ליצמן בזעם: "מה אתה מדבר איתו?! הוא אכזר!!".

ליצמן בזעם: "מה אתה מדבר איתו?! הוא אכזר!!".

מליאת הכנסת; מוזס ניגש, כהרגלו, לדבר עם לפיד. בתגובה, צרח עליו ליצמן בזעם: "מה אתה מדבר איתו?! מה אתה מדבר איתו?! הוא אכזר!!".

אכן בעיה לא פשוטה

וזה אוי לי מיוצרי ואוי לי מיצרי
ולכן טוב לי שאני לא בנסיון הזה.

קליט

New member
ומזוית אחרת

הכי קל להאשים את לפיד, הנחנו לסטיגמה שהחרדים לא עומדים -להפוך לנחלת הכלל . עלינו להתעשת ולעסוק הרבה יותר בהסברה מקצועית . ואז יש סיכוי שלא ידכאו אותנו כמו שלא מדכאים את הערבים, ולא מטפלים בסודנים . במצב הזה -לא אתפלא שמחר לא יאפשרו לחרדים להצביע בבחירות, היות והם אינם משרתים בצבא

אם לא הבנתם עד עכשיו

כניראה ש- יאיר לפיד
וכל חבריו במיפלגה הם שמאלנים בתחפושת .

תיבדקו מי מופיע במיפלגה שלו ותבינו

הם מוכנים גם להחזיר שטחים
ולהיתחבר אל הערבים

הסברה טובה חשובה אבל שלא ידכאו אותנו

בגלל הסברה
הצחקת אותי והדוגמה לכך זה בדיוק הערבים
ואלו הערבים הישראלים מעולם לא התנצלו/הסבירו ובכל זאת מכבדים אותם ואילו אנחנו גם כשהסברנו חטפנו כי השנאה של הערב רב כלפיינו גדולה עשרת מונים על שנאתם לערבים במידה וקיימת שנאה כזו בכלל.!

קליט

New member
הם לא למדו 'אורחות צדיקים' ו'מסילת ישרים'

ואתה תבקש מה להתעלות מעל הקנאה והתחרות ?... ב) הם נמצאים בקנוכיה שלהם ומאמינים באמונה שלימה שאנחנו לא עובדים, ושאנחנו אמורים לאבד זהות יהודית ולהתחבר למושב לצים וחברת רשעים ששמו צבא, וכולם חייבים לשרת בצבא ולשפוך המון מיליארדים סתם ככה, מין טימטום שכזה - כשאתה צופה בזה מבחוץ, אז נגיד שאתה צודק, אבל אם יהיה לנו קצת שכל אז נקים יחידת הסברה, ובזה נמנע מלחמת אחים . אגב, מהערבים - מפחדים, מאתנו - לא מפחדים . אז כדאי שנהיה חכמים, ולא רק צודקים

"משחרר רוצחים ומרעיב ילדים"

אין ביטוי טוב מזה שליצמן התבטא, כדי לתאר את יאיר לפיד ופעילותו...

קליט

New member
ליצמן אמר את זה על ביבי

פשוט לא יאומן מה שקורה כאן, קם לו הלפיד הזה ושם לו למטרה להתעלל בחרדים איפה שרק אפשר, לחתוך קצבאות ותקציבים בתואנות שונות, וביבי נותן לו . איזה הגיון יש לשחרר רוצחים מתועבים צמאי דם יהודי ? . . . איזה הגיון יש להכפיל את העניים במדינה ? . . . שום הגיון - ביזיון . ביבי - לחיץ

באהבה1

New member
הסברה שמסברה

ב"ה
שמעת על ר' נחמן? שמעת על לדבר עם ה'? רק תפילות ושמחה-דווקא הפוך ממה שהם רוצים, הם רוצים ש... נסביר שמסביר וכו' וניכנס לכל מניי פלונטרים... פ-ש-ט-ו-ת... תפילה ועוד תפילה ועוד תפילה... אין חכמה ואין תבונה ואין עצה (ואין הסברה שמסברה) לנגד ה'... מתי נלמד לבטל עצמינו לה' ולצדיקיו... והם אומרים רק תפילה תפילה ועוד תפילה... ואם לא תלמד את אומנות התפילה וההתבודדות אין לך מה לחפש פה בעולם... תתאבד, תאמין לי תסבול פחות מכל החכמות המטופשות שבראש שלנו... רק פשטות ותפילה והתבודדות ולא לתת להם לגרום לנו עצבות, איך, אתה שואל? ע"י שאומרים לה' ת-ו-ד-ה! כן תודה! תודה על הלפיד תודה על כל הש-ד ששוכנים שם ותודה על זה שאני יודע שיש ה' ותודה שאני יכול לדבר איתו בכל שנייה מ-מ-ש..... ותודה ותודה... "כי ב-ש-מ-ח-ה תצאו..." שיהיה בהצלוחה לכל אחינו ה"מסבירים"... XD

למעלה