זוגיות

זוגיות

כמעט 7 שנים לבד.
18.02.1963
בשבועות האחרונים מתחילה קצת לכמוהה :)
אולי זאת הרגשה חולפת :)
מה אתה יכול לומר לי?
ועל יחסים עם 16.1.1963
אני התאהבתי והוא לא
תודה תודה

אהבה
היא צורך בסיסי ומהות החיים!

שלום נעמה

כשקראתי את ההודעה הראשונה התגובה הראשונה שעלתה לי הייתה למה היא לא ממשיכה הלאה? וכך כתבת אחרי יממה. אהבתי
את השינוי בגישה.
אך תרשי לי בבקשה נעמה להתבונן מזווית שונה ולהאיר את הזכות הגדולה שנפלה בחלקך. אני מניח שעברת מסע חיים מגוון (לפי תאריך הלידה). רבים אחרי מספר אכזבות סוגרים את ליבם ולא מאפשרים לאחרים להיכנס הלב הופך להיות קשה כמו אבן ונסגר
, סוג של מתים (רגשית) מהלכים. ואת זכית לאהוב איזה מדהים.

אהבה – היא צורך בסיסי ומהות החיים!
אהבה - היא מילוי רגשי, הנאה לצד ייסורים!

מהות החיים על פי התפיסה הרוחנית חכמת הקבלה היא: "ואהבת לרעך כמוך" כלומר אהבה לפי אסכולה זו היא נתינה ללא התניה. כמו אימא לילדים נותנת ללא פנקסנות. אני מבין את התסכול זה קשה מאד היות והמנגנון האנושי ה"מקולקל" בנוי כך שאם אני נותן אני גם דורש תמורה. כלומר אם אני נותן 10 ק"ג אהבה אני צריך לקבל בחזרה לפחות את אותם 10 ק"ג בחזרה ורצוי אף הרבה יותר.

הבחור לפי המספרים הנומרולוגיים סגור רגשית. וגם ללא המספרים הנומרולוגיים לבטח עבר גם הוא מסע חיים מגוון שהוביל אותו להתנהלות רגשית שונה. היות ומנגנון גברי שונה מאד והפוך ממנגנון רגשי נשי. ובכלל לפי תפישת המציאות כולנו שונים מאד האחד מהשני (נשים מנשים, גברים מגברים וגברים מנשים). מה שמפעיל לנו את החושים הוא הלב, אנו קולטים את מה שאנחנו רוצים לקלוט ולכל אחד רצונות שונים ומגוונים.

הפנמה שאהבה נותנים!

אהבה היא נתינה ללא חשש מלהיפגע, פשוט לאהוב זה קשה מאד אך התרומה היא אין סופית. אני מתחבר מאד לקושי שאנו נוטים להדדיות באהבה, אם היא לא קיימת אנו מתייאשים ומנסים להתנתק רגשית, מפנים עורף ומנסים להמשיך בחיפוש האין סופי אחרי ה"אושר הנשגב" שיד הדמיון מציירת לנו בהשפעות סרטים הוליוודיים, ספרים וסיפורי אגדות שלעולם לא יושגו.

לסיכום נעמה הבחירה היא בידך. האם להמשיך בלהשקיע בקשר או להמשיך ולחפש את ה"אביר על הסוס הלבן".

ממליץ לקרוא מאמר שכתבתי: איך יוצרים מרקם לח ואוהב באהבה?

אין תגובות / תשובות אישיות ולכן אין סיבה למחוק שרשורים

שלום נעמה.

אנשים הפונים בפורום לקבל הכוונה עזרה אמורים להביא בחשבון שההודעות "האישיות" חשופות לקהל חברי הפורום.
כמנהל הפורום תפקידי לבדוק שההודעות אינן פוגעניות ולא פרסומיות ולהשיב ולתת הכוונה בהתאם לדילמה.
מענה לשאלות נענה בקפידה. התשובות מיועדות ופתוחות לכלל הקוראים. אין תגובות / תשובות אישיות ולכן אין סיבה למחוק שרשורים היות וזה פוגע בהנהלת הפורום.

נעמה פנית אלי בשאלה נוספת שהכילה תכנים יותר רגשיים אישיים ובאתי לקראתך ומחקתי את שאלתך ואת תגובתי.
אני לא רואה צורך במחיקת הודעה זו, וזה לאחר בירור נוסף עם הנהלת הפורומים.

שבת שלום
חנן חיים

למעלה