שמיים בקשו רחמים עליו

שמיים בקשו רחמים עליו ../images/Emo189.gif

ראש חודש אלול היום חודש סליחות וחשבון נפש בעם היהודי כמה סמלי שדווקא בבוקר זה סיים דודו טופז את המסע. "גמר כמו גבר" קבע טוקטביסט אחד והשניה ענתה לו " אם כך שיקחו יתר הפושעים דוגמא" כך או כך , פני העם כפני הדודו , נכון לא כולם אבל אם שחקן בסדר גודל שלו , אומן בעל השפעה ושיאי צפייה שאפשרו לו בתקופה מסויימת להיות בין מעצבי דעת הקהל , שלח שכירי חרב להרוג אנשים אחרים, על מה המהומה הרבה לאור שיא הרציחות והתעללויות בחודש האחרון? יש בי מידת הרחמים על כל אדם המגיע לידי התאבדות,, על היאוש הרב בו היה מצוי ועל הדרך בה הלך . אין בי רחמים על מי שנהג בקור רוח בעת שתכנן את הפשע , כל חייו היו מסכת תאטרלית והצגה אחת גדולה הוא שחק בתפקיד הראשי עד לרגע האחרון , וזו היתה בחירה שלו.

אילרי

New member
מזדהה איתך בכל מילה

כל שכתבת שוקו - בדיוק מה שאני חושבת כך שבניגוד למנהגי - אין לי מה להוסיף על מילותייך הכתובות אלא להצטרף לכל שורה ואות האם על זאת נאמר - סוף מעשה במחשבה תחילה ?

אחרי מות קדושים אמור

הכי דוחה זה הפסטיבל שקם עכשיו בתקשורת תחת כל מיקרופון מתראיינים "מוקיריו" ....ומעלים על נס את "פועלו" הצביעות במיטבה וגם דרישה להקמת ועדת חקירה קריאה לראש השב"ס להתפטר מה עוד נאכל ממך מכורה ואין ואין עדיין .....
יתגדל ויתקדש שמיי רבא בקרוב נתבשר שהקימו היכל תרבות , מחלף או ככר ..... הלווווו? האיש הזה שלח לרצוח אנשים נשארו נכים בשל תסביך שגעון הגדלות שלו שומעת את התגובות ולא מאמינה

maxima

New member
שוקו....המנהג הוא, לאחר פטירתו של אדם

לומר רק בשבחו כי אין הוא יכול להגן על עצמו

maxima

New member
היי באתי לבקר...../images/Emo13.gif...אני חושבת שדודו

היה לא שפוי ולא הייתי אומרת שהוא משקף את רוב העם. אני בעניני התנדבות ורואה כמה יופי יש בעם החל מילדים, נוער ועד מבוגרים. יש המון אנשים שאכפת להם והם גם עושים המון למען הזולת. מה שקורה זה שהתקשורת דנה המון רק במקרים הקשים והלא טובים אף פעם לא מספרים לנו על הצדדים היפים ואנו מקבלים רושם שהכל גרוע וכולם רעים ואיומים.

../images/Emo16.gif

והלב נמחץ דימעה בורחת ועוד אחת לא על הנפטר אלא על הילדים שהשאיר בצד וחושבת על האגו שמוביל אותנו האנשים ליוקרה... לשם.... למעמד לכסף שמסנוור לרצון להיות מעל כולם ולפני כולם ולא רואים את המדרגה שמחכה בפינה ומתשחצנים ונותנים לאגו להחליט יש פתגם בארמית שאומר פחות או יותר ממרומי ההר לתחתית הבור. היתה לו קריירה יפה שנגמרה בטרגדיה נוראית כזאת. חבל שיזכרו אותו רק בתקופתו האחרונה. כי ככה אנחנו זוכרים את מה שעשה בימיו או חודשיו האחרונים . את כל מעשיו . ולא אפרט... ולא את מלך הרייטינג ... דודו טופז... שהיה מרתק אותנו למסך... אהבתי את הכתיבה שלו.. את העזרה לחלשים... רייטינג או לא, הוא הביא הרבה אור לאנשים. חבל ... חבל שככה הסתיימו חייו ... בעצם סיים את חייו.. ולא טיפל בעצמו. שיגעון גדלות.... עצוב לראות שהאדם הוא האוייב של עצמו.. ליבי עם ילדיו מאחלת להם את הטוב שקיים שידעו לקחת את הטוב שהיה באביהם ולהבין כי אגו זה דבר איום שמביא לאובדן החיים ואיבוד הדעת לעולמים. מאחלת לכולנו ימים טובים מודה לבורא עולם על כל שמביא חיים.. אהבה... אושר ותבונה להתבונן על היש ולא על האין. ולזכר ימים מצחיקים יותר http://www.youtube.com/watch?v= =2bqxK0l1cYc טלי

Ofra m

New member
אני מרגישה אחרת....לי כואב גם על הסוף שלו

מי אנחנו שנשפוט....בני אדם כולנו אנשים שאם חלילה הראש אינו עובד כמו שצריך ושהנפש חולה אי אפשר לדעת מה אנחנו היינו עושים...נכון שקשה לתפוס שאיש כמו שדודו היה יהיה בסוף אדם חולה אבל זה מה שהיה אין זה אומר שאני מסכימה עם הדברים שהוא עשה ולמחול לאדם או לארוע אין זה אומר שבמחילה יש הסכמה או הצדקה יש פשוט מחילה וזהו....כואב לי הלב על כך שנפשו מצאה רק דרך אחת והיא התאבדות בצורה כה מושפלת....יש אנשים שרצחו ואנסו ועדיין איפשרו להם לראות את הילדים שלהם , אני לא רואה באנשים שכואב להם על דודו צבועים אני רואה בחבריו מוגי לב על שלא עמדו לצידו ברגעיו הקשים הם יכלו לגנות את מעשיו ויחד עם זאת לעודדו ברגעיו הקשים והחולניים....חבל הם כל כך פחדו על הקריירה של עצמם וזה כנראה גם אחד הדברים שאכלו לו את הלב...האדם הזה נתן להמון אנשים במה וכשהוא היה צריך אותם הם הפנו לו את הגב....האכזבה שלו היתה מרה כנראה כמו רעל.

Dark Muse

New member
לא מגיעה לו סליחה...

הוא התאבד, בחר באופציה הקלה, במקום לשלם את העונש לפשע המחפיר שהוא עשה. אנשים מרחמים עליו כאילו מה... אז הוא עשה טוב פעם לאנשים, למען הרייטינג, אבל לתת מכות רצח לאנשים זה לא משהו שלי קל להעביר את זה, רק בגלל שהבן אדם התאבד אז הכל מאחורינו. פשוט מאוד - נזכור את דודו, לטוב ולרע.

Ofra m

New member
מי מחליט אם מגיע לו סליחה או לא?

מי אנחנו? אלוהים? לעולם לא נוכל לשפוט אדם עד שלא עמדנו במקומו....את או אתה לא סולחים אבל אני כן,אז מי קובע?

Dark Muse

New member
תודה על העצה

אבל אני חכם מספיק כדי לקבוע שאדם ששולח פושעים להרביץ מכות הוא בזוי. אם את לא מבינה את זה, כדאי שתבדקי את עצמך למרות גילך המופלג?

עצומה נגד הכתב שאמר:טוב בשבילנו שדודו התאבד

אותו כתב זה רביב דרוקר שניסח מכתב בשמחה והילולה ,שניות אחרי שנודע לו שדודו מת. כתב בבלוג שלו ואיזכר בבלוג שלו ,דברים רעים וצידד במעשה ההתאבדות שדודו עשה וכתב שעשה טוב בשביל עצמו ובשבילנו. אחר כך כתב פוסט המשך נוסף מגעיל על דודו ודברים של חילול כבוד המת!!! אנא היכנסו לעצומה וחיתמו נגד כך שחושב שעשה "טוב לכולם" http://www.atzuma.co.il/petition/sos1/1/1000

שאלה....

אם הנפטר היה נקרא אברג'יל או אלפרון , גם אז היו ממהרים להוציא עצומה ולבכותו ? קשה להאמין.....אבל דודו טופז היה מתכנן ומוציא לפועל של פשע , בגלל שהיה סלברטי מגיעה לו הנחה? מה ההבדל בינו לבין פושע אחר?

ברור שלא כי הם משפחות פשע מתוך דרך ומודעות.

בניגוד לדודו טופז ז"ל שהוא ההפך שלהם שרק תרם עזר ועשה רק טוב שלא עשה את המעשים האחרונים מתוך מודעות וזו ממש לא הדרך שלו. הוא היה במצב של חוסר שפיות והוא הודה שזה היה טירוף ולא הבין מה קרה לו. שאלה אליך שוקולד אגוזים :האם אתה לא חושב שבמקרה שלו חוזר שפיות שבן אדם עושה משהו בניוגד לרצונו אתה יכול לקרות לו פושע? לדעתי דודו טופז ז"ל זכאי בשל העובדה שהיה בחוסר שפיות בגלל הכדורים. לא חושב שצריך להגיד על שטוב שדודו התאבד בשבילנו נ.ב חבל שיש אנשים ששוכחים את העבר ומשופטים מישהו על זמן קצרצר מחייו שנעשו מתוך אי מודעות וחוסר שפיות.אני מאמין שאנשים כאלה ישיפטו בשמיים וגם יודע.

סקלרוזה

New member
הוא היה חייב לבחור במוות הזה

עם הכול - גם להחליט על מותו גם לא לראות את עצמו נמק בכלא וגם סוף דרמטי כזה - זה היה ממש בום אני חושבת שהתקשורת היתה מאוד לא בסדר עם המקרה הזה לגמרי עשו לו רצח אופי א-ב-ל מי שהחליט להתאבד זה הוא וזה נובע מהאישיות שלו

laba4

New member
כל מי ששמח במותו של דודו-שלא יתפלא אם יענש !

!!!!!!!!!!!!!!

acilanacona

New member
זה יכול לקרות לכל אחד ואחתץ מאיתנו...

ליבי ליבי עם ילדיו של דודו טופז ז"ל. הבן אדם היה במצוקת נפש אמיתית ואף אחד לא שם לב ברצינות! הבן אדם היה למעלה ואז כבר לא רצו אותו איני מצדיקה את מעשיו אבל חשוב לי שתדעו וגם כתבתי זאת בבלוג שלי בהרחבה כל אחד ואחד מאיתנו יכול להגיע למצב כזה או אחר בחיים אין גיבור בעולם יש אדם חזק יותר יש אדם חלש יותר דודו סיים אומלל בגלל שהיה למעלה ולא ידע איך לאכול את הנפילה ולכן צריך ללמוד ממקרה זה א-לסלוח ב-להכין כל אומן ליום הבא שאינך רלוונטי יותר ג-להוקיע את תרבות הכלום,ממליכים זמרים ועוד בתוכניות ריאליטי שבתווך הרחוק הורסים את הילדים. צר לי על הקןרבנות שנפגעו דודו התאבד מבושה ומכך שהוא לא יכל לחיות עם המעשה הנפשט שעשה דודו עשה רוב חייו דברים טובים והמאזנים מראים הרבה יותר טוב מרע נכון היה בסוף רע אבל אם אלוהים סולח -מי אנחנו שלא נסלח סלחו לחבר/לחברה/לאבא/אמא/ילד והבינו זה יכול לקרות לכל אחד ואחת מאיתנו -פתאום להשתגע

למעלה