נוסעים לחופשה - מה אפשר לעשות בדרך? ושם?

עתודאית

New member
זקוקה לרעיונות

אנחנו תל אביבים, לבן זוג יש יומולדת (33) ביום חמישי, שאלתי אותו מה בא לו לעשות והוא ענה שבא לו טיול עירוני... ללכת לטייל בפארק הירקון, בים, בעיר... זה הולך להיות בחמישי בערב-לילה.... חשבתי על פיקניק בפארק... על שיט בסירות באגם (למרות שזה בטח נסגר מוקדם יחסית..) יש לכם עוד רעיונות? מקומות? הפתעות קטנות לטיול? מסלול מעניין או כל דבר שיכול לעזור? תודה

האמיתית

New member
המלצות לתיירת

בת דודה שלי - אמריקאית בת 22 הגיע לארץ עם מספר חברים אני אשמח לקבל המלצות לאתרים וטיולים עבורה תודה

רונה ה

New member
נוסעים לחופשה - מה אפשר לעשות בדרך? ושם?

שלום לכולם, אנחנו, זוג בני 40+ נוסעים מכפר סבא לחופשה בצימר באיזור התבור. נשמח לרעיונות לגבי עצירות נחמדות בדרך: מסעדות, בתי קפה, אטרקציות... וכמו כן - באיזור התבור והכנרת. תודה רבה מראש

ווקשה ../images/Emo140.gif

ברוכה המצטרפת ....
פיקניק לשניים בפארק על גדות האגם יכול להיות נפלא אפשר להכין ארוחה מושקעת לארוז בתיק תרמי או בצידנית שמיכה ,נרות, יין והכוכבים בחינם
ואפשר לערוך טיול בעזרת מחלקת הסיורים של עיריית תל אביב או ללכת למועדון הזאפה או קמלוט בהם יש מופעים מוזיקליים של הרכבים מענינים אופציה נוספת שטוט אחה"צ בשכונת נוה צדק - מוזיאון גוטמן- משם לכל בו שלום מוצגת תערוכה מענינת והליכה לאורך שד' רוטשילד המלא בבנינים בסגנון הבאואוס. או לחילופין אם יש לכם אופניים, טיול בשביל האופניים שסללה עיריית תל אביב. יום הולדת שמח

sawserkho

New member
איזור הגליל התחתון

יש הרבה מקומות לטיול: הר תבור, נחל תבור, שדמות שבורה, כפר קמא, מעיין שרונה והלאה לכנרת. טרקטורונים, טיולי אופניים, מוזיאונים, מסעדות ועוד. יש הכל. תבדקי את הלינק יש שם סרטון על כפר קמא:

kdr

New member
נסי לבדוק באתר פרוייקט תגלית

עושים להם שם טירונות אבל די ממצים את הארץ. לא רשמת לאיזו תקופה הם הגיעו, באיזה אזור הם מתאכסנים ומה מעניין אותם. יש מלא מוזיאונים על הקמת המדינה, אתרים הסטוריים, סיפורי קרבות ועוד דברים שלא תמיד מעניינים את הגילאים האלה. יש אתרים עם חזיונות אור קוליים. אפשר סתם לנסוע לים המלח, לאילת וירושליים. חשוב להבין מה מעניין אותם לפני יציאה למסע מפרך או משעמם. לא פחות חשוב איך אתם מתניידים, נסיעה בסגנון סרדינים באוטובוס או רכבת יכולה להיות חוויה טראומטית. לדעתי עדיף מספר מקומות מצומצם שישאיר להם טעם טוב, בילוי על החוף עם מנגל וגמל יכולים להשלים את אתר ההסברה הישראלית. יש דיסקוטקים בקיבוצים ואפשר להעביר סופ"ש בצימר עם ארוח בקיבוץ. העיקר שיחזרו מרוצים ושגרירים של רצון טוב.

Miki son

New member
מה אפשר לעשות באילת ?

יש לי תקציב של 500 ש"ח לבזבוזים. מה אפשר לעשות באילת בתקציב הזה? לאיזה מקומות/אטרקציות ללכת? דברים בסגנון של הסלינג שוט בטיילת, נייטמר וכול'.. מישהו יכול לתת כמה רעיונות לדברים בסגנון וכמה הם עולים? תודה..

GIL B

New member
יש לי רעיון מדהים בשבילכם:אקסטרים באוויר

תגיעו לכיוון מושב הארבל,.בכניסה למושב יחכה לכם טיס +כלי טייס. תחוו חוויה של טיסה בכלי טיס פתוחים מעל מצוק הארבל,תוך כדי צלילה אל תוך בקעת גינוסר...וחזרה דרך נופי בקעת יבנאל...... מספיק אטרקציה?..... להלן האתר:www.ppc-israel.com

sawserkho

New member
5 דקות מהתבור

נמצא הכפר הצ'רקסי קמא. תבדוק את הקישורים לא תתאכזב:

ובכן...

סהרה, מסעדה ערבית ליד דוברת - מומלץ עד כדי כך שהרצנו פעם 4 חברים נסיעה מיוחדת מגן יבנה - ארוחה וחזרה. כמובן שחייבים לעלות לכנסיה על התבור (להגיע עד 11 אחרת הם כבר לא מכניסים) לא להכנס למוזאון המרצפן בכפר תבור (חבל על הזמן ועל הכסף) מוזאון מורשת הבדואים (בצפון) בכפר שיבלי למרגלות התבור, אצל בית דיאב עין שרונה - נחמד מאד במיוחד אם לקחתם איתכם פק"ל קפה ו...קרם גוף, קומביניזון, בקבוק יין טוב כדי למצות את ההנאה

lmns

New member
אהלן,זקוקה לעזרתכם ברעיונות ליום כיף לעובדים

משהו נחמד לא מעייף מדי, טבע בשילוב מוזיאון, לא הרבה הליכה, בצפון הפורח. אולי משהו בסביבות נחל דן . סה"כ כ-15-10 איש. תודה לילי

kdr

New member
כתבת כמעט את כל המסלול

נחל דן הוא בחירה מעולה. יש מסלולי הליכה למרחקים שונים, מעגליים (מקווה שעדיין במים), פורלים מהנחל לצלחת. אם תתעקשו על מוזיאון, יש את בית אהרונסון. בסביבה אטרקציות נוספות כמו קייאקים בגושרים. כדאי לבדוק, יש קופונים עם הנחה לחלק מהאתרים. לא בטוח שעבור קבוצה בכמות שלכם תגיעו להנחה כמו עם קופונים, שווה בדיקה.

ווקשה ../images/Emo140.gif

אם אתם בסביבה שהזכרת , אפשר גם להתחיל משמורת הבניאס , לאחרונה הוקם שם גשר תלוי ומשם ניתן לעלות לעבר מפל סער , לטייל בקצרין בבית הבד ולצפות בחזיון האורקולי על הגולן . בתוך המתחם מצויות מסעדות חנויות, יש יקב קרוב המאפשר סיורים וטעימות וכו'. או .....לקחת סיור מודרך באגמון החולה , מצומת מצודת כח לעלות לעבר רמות נפתלי , במקום אתר מדהים ותצפית נוף מהיפות בארץ עש' איתן בלחסן , לסיים את הטיול במושבה ראש פינה - לסיור באתר המשוחזר, עם המדריך חזי שגב שהקים במקום פינת הנצחה לבנו נמרוד וקמובן בתי קפה ומסעדות. ואחרון חביב.....טיול ג'יפים בנחל דישון עם שפע פריחה ומים. טיול נעים

יום כיף לעובדים,בעונה זו,

אכן ראוי ביותר בנחלי הצפון,המפכים. אני בטוחה שמשפע ההצעות באיזור נחל דן,תמלאו את היום. עם זאת אני מזמינה אותך וקבוצתך,בסופו של היום,כשעדיין אור סביב, לחוותי "תבלין בגן",לחליטת ניקוי כל המתוקים והשומנים ש"תסניפו" במהלך הטיול. החווה שלי מיוחדת,נעימה ומזמינה בחיבה,בכיף ובחינם... גם מיקומה,ביציאה / כניסה לכביש 6 מכביש וואדי ערה,מה שקרוי מחלף עירון, קיבוץ ברקאי,בואכם למושב שלי גן השומרון,שבצומת כרכור. שתהני/ו ושיהיה חג שמח ופורה בטיולים. נאוה.

למעלה