איך לעצור קבלת מיילים / וירוסים עם קבצים ZIP מצורפים ?

op77777

New member
איך לעצור קבלת מיילים / וירוסים עם קבצים ZIP מצורפים ?

יש לי מייל של 013.
אני לא מפסיק לקבל כל יום אימליים עם קבציי ZIP או RAR, שכל הנראה מכילים ווירוסים למינהם ...

איך אפשר לעצור את זה ?
דיברתי עם 013,הם כמובן רוצים תשלום עבור הגנה כל שהיא, האם יש דרך אחרת ?

תודה מראש...

Piav

New member
מכיר לפחות עוד אחד עם סיפור דומה ב013

לצערי אין לי חדשות טובות. הפתרון במקרה הדומה היה להגר לGmail שכופה מדיניות נוקשה נגד דואר זבל ודואר הנושא קבצים מסוכנים (כדוגמת אלה שאתה מקבל).
ה"הגנה" ש013 מספקת היא כסות למחדל (מדוע 013 מאפשרת שליחת קבצי הרצה?) ולא באמת עוצרת את זרם דואר הזבל.

op77777

New member
הבעיה שמדובר בחשבון מייל עם סיומת של הדומיין שלי

כלומר...
הסיומת של המייל, היא כתובת האתר האינטרנט שלי ולא ניתן עד כמה שאני יודע להמיר אותו לשירותי gmail
כאמור 013 לאחר פנייתי אליהם, הודיעו לי כי רק בתוספת תשלום ניתן להוסיף הגנה.
יש עוד רעיונות ?

Piav

New member
אני רק אומר שההגנה שלהם, גם אם בכסף, לא תעזור

SysAdmin1

New member
עבודה דרך GMAIL עם הדומיין שלך, זה שרות הכי בסיסי וזמין ש...

עבודה דרך GMAIL עם הדומיין שלך, זה שרות הכי בסיסי וזמין ש GMAIL מספקים ללקוחות שלהם. מדובר גם על הליך פשוט וטריויאלי של רישומי MX בשרתי DNS שלך ובתור MX , אתה רושם את שרתי דואר של GMAIL , מגדיר את התיבות דואר שאתה נדרש ומתחיל להשתמש בהן. צירפתי גם את הקישור לשרות המדובר:
https://gsuite.google.com/intl/en/p...&utm_term=KW_+gmail +domain-ST_+gmail +domain

op77777

New member
האם ה GSUITE הוא בחינם ?

מוצא חן בעיניי , השימוש עם גימייל, ממה שהצלחתי לראות השרות הוא בתשלום ?
בנוסף איך אפשר להסביר שהיה לי חשבון בבזק בינלאומי - אותו מייל, אותו דומיין שם לא סבלתי מעשרות ספאם מיילים, כפי שאני סובל היום ב 013 ?

מה שמעצבן, כי גם אקח ואשלם ל 013 עוד תשלום חודשי בעבור "הגנה" על המייל שלי, הם לא מתחייבים להגנה מלאה.

יש עוד רעיונות ? שהדגש לא להוציא יותר ממה שאני כבר מוציא היום ?

SysAdmin1

New member
GSUITE הוא לא בחינם, אבל...

אנסה לעשות לך קצת סדר בבלגן.
נתחיל מהסיבות לספאם שיש לך כרגע ב 013 ושלא הייה לך ב 014 .
יכולות להיות לזה מספר רב של סיבות. למשל שב 014 הייה קיים מנגנון לסינון ספאם וב 013 זה שירות שנדרש לשלם עליו בניפרד. סיבה נוספת, היא שבתקופה שהיית ב 014 , עוד לא הגעת לרשימת תפוצה של הספאמרים ורק אחרי זה כצירוף מקרים המאייל שלך נחשף עלייה. יכולה להיות גם סיבה שהיא הכי סבירה והיא מערכתית ב 013 , שהלקוחות שלהם נחשפו ולהם מגיע דואר זבל, בגלל שהשרתים של 013 לא מאובטחים בצורה תקינה, ויכולות להיות עוד אלף ושתיים סיבות נוספות.
הסיכום הוא בזה, שגם אם תשלם ל 013 על סינון, התוצאה תהייה יותר גרועה, והיא שאת דואר זבל המערכת סינון שלהם תעביר לך, אבל את מכתבים חשובים, היא תחסום, דבר שמאוד נפוץ אצל כל הספקיות תקשורת בישראל.
יש עוד רעיונות והם להעביר את השירותים הנדרשים לגורמים מקצועיים. למשל: את ניהול של תיבות דואר למערכת של GOOGLE , דבר שלא רק שלא ייקר את המחיר החודשי, אלה גם יוזיל אותו, כי חברות תקשורת ישראליות בדרך כלל מתפרנסות מהאנשים שלא מבינים בתחום האינטרנט ולא יודעים להשוות מחירים על שירותי תקשורת. בשביל להעביר ל GOOGLE את הניהול של תיבות דואר שלך, אתה צריך להבין בידיוק איזה שירותים אצלך מנוהלים באיזה מקום. למשל: מי מנהל לך את השרת DNS , מי מנהל לך את ה DOMAIN , מי מנהל לך את האחסון האתר ומתחזק לך אותו וכו וכו. אחרי שאתה תבין את כל הדברים האלה ותדע כמה אתה משלם ולמי, אתה ורק אתה תדע להחליט בצורה מושכלת, איך אפשר להעביר שירותים מחברה לחברה וגם לצמצם בהוצאות, תוך כדי כך שאתה גם מקבל שירותים מתקדמים וטובים יותר.
עכשיו בקשר לשרות של ניהול התיבות דואר שלך על ידי GOOGLE . לא מדובר סתם על ממשק קל ונוח לניהול של השירות, אלה מדובר על מערכת מתקדמת שנותנת לך כלים בניגוד לספקי תקשורת ישראלים, הכלים האלה הם חיבור מאובטח לשרת דואר ( ולא כמו שקיים אצל ספקים הישראליים שכל העולם יכול לצותת לך למאיילים, בגלל שהחיבור לשרת לא מוצפן ) , כלים של חיבור להתקנים ניידים בצורה תקינה, כלים של חיבור IMAP ללקוחות דואר מתקדמים כמו OUTLOOK , כלים של ניהול ושיתוף של אנשי קשר ויומני פגישות וכו', וכו'.
וכל זה רק חלק קטן מהכלים בהקשר של ניהול תיבות דואר, מבלי כבר לדבר על חבילה כוללת של שירותי תיקשורת וניהול של שם מתחם, על כל המנגנוניו.

מכווה שעכשיו עשיתי לך קצת סדר בבלגן והדברים כבר יותר ברורים ופשוטים.

SmartUser

New member
G-suite

שלום

g-suite הוא לא בחינם, הוא מתאים יןתר לחברות ולעסקים שמשלמים כמה דולרים על כל תיבת מייל

אני כאן לכל שאלה

למעלה