מקום בלב רעננה- לא להתקרב אליהם

מקום בלב רעננה- לא להתקרב אליהם

לא נעים לי להגיד אבל כנראה שהחום עושה את שלו לישראלים שהופכים להיות דוחים. הערב קבענו לחגוג לאימי יום הלדת ואחי החליט במקום בלב רעננה, אני שמעולם לא ביקרתי שם וחיה נתנה כאן ביקורת לא מומלצת עליהם הלכתי בכל זאת, כי לא היה לי כח לשכנע את כל המשפוחה 13 איש ללכת למקום אחר שנמצא מסעדה אחרת ואחי התעקש ללכת לשם ושיכנע את כולם ללכת לשם. קבענו לשעה 21 והגענו בשעה 21:20 כי עשינו סיבובים בלמצוא מקום חנייה כי כל המגרש שלהם היה תפוס עד 0 מקום בגלל אירוע במקום. הזמנו בצהריים בטלפון שולחן בתוך המסעדה במיזוג וכשהגענו הסתבר שנתנו את השולחן שלנו למשפחה אחרת. המארחת החצופה אמרה לאבא שלי שיכול להיות גם אבא שלה, "אתה איחרת אז עכשיו תעמוד בפינה כעונש" זה אמנם היה בצחוק אבל את אבא שלי זה לא הצחיק החוסר כבוד שלה. לא היה לה אומץ להגיד שנתנו את השולחן שלנו לאנשים אחרים אז היא התחילה לחפש תירוצים ולהסתובב בגן ובסוף באה ואמרה נמצא לכם מקום בחוץ עוד מעט, תחכו איחרתם אז תמתינו. לדעתי את השולחן שהזמנתי בפנים נתנו אותו לאנשים אחרים עוד לפני השעה שהזמנתי 21 כי האנשים האלו היו כבר בסוף הארוחה ככה שממש לא ניראה לי שהשולחן ניתן להם בגלל שאיחרתי. לי יותר ניראה שאמרו לעצמם שלהזמנה שלי הם כבר ימצאו מקום בחוץ וידחפו אותנו איפשהו בגן. חצופים ברמה, סתם טרחנו להגיע למקום נסיעה של חצי שעה ולהסתובב שם ולחפש חנייה. המקום שם בפנים מאוד מאוד קטן וצפוף בחוץ כשיש אירוע זה יותר מידיי מואר ורועש וחם אני לשם לא חוזרת... ממש לא אהבתי את החוסר כבוד שלהם וגם אמרתי למארחת שאילו החליטה לתת את השולחן שלי היתה טורחת להתקשר אליי להודיע לי לפני שמוסרת למישהו אחר, כי כל מסעדה שמכבדת את עצמה מאפשרת לאחר 20 דקות וגם אם היינו מאחרים פחות עדיין לא היה לנו שולחן במיזוג אויר. בכל מקרה ויתרנו לשבת גם בחוץ למרות שהציע כי היה יותר מידיי רועש והלכנו למקום אחר.

ודרך אגב...

אילו היו טורחים לעדכן בטלפון שיש אירוע במקום הערב היינו שוקלים אם להגיע לשם או לא או מגיעים מוקדם יותר בכדי לתפוס מקום חנייה וגם לא ידעתי שהאורחים למסעדה ולאירוע חונים באותו מקום וכנראה כשיש אירוע גודל זה הופך למקום עם מצוקה חנייה. וגם... חלק מהאיחור קשור לזה שלא היתה לנו חנייה וסתם ביזבזנו זמן בלחפש חנייה, חצופים.

../images/Emo65.gif מזל טוב לאימך ../images/Emo65.gif

בפעם הבאה תקשיבי ללב שלך ותפעלי בלי להיכנע ללחצים
תודה על השיתוף, מכל מלמדי השכלתי.

../images/Emo51.gifיקירה לפחות נהננו אחרי

הלכנו למסעדה אחרת, ספגטים,חחחחחחחחח אבל היה נחמד כי לא היה לנו כח לנסוע רחוק וגם עכשיו בקיץ הכל מפוצץ אז הערב נגמר בשמחה וחיוכים וכולם היו מרוצים, חלק אכלו סלט,חלק פיצה, חלק פסטה כל אחד מצא משהו שמתאים לו ואמא היתה שמחה וזה מה שהיה חשוב.

בוקר טוב, אני חושבת שפעם כבר כתבתי

ביקורת רעה מאד על מקום בלב. אכלנו שם ארוחת בוקר - עלק..... בזבוז זמן וכסף,זלזול בציבור שבא לשם. לדעתי - הם חושבים שבגלל המיקום המיוחד שלהם בלב החורשה מותר להם לזלזל ברמת המזון. לא שווה ולא כדאי לנסוע עד שם.

weblight

New member
אוייש- זה רק אצלינו יכול לקרות

עצוב עצוב , המדינה שלנו מתדרדרת לגמרי.. השם זה "מקום בלב רעננה" ?? נכנס לרשימה השחורה !!! את יודעת מה שקורה לדעתי ?? א. יש הרבה ישראלים שבאמת לא חונכו לתת כבוד . ב. נושא של שרות בכל העסקים הוא דבר דפוק אצלינו ג. וכאן הבעיה הכי גדולה- כסף הפך לדת , כלומר בשביל להרוויח יותר כסף שמים בצד את כל שאר הערכים (אצל אלו שיש להם.. ) הכל מתגמד מול הכסף. ומה שסיפרת זו דוגמא טובה.. אתם אחרתם בכמה דקות ובמסעדה היתה אפשרות להכניס אנשים אחרים, הם מיד עושים שיקול של - אולי לא תגיעו והם יפסידו.. ואז ההחלטה קלה מאד כי אין מצב שהם יפסידו כסף.. עוגמת הנפש שלכם היא לא מהווה משקל בכלל.. לא תבואו יותר למסעדה הזו , יהיו אחרים.. אין דבר יותר מרגיז מזה. ואני נתקלת כ"כ הרבה בגישה הזו בכל מקום ובכל פינה. אבל את יודעת מה?? אני גם בטוחה שבגלל אותם חוסר ערכים יש בכל מסעדה אנישים שמזמינים מקום ולא מגיעים ולא מודיעים.. לכן צריך לראות את שני הצדדים, כי החוסר איכפתיות והזילזול הם בכל מקום גם אצל הלקוחות וגם אצל בעלי העסקים וזה כמו גלגל שלג כזה שלא יודעת אם אפשר לעצור אותו.. חבל וכואב , לי לפחות . אני משתדלת להמשיך להתנהג לפי הערכים שלי אבל מקטינה ציפיות כי להתעצבן זה סתם ביזבוז אנרגיה. אפ יש מקרים כמו זה שהעלת שבאמת כשזה ערב חשוב כ"כ אי אפשר להשאר אדיש. שיהיה רק טוב

וביננו...

לא איכפת לי שלא היה מקום לא איכפת לי שאיחרנו הכי הפריע לי הסגנון דיבור שלה שהיה מזלזל ובוטה. באמת שלא הפריע לי ללכת למקום אחר אבל קצת טיפת כבוד לאנשים מעולם לא הזיקה. ואתמול... קלטתי משהו, אם תשימו לב באתר שלהם אין ביקורות עדכניות אלא רק משנת 2007 וספק אם המבקרים(הלקוחות) כתבו את זה, או שהם כתבו בעצמם ופרסמו והאופציה להוסיף ביקורת לא קיימת כמו בשאר המסעדות, אומר דרשני... יאללה היום יום חדש אז יאללה NEXT הם כבר מאחורינו, מי סופר אותם

HayaBee

New member
לא רוצה לומר אמרתי לך אז אני לא אומרת ../images/Emo8.gif

אז חיפשתי את הביקורת ולא מצאתי, כתבתי אפילו למנהל המקום ומעולם לא הגיעה תגובה, זה המקום וזה היחס ללקוחות. חבל שזה קורה ברעננה, תמיד אפשר ללכת לקניון יש שם 2 מסעדות נחמדות ב2 מרכזים ב2 קצוות. מזל טוב לאימך.

../images/Emo79.gifצלילים בתפוז../images/Emo43.gifאנשים

בשעה 18:00 יתארח צח יניב, המרפא באמצעות צלילים הרמוניים מקערות טיבטיות, קולנים ופעמונים טיבטיים בפורום קריסטלים ואבני חן ויענה לשאלותיכם בתחום: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=417&MessageId=120548774
בשעה 20:00 תתארח בפורום משפחות חד הוריות, מלי גל מנחת קבוצות מזה 25 שנה ומתמחה בבעיות המתעוררות במשפחות חד הוריות ותשיב לשאלות בנושא יחסים עם הילדים במשפחה החד הורית, ההורה השני והתמודדות עם זוגיות מתפתחת או עתידית. http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=254&MessageId=120581829
להקת לה גרדיה מחלקת לגולשי תפוז סינגל חתום של השיר "בלדה לנאיבית". רוצים את הסינגל? פשוט שרשרו הודעה בשרשור החלוקה בפורום לה גרדיה הרשמי: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=2074&MessageId=120501959

למעלה