מי מהפוליטיקאים אתם הכי מעריכים ?

קליט

New member
מי מהפוליטיקאים אתם הכי מעריכים ?

יש פוליטיקאים שאתם מכירים אישית, ואתם יכולים להעיד שהם באמת רציניים ומסורים לכלל ? . . . תודה רבה

קליט

New member
וכל הנבחרת ; מקלב, פרוש, ליצמן, מוזס, אייכלר, מוזס, אשר, לופוליאנסקי, פינדרוס, רובינשטיין וכו`

ליצמן ואני יודע שהו נלחם אישית

בשביל אנשים שהוא לא מכיר (ועל כך רוצים לתבוע אותו)
וגם ברמה הציבורית הוא פעל במסירות למען הכלל.

קליט

New member
שמא תסביר לנו בבקשה

למה ליצמן ירק בחברים - והלך עם ברקת ? . . . תודה

דבר ראשון אם הוא עשה זאת

בהוראת רבותיו
אז השאלה נופלת ממילא
ולדעתי האישית (שבטלה לדעת תורה) ממילה לא היה סיכוי לפורוש בגלל הצירוף של ימני וחרדי
אז להצביע לפורוש ולקבל ברקת עם זעם על התמיכה בפרוש זה ממש מיותר.

קליט

New member
א) לפרוש כן היה סיכוי סביר

חסרו לפרוש כמה אלפי קולות בס"ה - ככה זכור לי, אז הפסידו את הקולות של גור אוהדיהם ותומכיהם, הפסידו את האוירה של "ביחד נעשה את זה" שזה עוד הרבה קולות, והפסידו את הקולות שגור קילקלו, והפסידו את השנאה ואת הביזוי של גור ברחוב . דבר כזה לא עושים, אם גור מפסידה איזה משרה לחינוך העצמאי זה לא סיבה להזיק לציבור החרדי וללכת עם ברקת . וברקת לא יכעס, יתכן שהוא יתן קצת פחות כסף והטבות . גור אף פעם לא התנצלה . ברחוב מיחסים את הבגידה לליצמן המגעיל

דבר ראשון הוא עשה את דבריו

על פי אחד מגדולי הדור
וכמו שלא תרצה שיצאו נגד הרב עובדיה למשל על אף חילוקי דעות חריפים על דרכו כך אין לצאת נגד מורה דרכו של ליצמן
ובנוסף גם אם פורוש היה מצליח להיכנס לראשות העיר (ותרשה לי לפקפק בכך)היו רודפים אותו עד שהוא היה עף מתפקידו בבזיונות .

קליט

New member
מי היה רודף את פורוש ?

הבנתי, יתכן שאנשי פורוש חצו את הגבול ולא הסכימו לדבר אפילו, ככה שלא נשאר ברירה אלא לענות להם בשפה שהם מבינים

מי שרודף כל מיני אנשים שמנסים להתברג בשלטון

בקיצור אותה מערכת שמעיפה מי שלא יס מן של הערב רב
ןאם תשאל על לופולינסקי הוא לא ימני
הוא לא הפלה לטוב אפילו חרדי אחד לטובה
ובעיקר ראשות העיר לא היתה בשבילו קרש קפיצה בכדי לגדול.!

כשהוא היה בעיריה לא ראיתי שרדפו אותו

אבל כשרדפו אותו יותר מאוחר זה כנראה כי חששו שדעתו ללכת לפוליטיקה ושם סיכוייו לגדול היו גבוהים.

קליט

New member
אלי ישי נראה לי אדם יוצא מהכלל

וגם התרשמתי מבנימין זאב בגין, ומסילבן שלום, במקום לשים אותם בראש הליכוד שמים את ביביהו הכריזמתי שמצטלם טוב, שמפנק את העשירים, ומתאכזר לעניים, שותפו הנאמן של מר לפיד

למעלה