נטורי קרתא מוציאים אותי מדעתי

מלי79

New member
נטורי קרתא מוציאים אותי מדעתי../images/Emo46.gif

אנשי הפלג האנטי-ציוני הגיעו לכפר שהמסגד הוצת בו, אך הצבא לא אישר את כניסתם. נכבדי הכפר יצאו אליהם - וקיבלו מהם זר פרחים מפואר. "הציונות השתלטה על העם היהודי באמצעות טרור וכוח", אמרו האורחים לאנשי הכפר, מטומטמים זה מה שיש לי לומר על הפסיכים האלה שקוראים לעצמם חרדים, אני חרדית מלידה ולא מצאתי היגיון לסטיה החמורה שלהם

פרומית1

New member
יש הרבה דברים לא מובנים לי

ואני גם לא רוצה שיבלבלו לי בשכל על הציונים וכל מיני שטויות כי המעשים שהם עושים נגד המדינה משניאה את החרדים על שכבות הציבור וגורם לחילול ה',נכון שאני נגד שישרפו כנסיות מסגדים ובתי תיפלה אך אני גם רוצה שכאשר הערבים עושים מעשים שלא יעשו שירימו טלפון לחבריהם הערבים ויכעסו עליהם ,תעזבו,האנטי העביר אותם על דעתם ממזמן

בוקר טוב אז את לא מכירה את הבנים של

משה הירש ממא``ש במיוחד שהיום כבר יש שלוש קהלות של נתוראי קרטא . פעם בזמן ערפת היה רק קהילה אחד בשם תורה וירא ואחר שהוא מת התפלג לשתי לאוהל שרה הכבר כמה חודשים הם גם התפלגו לשתי אז יוצא שיש 3 קהלות

פרשן מקרא חדש יש לנו?

ממך יצאו אין הכוונה ממך יבואו אלא ממך ילכו/יצאו. זה כמו הטעות שנדבקת למשפט איש הישר בעיניו יעשה שמפרשנים את זה שכל אחד יעשה מה בא לו.אבל זה לא כי זה בא עם סימן שאילה אחרי. שהאם כל אחד יעשה מה שישר בעיניו? ועוד ועוד.

מתבי6

New member
קיצוניות- אף פעם לא טובה לאף צד

לא לחינם נאמר על דרך התנהגות שצריך תמיד ללכת באמצע. לא להקצין לפה ולא לשם. הנה אחת הראיות החזקות ביותר.

מלי79

New member
אני מקוה שיבינו את זה העולם

ולדעתי המשפט שאמרת לא תמיד נכון

אה הבנתי

אין ספק שישנם דברים שבהם צריך להיות קיצוני כמו שכתב הרמבם לגבי ענוה וכעס,אני דיברתי על יחסי ציבור,בזה הקיצוני יפסיד גם אם יכול להיות שהוא צודק!!!!!! זאת לא גישה נכונה, בבחינת אל תהיה צודק, ,תהיה חכם!!!!

המזרחניקים גרועים יותר מנטורי קרתא

ראיתי הרבה שגעונות בהפגנות של נטורי קרתא, אבל מעולם לא ראיתי נטורי קרתא מנשקים ספרי קוראן או מתפללים במסגד כמו המזרחניקים הציונים השבוע. כך שנתנחם שהמשוגעים שלנו טובים יותר מהמשוגעים שלהם!

מלי79

New member
סליחה, אותי זה לא מנחם

למה ליצור דיעות שליליות על המגזר שלנו?? צריך לדעתי להוציא חרם רבנים נגד אותם נטורי קרתא שמצטלמים עם ערבים

למעלה