לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1505515,055 עוקבים אודות עסקים

פורום נומרולוגיה

ברוכים הבאים לפורום נומרולוגיה :לכל אחד מאיתנו יש מערכת השפעה קוסמית הבאה לידי ביטוי דרך תאריך הלידה ושמו הפרטי של האדם. הנומרולוגיה בבסיסה מלמדת שאותה השפעה קוסמית הבאה לידי ביטוי דרך המספרים איננה שרירותית וחסרת משמעות , אלא כוחחי בעל משמעות ופוטנציאל. מאחורי כל מספר מונח השיעור והאתגר שמשפיע על חיי האדם בתת – המודע ובמודע. המספרים הינם חוויות שעל האדם לחוות ולהתנסות דרך שיעורים ואתגרים בחיים אלו.נומרולוגיה קבלית בנויה ביסודה מחישובים ונוסחאות הלקוחים מהקבלה כגון :סוד האותיות,שורש נשמה,עשרת הדברות,פרשת השבוע בה האדם נולד,תאריך לידה עברי ושמות ההורים שדרכם ניתן לראות את התיקון שעל האדם לתקן מגלגול קודם. הנומרולוגיה הקבלית הינה כלי אבחון מדוייק שבאמצעותו ניתן לאבחן תכונות אופי,צורת מחשבה מודעת והשפעת התת – מודע,כישורים חבויים וגלויים ,ומצבי גורל שעתידים להתרחש בחיי אדם כגון : זוגיות,ילדים,מקצוע,עיסוק,פרנסה,בריאות,לימודים ועוד. כמו -כן יכולה להנחות את האדם מתי הזמן הנכון לבצע שינויים : להקים עסק,להחליף בית,להשקיע כלכלית,ולהחליף עבודה ומקצוע. בבניית מפה נומרולוגית יש לקחת את הנתונים הבאים :שם פרטי +שם משפחה תאריך לידה לועזיתאריך לידה עברישמות ההורים בעת לידתם.אינני עונה על שאלות בנוגע להתאמה זוגית, ולא יינתנו תשובות בשישי- שבת .ייעוץ והכוונה מקצועי באהבה,קרן ברמן

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נומרולוגיה

ברוכים הבאים לפורום נומרולוגיה :לכל אחד מאיתנו יש מערכת השפעה קוסמית הבאה לידי ביטוי דרך תאריך הלידה ושמו הפרטי של האדם. הנומרולוגיה בבסיסה מלמדת שאותה השפעה קוסמית הבאה לידי ביטוי דרך המספרים איננה שרירותית וחסרת משמעות , אלא כוחחי בעל משמעות ופוטנציאל. מאחורי כל מספר מונח השיעור והאתגר שמשפיע על חיי האדם בתת – המודע ובמודע. המספרים הינם חוויות שעל האדם לחוות ולהתנסות דרך שיעורים ואתגרים בחיים אלו.נומרולוגיה קבלית בנויה ביסודה מחישובים ונוסחאות הלקוחים מהקבלה כגון :סוד האותיות,שורש נשמה,עשרת הדברות,פרשת השבוע בה האדם נולד,תאריך לידה עברי ושמות ההורים שדרכם ניתן לראות את התיקון שעל האדם לתקן מגלגול קודם. הנומרולוגיה הקבלית הינה כלי אבחון מדוייק שבאמצעותו ניתן לאבחן תכונות אופי,צורת מחשבה מודעת והשפעת התת – מודע,כישורים חבויים וגלויים ,ומצבי גורל שעתידים להתרחש בחיי אדם כגון : זוגיות,ילדים,מקצוע,עיסוק,פרנסה,בריאות,לימודים ועוד. כמו -כן יכולה להנחות את האדם מתי הזמן הנכון לבצע שינויים : להקים עסק,להחליף בית,להשקיע כלכלית,ולהחליף עבודה ומקצוע. בבניית מפה נומרולוגית יש לקחת את הנתונים הבאים :שם פרטי +שם משפחה תאריך לידה לועזיתאריך לידה עברישמות ההורים בעת לידתם.אינני עונה על שאלות בנוגע להתאמה זוגית, ולא יינתנו תשובות בשישי- שבת .ייעוץ והכוונה מקצועי באהבה,קרן ברמן
x
הודעה מהנהלת הפורום
  ברוכים הבאים לפורום נמורולוגיה
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז ומנהל הפורום אינם אחראיים לנכונות המידע, ולא יהיו אחראים לנזק שעלול להיגרם כתוצאה מהסתמכות עליו 
המשך >>

לצפיה ב-'הלכתי לנומרולוגית לייעוץ אישי וזוגי'
הלכתי לנומרולוגית לייעוץ אישי וזוגי
11/09/2012 | 02:38
4
225
שלום, הלכתי עם חבר שלי לנומרולוגית כדי לקבל ייעוץ והכוונה לגבי חיינו

תאריך הלידה שלי הוא 8.10.1993
ותאריך הלידה שלו הוא 21.10.1993

(שניינו בני 19 כמעט)

היא לא היתה נחמדה אליי בכלל (רק אליי), ואמרה דברים שקצת הלחיצו אותי, אז בדקתי קצת באינטרנט דברים על נושא הנומרולוגיה.
ראיתי באחד הסרטונים של קרן ברמן שסיפרה על אישה שנומרולוג אמר לה בפירוש לא לעשות ניתוח קיצור קיבה, כי היא תמות, וכשהיא פנתה אליך את נתת לה תקווה ואור לחיים, כי יש לה אפשרות לעשות ניתוח ושהכל יהיה בסדר ואכן היה בסדר.
אני מקווה שגם לי תהיה תקווה.

כשהיינו בשיחה עם הנומרולוגית היא דיברה בהתחלה על חבר שלי, היא שאלה המון שאלות, ואמרה לו שהוא הגיע לגיל בינה, סיפרה מה יהיה לו, איזה נכסים, מאיפה הנכסים, במה יעסוק וכל מיני כאלה.
וכשהגיע תורי היא טענה שעדיין לא הגעתי ל"בינה" ושא-ס-ו-ר לה לומר לי כלום!, שהבינה שלי תגיע רק בגיל 24 או 25 או 26 (לא היה דיוק), היא אמרה שהיא תגיד לי כמה דברים ולא את הכל כי לא הגעתי לגיל הבינה שלי.
אמרה שאני אישה חזקה ואהיה אשת עסקים טובה, אישה טובה.
וכששאלתי אותה על חתונה וילדים היא אמרה שהיא לא יכולה לענות לי וגיחחה.
השפילה אותי כמה וכמה פעמים ולא הבנתי למה, כי לא היתה לי היכרות או סיכסוך או משהו בסיגנון עם האישה הזאת.

ובהכוונה הזוגית היא אמרה שא-ס-ו-ר לנו לדבר על חתונה עד גיל הבינה שלי (יצא לנו לדבר על זה כמה פעמים), ואם נדבר על זה אנחנו בטוח נתגרש, ושבינואר 2013 (השנה הנומרולוגית החדשה שבה נהיה בניי 19 מבחינה נומרולוגית) יהיה בניינו "פיצוץ" לא הסבירה מה זה אומר.

הדברים שהיא אמרה מעסיקים אותי מאוד, ומפחידים אותי, שילמנו לה 400 שקלים והיא לא עשתה לנו מפה נומרולוגית ולא סיפרה הכל, ואני הבנתי ממה שראיתי באינטרנט שאפשר לספר למי שמלאו לו 18 שנים ושצריך להיות חיוביים, ולא לתסכל את הבן אדם.
אנחנו נורא אוהבים, ואני חוששת מהדברים שהיא אמרה.
בבקשה שיהיה לי קצת אור ותקווה, אני צריכה את העזרה הזאת

אני ממש אשמח לעזרה
נומרולוגיה >>
לצפיה ב-'שלום לך , אני אישית מאוד מבינה לליבך '
שלום לך , אני אישית מאוד מבינה לליבך
<< ההודעה הנוכחית
11/09/2012 | 15:36
3
115
בעברי הרחוק מאוד ...בערך בגילך הפכתי את כל הארץ בחיפושיי אחרי כל מי שחשב שהוא יודע קצת יותר מאחרים
הייתי אצל כל מי שאת רק יכולה לחשוב עליו ... קוראי בקלפים , קפה,סוכר,אסטרולוגיה,נומרולוגיה ואני עוד יכולה להמשיך .....
הייתי אצל כל מי שאז בזמנו נחשב למפורסם או כזה שקראת עליו בעיתונים , ואני יכולה לומר לך עם היד על הלב
שאף אחד מהם...אבל ללא יוצא מן הכלל לא דייק בכלום .
המטרה שלי הייתה חיפוש אדם שיש לו יכולות ...רציתי לדעת מה הם מסוגלים לדעת מבחינה רוחנית על אחרים ואני באופן אישי התאכזבתי
ואולי זה חלק קטן מהסיבה / צורך שלי להיות נומרולוגית , אני החלטתי שאני אדע את כל מה שאני צריכה לדעת ולא אסמוך ואני גם לא סומכת על אחרים
ומהרגע שקיבלתי את ההחלטה הזו אני מעייצת לעצמי ממש כמו שאני מייעצת לאחרים , ובמקרה שלי ה"סנדלר" לא הולך יחף .
ולמה אני בעצם מספרת לך את זה ?

נומרולוגית - ישנן הרבה מאוד שיטות ,דיעות וגישות וכמובן נסיון כמו בכל תחום בחיים .....

בעיניי ולפי דעתי ,גישתי ונסיוני אין דבר כזה גיל הבינה , או שביל יציאה לדרך או תקראי לזה איך שבא לך !

אין דבר כזה בעיניי . בואי נסי לחשוב על זה באופן הגיוני ....אם יש דבר כזה גיל בינה אז כל מה שקורה לפני אז אסור להגיד ? לראות ? לדעת ?
ומה אנחנו לא חווים מצבים בגילאים צעירים ?
כך שאני מבקשת ממך לשים את כל מה שנאמר לך בצד .
הבחירה שלך אם להתייחס ולקבל את דבריה או שאת מחליטה לא להתייחס .

אם היא תישאלה את בן זוגך ותיחקרה אותו זה אומר שהיא לא יודעת - כי אם היא הייתה יודעת היא לא הייתה שואלת אף שאלה .
ויותר טוב שלא התייחסה אליך כי היא כנראה לא ידעה לומר לך שום דבר משמעותי , ואני בטוחה שאת  הפחדת אותה עם היושר והספקנות שלך..לכי תדעי .

לגבי נישואים -  את בת 20 כך שאני מינה שעוד באמת מוקדם לדבר על זה , אבל אני יוצאת מנקודת הנחה שהכל כתוב כך שכן בגילך אפשר לומר לך
מתי תתחתני וכמה ילדים יהיו וכן הלאה ....

ויש לך מספרים בבסיס תאריך לידה שאני אישית מאוד אוהבת כך שאני ממש .מבינה אותך

בהצלחה ,קרן
נומרולוגיה >>
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
11/09/2012 | 23:00
2
51
אני מאוד מתחברת לחלק הראשון בתגובה שלך אליי, אני בן אדם שלא סומך על אנשים בקלות, ואני רוצה לדעת בעצמי הכל מבלי ש"ידפקו" אותי מפני שאין לי ידע, אני נורא רוצה ללמוד את נושא הנומרולוגיה, לדעת הכל, נורא מכעיס אותי שהיא לקחה כסף על כלום בסופו של דבר, ואני רוצה גם לעזור לאנשים שחווה את אותה חוויה שחוויתי, או שרוצים לדעת דברים על חייהם ועתידם מבלי שיעבדו עליהם.

שאלתי היא האם יישנה אפשרות ללמוד נומרולוגיה בצורה מקצועית אצלך?

ולגבי ה"גירושים" וה"פיצוץ" והדברים האלה שהיא אמרה, הם נכונים? איך אני יכולה לדעת? אני חוששת שעשינו נזק, וזה מעציב אותי נורא..
(אני התכוונתי לחתונה עתידית, כיוון גיל 25 ולא בזמן הקרוב)

תודה
קורל
נומרולוגיה >>
לצפיה ב-'היי , ראשית עוד 2 שנים זה הרבה מאוד זמן'
היי , ראשית עוד 2 שנים זה הרבה מאוד זמן
12/09/2012 | 22:45
1
66
הרבה התפתחויות יהיו במשך הזמן הזה .

אני לא בדקתי בכדי לענות על שאלתך אם היא צדקה בנושא גירושים . אני צריכה לאבחן מפות מלאות לשם כך

ואין באפשרותי לעשות זאת כאן בפורום .

בהחלט ניתן ללמוד איתי ואת יכולה להיכנס לאתר האינטרנט שלי ולקרוא מידע על הקורסים וגם מאמרים

ולערץ היוטיוב שלי . הקישורים נמצאים בחתימה שלי מטה .

חג שמח,קרן
נומרולוגיה >>
לצפיה ב-'אופסס התכוונתי 5 שנים מהיום'
אופסס התכוונתי 5 שנים מהיום
12/09/2012 | 22:45
40

הודעות אחרונות

13:26 | 16.07.19 QUEEN C
14:20 | 02.07.19 אורחים בפורום
17:41 | 30.06.19 אורחים בפורום
16:12 | 30.06.19 AB42
10:29 | 27.06.19 אורחים בפורום
18:54 | 22.06.19 shash20
10:37 | 19.06.19 סופר נובה
12:07 | 31.05.19 אורחים בפורום
20:46 | 20.05.19 אורחים בפורום
14:42 | 10.05.19 אורחים בפורום
18:14 | 08.05.19 תמרה 52
19:10 | 17.04.19 אורחים בפורום
12:13 | 17.04.19 monik21
14:56 | 13.04.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ