צהריים טובים

w o m a n 10

New member
צהריים טובים ../images/Emo42.gif

אל תשאלו מה קרה לי אתמול.
אני מנקה את מרפסת ביתי.. מזיזה שידה קטנה שהוגלתה לשם ומגלה גוש בוצ קשה דבוק על הקיר. תמוה, כי הוא היה בקיר הפנימי וגם... עברו כמה שנים טובות מאז שילדים קטנים שיחקו שם.. נו טוב, התעלמתי מתחושותי והתחלתי לנקות... פתאום פחד אלוהים
החלו צצים להם משם תולעים ירוקות דקות. ממש כמו בסרטים האלו... שאסור לי לראות
זרקתי את הסמרטוטון וברחתי כל עוד נפשי בי.. לא לפני שנעלתי את דלת הפלדה המובילה למרפסת
אחרי שגערתי בעצמי שאפסיק להתנהג כמו ילדה קטנה הפוחדת מג'וק. התחלתי לברר מה זה יכול להיות אפילו צילמתי [ממרחק סביר
] התברר שצרעה חביבה החליטה לבנות את ביתה במרפסתי ולהעמיד צאצאים.
בעלי שיחיה הגיע, לאחר קריאת SOS שלי, וגרד את הגוש מהקיר.. אני עדיין לא העזתי להתקרב
הוא מספר שהגוש היה מחולק לתאים כמו בכוורת ובכל תא נם לו זחל זעיר.
מסכנים
אבל אני לא אשמה בכלט
בפעם הבאה שישימו שלט: "הבית של ה
מייה" יום קסום לכם אנשושים וסופשבוע נפלא

פייטוש

New member
תנשמי עמוק ותספרי עד עשר תנו לחיות ליחיות לא

בביתנו תמונה להרגע .

w o m a n 10

New member
../images/Emo6.gif מסקנה יפה ../images/Emo45.gif

התמונות שאתה מביא יפות מאוד

roni250b

New member
שלום חבר...שמע...אתה חייב להחליף מצלמה...

כי אתה עושה כאן עוול לאתרים המצויינים שאתה מראה לנו.. כל כך מטושטש ולא ברור...וגורם לערפיליוּת בעיניים. כל מצלמה פשוטה ומחברה מוכרת תעשה את העבודה יותר טוב. הנה למשל דוגמה טובה.

מזלך שאת לא גרה בחיפה ../images/Emo109.gif

ראיתי שאצלם מסתובבים חופשי חזירי בר ...כולה צרעות .....תבעירי עשן והם תעלמנה......
אפרופו דבורים.... כשהיינו בברוז' המעטירה , עקצה דבורה את אחד מילדי הקבוצה, ההורים איבדו עשתונות לקול צרחות היורש.... תפסתי את הינוקא , כי המדריכה הלכה לאכול קוקי סאן זאק ( יענו קדירת צדפות) והכנסתי אותו לאחת מהמסעדות תוך שאני מבקשת קרח ......מסתבר שתושבי ברוז' חיים בשלום עם המכה האחת עשרה, הנקראית דבורים העוקצים תיירים, ותוך שניה שלף בעל המסעדה מזרק ששאב מהילדון את הארס. הוא מרח לו משחה, וכאות תודה חצי קבוצה אכלה אצלו ארוחת צהריים. בשורה התחתונה הוצאת הארס והטיפול עלו לכל משתתף כ 30 יורו , אך מה לא נעשה על מנת להצטייר כעם נחמד
בסין כבר היו עושים מהקן שלך מטעמים

maybesure

New member
הזכרת לי

שפעם הבן כשהיה הרבה יותר צעיר הכניס ידו לתיבת הדואר להוציא מכתב, ונעקץ ע"י צרעה. מבט חטוף לתוך התיבה גילה קן צרעות בהתהוות. והדוור שלנו מפחד משני הפינצ'רים הנבחניים שלנו שרודפים אחרי הקטנוע שלו. הוא לא יודע מה מחכה לו בתוך תיבת הדואר

למעלה