שווקים במרכז הארץ

ar011

New member
שווקים במרכז הארץ

שלום כולם, יש מישהו שיודע אולי איזה שווקים קיימים במרכז הארץ (חוץ משוק הכרמל ובצלאל..) בעיקר של בגדים/ תכשיטים וכד'... ובאיזה ימים תודה רבה!!!!

רונה 2346

New member
השוק של רמלה - כל יום ד - זה שוק נודד

בימי ג' באזור התעשיה החדש של ראשון לציון - קרוב לקניון הזהב. קניה נעימה רונה

רות333

New member
בראש העין כל יום שישי.

באשדוד נדמה לי ביום רביעי, בקרית שמונה ביום ראשון, בנהריה גם ביום ראשון. ביום חמישי בבאר שבע!

שוק זה היה גם ליד הפאור סנטר של ראשון

ונעלם משם. ושימו לב - יש הבדל בין שני השווקים - זה שהיה ליד הפאור סנטר וזה שנמצא ליד שוק ראשון ומרכז הריהוט. האחרון באיכות הרבה יותר נמוכה והרוב רק לילדים.

../images/Emo176.gifכל שבת שווקים במקומות הבאים

עמק חפר- שוק רמלה לוד- באזור התעשיה של עמק חפר - לפני חדרה נמל ת"א- שוק עתיקות חיפה- שוק פשפשים בעיר העתיקה, השוק מתקיים גם ביום ראשון מהבוקר עד הצהריים.

maybesure

New member
עמק חפר

היינו לפני שלשה שבועות ולא היה שם כלום. האמנם השוק קיים שם בשבתות??

HayaBee

New member
בא.ת. עמק חפר היה שוק בשבת, האם הופסק?

שוק מהסוג של שוק רמלה לוד, היו מגיעים לשם מליוני אנשים בשבתות, אני הייתי שם פעמיים.

maybesure

New member
מתי היית?

אני יודעת שהיה והופסק, ועכשיו יש בכל האזור שילוט כאילו חזר - אבל תכל'ס - לא מצאנו אותו. אולי פספסנו את המיקום? חיפשנו איפה שהיה שוק האיכרים.

HayaBee

New member
הייתי כבר לפני זמן רב יחסית, אבל שאלתי מישהי

מחדרה ואמרה לי שיש פרסום נרחב על יום שני ושבת. לא ידוע לי שנפסק, חשבתי שהמשיך במהלך כל הזמן עד כה, לי נראה שכנראה פיספסתם, בכביש פונים ימינה לכיוון טיב טעם וממשיכים עד הפינה ופונים שמאלה ואז כבר רואים את המהומה....אם לא ראיתם , לא היה כנראה. אברר עם הבעלים. אני יודעת שהמקום מוצע לארועים שונים וראיתי תמונה של נוער רוקד....אולי בימי שישי הפכו את המקום לדיסקוטק קיץ פתוח לנוער המבלה? שלא יסעו לתל-אביב או חיפה.....אברר.

HayaBee

New member
ובכן........הגיעה תשובת ההנהלה..........

"שוק רמלה לוד מתקיים בשבת, ללא הפסקה, יתכן שבשבת הקרובה ולאחריה לא יהיה בגלל החום......"

HayaBee

New member
מה אומר ומה אדבר......אם מישהו מושך לכיוון...

שיבדוק ויספר בפורום, יש או אין שוק עמק......במתכונת רמלה לוד.

maybesure

New member
מעניין

היינו בדיוק שם לא היה שם כלום. מוזר בעיני שבכל מקום אחר בארץ השווקים מתקיימים למרות החום ושם מבטלים. לפי הסברה הזו כל הקיץ אין, לא? בימי שני לא ניסיתי.

../images/Emo176.gifהשוק בעמק חפר עדיין קיים

הם תולים באזורינו כל שבת שלטים שיש שוק.

APRSMON

New member
באיזה שוק אפשר לקנות שטיח חדש כזה "מקרוני"

המחיר טוב. חברתי קנתה אותו ב-500 ש"ח, בהום סנטר רוצים 1.200. היכן שחברתי קנתה אותו כבר לא מוכרים ולכן אני שואלת. שבת שלום ומבורך.

למעלה