כבר פורחים נרקיסים בשמורות הטבע

כבר פורחים נרקיסים בשמורות הטבע ../images/Emo39.gif

זה הזמן אחרי הגשמים המבורכים שירדו בסוף השבוע , לצאת לשמורות הטבע ולנחלים הזורמים . אחד המקומות היפים בגולן הוא אחו נוב בו ניתן עדיין לראות נרקיסים בביצה אותנטית . תושבי המרכז והשפלה יסתפקו בשדה הנרקיסים שמצוי מאחורי צומת גלילות והכניסה אליו דרך רמת אביב . בימים אלו החלה שם הפריחה. אולם צריך להצטייד בנעלי בוץ .

בראנץ' בהרי ירושלים ../images/Emo3.gif

עם פתיחתה של עונת החורף במלון צובה, הנכם מוזמנים ללובי של המלון לחווית בראנץ' טעימה ועשירה, מידי שישי, בין השעות 10:00-14:00 אל מול נוף מרהיב של הרי יהודה, כרמים, מצודת בלמונט, פריחה רבגונית ומטעים. בבראנץ' המיוחד תהנו מבר בופה בריא ועשיר הכולל:גבינות משק,סלטים, לחמים כפריים, תבשילים, מרקים, עוגות, פשטידות ומבחר מטעמי הבית. לפני הארוחה ניתן לשלב בנוסף סיור בליווי הדרכה, טעימות יין ביקב צובה וסיור בגיתות, בכרמים ובעתיקות הסובבים את היקב והמלון. מספר המקומות מוגבל ועל כן יש צורך בהרשמה מראש בטלפון- 02-5347000. מחיר הבראנץ' למבוגר- 95 ₪. לילד (2-12) 70 ₪ . מחיר סיור וטעימות לאדם- 25 ₪ . מחיר משולב, בראנץ' + סיור כרמים וטעימות יין ביקב לאדם- 115 ₪ . אם יש לכם מקומות נוספים לבראנץ של ימי שישי אתם מוזמנים להוסיף

אצלנו במרפסת ../images/Emo13.gif

מעבר למאכלים מבטיחה אווירה מחוייכת ואופטימית. יאללה מתי את/אתם מגיעים?

w o m a n 10

New member
מה זה מתי??? ../images/Emo13.gif

ביום שלישי הקרוב שלוש פעמים כי טוב
נדבר

kdr

New member
את סתם מגרה, מה עם טיול פריחות ?

בכל שנה היינו מסתננים לקיבוץ כפר מסריק. לא ברור לי למה, הם מציבים שומר בכניסה שמונע מעבר לקיבוץ. היה להם שטח בפאתי הקיבוץ עם ערות נרקיסים. כנראה שהכסף סימא את עיניהם ואפשרו בשטח הזה בנייה של עשרות וילות. ראינו גבעול נרקיסים ועזבנו. חבל. נשארנו שיכורים מהטיול לנחל חרוד.

ארץ אוכלת פרחיה

על מנת לממש את החלום הישראלי בית צמוד קרקע, אנחנו בונים בשיטת בנה ביתך על כל מטר, ומקימים מחלפים וכבישים המותאמים לאימפרייה הנקראת ארץ ישראל ,שגבולותיה בקצב הנוכחי יגיעו עד הפרת והחידקל בדיוק לפי הבטחתו של הקב"ה לאברהם אבינו, ולשמחתו של גוש הימין , שהולך ומתעצם . אבל אני נכנסת כאן לפוליטיקה אז בוא נעזוב זה..... מה שבאתי לומר הוא ,שאנחנו הורסים ערכי טבע ונוף ומכחידים שדות פריחה בבנייה המטורפת הזו , ראה כביש 6 למשל. בכל פעם שאני נוסעת בו הלב מתכווץ, כי היו בתוואי שלו שמורות נפלאות שנדרסו תחת שרשראות הבולדוזרים, על מנת שנוכל לנסוע ללא הפסקה . מאד מבינה את הצורך בהצבת השומרים בכל שמורת טבע ואני בהחלט בעד לשמור על המעט שנותר. גם לקבוץ מעגן מיכאל היתה פעם גישה חופשית עד הים לכל דכפין ויש שם פריחה ליד בית ספר שדה חבל"ז . וגם קבוץ שמיר סגר את המעבר לגייזר המפורסם ויש עוד......וזה בסדר כי אין דרך אחרת. וטיול פריחה בוא יבוא תתחיל באימוני כושר ותוריד את נעלי הבוץ מהבוידם כי כבר הנצו אפילו כלניות

חמי יואב VS נווה מדבר VS ? + עדכון

הי, יש הבדל בין החוויה בחמי יואב לבין זו שבנווה מדבר? המלצה על אחד מהם? אם יש מקום טוב יותר וקרוב יותר לחבל אשכול שבנגב המערבי (עוטף עזה) אשמח לשמוע. עדכון לגבי הארוע ביפו; טרם נפלה החלטה אם ללכת על זה או לא (אני לא בין מקבלי ההחלטות). תודה לכל המסייעים- גידי

?

מומלץ? לא מומלץ? עדיף על האחרים? כי לפי השם הוא יותר קרוב ממה שהעלתי בחכתי עד כה (20 דקות). תודה- גידי

w o m a n 10

New member
חמי יואב ונווה מדבר ../images/Emo182.gif

הייתי בשניהם... בשניהם נהניתי. בחמי יואב בימי חמישי יש הופעת אומן אורח וריקודים [בכל אופן היה לפני שנתיים לערך, כדאי לברר אם יש גם כיום ] היינו והיה מאוד נחמד. אווירה נינוחה וכיפית, רוקדים שם בבגד ים או במשהו קליל עליו. אחר כך הולכים שוב לרחוץ בבריכות... וחוזר חלילה. כמו מסיבת חוף אבל באולם. מומלץ.

w o m a n 10

New member
בצומת גלילות... בסתיו...

עשיתי פעם בוק לחצבים. לפני שבועיים היינו ביער צרעה אמרו שיש שם נרקיסים ראינו רק את השאריות שלהם

maestro9

New member
חג ההתגלות - האפיפניה

חג ההתגלות - האפיפניה יום שני ה- 18-01-2010 נצטרף לעולם הנוצרי האורתודוכסי שחוגג את חג ההתגלות על שלושת טעמיו. חוגג העולם האורתודוכסי 12 יום לאחר העולם הקתולי, בטקס ססגוני וציבעוני שמתקיים בארץ המנזרים - קאצ'ר אל יהוד. פרטים נוספים: באתר ארץ הצבי טיולים www.eretz-hatzvi.co.il/

למעלה