שאלה על ת"א

KiMkiMoNeT

New member
שלום,עזרה בתכנון טיול באיזור ירושלים

שלום לכולם אני קים ואני מש"קית חינוך בחיל הים אני מארגנת טיול לדרגות גבוהות- הם רוצים שהטיול יהיה בירושלים אבל שלא יהיו בו את הדברים הרגילים שהם עשו אלף פעם (כמו סיור בעיר דויד , מנהרות הכותל,סטף) אני אשמח לקבל רעיונות לאתרים באיזור ירושלים שיהיו במרחק קצר אחד מהשני חשבתי על כיוון של סיור בעין כרם, אולי איזה מעיין ואולי איזה יקב שיעשה להם סיור וטעימות. יש רעיונות!? תודה מראש!! קים :)

anglfall

New member
שאלה על ת"א

שלום לכולם.. השאלה שלי היא כזאת..אני וחברותיי הזמנו חדר במלון "בל" בתל אביב.. רציתי לדעת ממי שחי באיזור הזה..של ת"א (אנחנו באות מהצפון הירוק..) איזשהם המלצות על המקום..ניסיון עם המקום..משהו בנידון.. זה מאוד מאוד מאוד יעזור! תודה ויומטוב :)

שומר נפשו ירחק......

אמנם המלון עבר שדרוג, אך מיקומו באחד הצמתים הסואנים בתל אביב , ומעל הטיילת ההומה . לא ארחיב במילים, רק אומר שלבת שלי לא הייתי נותנת לגור שם , גם בשל החומר האנושי המסתובב במקום. אם אתן חבורת בנות אולי כדאי לכן לשכור דירת נופש ראי פרטים בקישור . בככר דיזנגוף ממליצה על מלון סנטר , המיקום מעולה , והמחירים סבירים וברחוב בני דן קיימת אכסניה נהדרת, נקייה וזולה , שקרובה לים ולמרכזי הבילוי בתל אביב , לדעתי עדיף לשכור חדר שם ולא בבל. חופשה נעימה

anglfall

New member
למרות שבתגובות

על המקום בכמה וכמה אתרים באינטרנט המקום יחסית מומלץ..

שניהם

באותה קטגוריה באותו בנין ממש אם לא הבנת הנה תרגום בגוף הסרט - המלונות הללו משכירים חדרים לפי שעה.....
תתרחקו מהאיזור של האופרה.

anglfall

New member
גם אם מרבית הזמן

יוקדש לבילויים בעיר ובחוף? עד כדי כך רע..?המלון עצמו הגודלן ביץ'?

ווקשה הצעה נוספת ../images/Emo140.gif

מצרפת לך קישור לטיולים שעורכת עיריית ירושלים ב ה צ ל ח ה

KiMkiMoNeT

New member
תודה בקשר לאתר

של עריית ירושלים לא ממש מצאתי משהו כי זה בדיוק הסגנון שהם לא רוצים כמו סיורים בעיר העתיקה בגלל שכל חייל עושה את זה כמה פעמים במהלך השירות שלו והם כבר המון שנים בצבא.בכל מקרה תודה רבה רבה על העזרה בקשר לאתרים הקודמים הם יותר עזרו לי אני חושבת ללכת יותר על איזור עין כרם אתם אולי מכירים איזה יקב נחמד באיזור? ובכלל דברים נחמדים? תודה רבה שוב, קים

פייטוש

New member
סיור במושבה הגרמנית ובשכונת בקעה הסמוכה מתאים

בפורום נכתבו מספר תוכנית לטיול בעין כרם פשוט לחפש.

למעלה