך לשוט אני גם עושה סיורים וטיולים על סירה מדגם קטמרן הובי 16 גטאווי באיזור שדות ים והסביבה (נמל קיסריה ההיסטורי, ג'סר א-זרקא שהוא חוף יפה ונטוש ועוד...) לעניין, אם אתם מעוניינים בטיול קצת שונה, הרחק מההמונים, עם השקט של הים (הסירה היא מפרשית, אין מנוע ואין רעש) ובמיוחד עכשיו כשהמים כבר הרבה יותר סימפטיים ומתחיל להיות נעים בחוץ, אפשר להביא צידנית עם כל מיני ולעשות טיול חופים עם המשפחה, לדעתי (הסובייקטיבית, אבל בסדר..) זה גם רעיון נהדר למתנה לזוג, לציין איזה פרק זמן להיכרות או משהו כי השייט הוא מהנה מאוד ואין שאלה אם הוא מקורי... צירפתי גם קישור לכמה פעילויות קבועות מראש שכבר קיימות, אבל אם יש רעיון למשהו אחר ומקורי יותר, אתם מוזמנים להגיד... לפרטים: ארז 0544422772

saga111

New member
מחזירים את המוזיקה של גינזבורג לחיים TSGE

The Serge Gainsbourg Experience "Initiales BBB" הרכב של 6 נגנים מצרפת – מחווה לאמן הצרפתי סרז' גינזבורג www.myspace.com/sgxp שתי הופעות בערב יום שישי, 16.4 ב"אוזןבר" תל אביב, רח' קינג ג'ורג' 48, קומה שניה מופע ראשון 21:00\ מופע שני 23:00 בשיתוף שגרירות צרפת המופע בביצוע להקה חיה בת שישה נגנים, הכוללת (גם) סקסופוניסט, קונטרה-בסיסט, וזמרת ליווי - רומנטיקה צרפתית במיטבה. במסגרת הנסיון לבצע הומאז' לשיריו של גינזבורג חלק גדול מהשירים במופע מתורגם ומבוצע באנגלית, וחלקם עובדו מחדש עם השפעה של ז'אנרים כמו רגאיי ופ'אנק. סולן הלהקה, בראד סקוט, אנגלי שחי בצרפת מעל שני עשורים , היה חבר במספר הרכבים שהיו חלק מסצינת הרוקנרול שהתקיימה שם בשנות השבעים, וכללה גם את גינזבורג עצמו. לישראל תגיע הלהקה אחרי הופעות בסוריה ובירדן. ניתן להזמין כרטיסים במחיר מוזל של 50 ש"ח עד יום חמישי, 15.4 בשעה 15:30 הזמנות באימייל: [email protected] הזמנות טלפוניות: 03-6215210

maestro9

New member
הולכים בשביל ישראל קטע מס' 10

שבת ה- 24-04-2010 מרמת יבנאל לצומת גזית טיול בקטע מס' 10 בשביל ישראל טיול בנופי הגבעות של רמת יבנאל, שוויץ של ישראל. כול מיטיבי הלכת מוזמנים לטעום מהחוויה של ההליכה בשביל ישראל. פרטים באתר "ארץ הצבי טיולים"

למעלה