הלכתי לנומרולוגית לייעוץ אישי וזוגי

koralbz123

New member
הלכתי לנומרולוגית לייעוץ אישי וזוגי

שלום, הלכתי עם חבר שלי לנומרולוגית כדי לקבל ייעוץ והכוונה לגבי חיינו

תאריך הלידה שלי הוא 8.10.1993
ותאריך הלידה שלו הוא 21.10.1993

(שניינו בני 19 כמעט)

היא לא היתה נחמדה אליי בכלל (רק אליי), ואמרה דברים שקצת הלחיצו אותי, אז בדקתי קצת באינטרנט דברים על נושא הנומרולוגיה.
ראיתי באחד הסרטונים של קרן ברמן שסיפרה על אישה שנומרולוג אמר לה בפירוש לא לעשות ניתוח קיצור קיבה, כי היא תמות, וכשהיא פנתה אליך את נתת לה תקווה ואור לחיים, כי יש לה אפשרות לעשות ניתוח ושהכל יהיה בסדר ואכן היה בסדר.
אני מקווה שגם לי תהיה תקווה.

כשהיינו בשיחה עם הנומרולוגית היא דיברה בהתחלה על חבר שלי, היא שאלה המון שאלות, ואמרה לו שהוא הגיע לגיל בינה, סיפרה מה יהיה לו, איזה נכסים, מאיפה הנכסים, במה יעסוק וכל מיני כאלה.
וכשהגיע תורי היא טענה שעדיין לא הגעתי ל"בינה" ושא-ס-ו-ר לה לומר לי כלום!, שהבינה שלי תגיע רק בגיל 24 או 25 או 26 (לא היה דיוק), היא אמרה שהיא תגיד לי כמה דברים ולא את הכל כי לא הגעתי לגיל הבינה שלי.
אמרה שאני אישה חזקה ואהיה אשת עסקים טובה, אישה טובה.
וכששאלתי אותה על חתונה וילדים היא אמרה שהיא לא יכולה לענות לי וגיחחה.
השפילה אותי כמה וכמה פעמים ולא הבנתי למה, כי לא היתה לי היכרות או סיכסוך או משהו בסיגנון עם האישה הזאת.

ובהכוונה הזוגית היא אמרה שא-ס-ו-ר לנו לדבר על חתונה עד גיל הבינה שלי (יצא לנו לדבר על זה כמה פעמים), ואם נדבר על זה אנחנו בטוח נתגרש, ושבינואר 2013 (השנה הנומרולוגית החדשה שבה נהיה בניי 19 מבחינה נומרולוגית) יהיה בניינו "פיצוץ" לא הסבירה מה זה אומר.

הדברים שהיא אמרה מעסיקים אותי מאוד, ומפחידים אותי, שילמנו לה 400 שקלים והיא לא עשתה לנו מפה נומרולוגית ולא סיפרה הכל, ואני הבנתי ממה שראיתי באינטרנט שאפשר לספר למי שמלאו לו 18 שנים ושצריך להיות חיוביים, ולא לתסכל את הבן אדם.
אנחנו נורא אוהבים, ואני חוששת מהדברים שהיא אמרה.
בבקשה שיהיה לי קצת אור ותקווה, אני צריכה את העזרה הזאת

אני ממש אשמח לעזרה

שלום לך , אני אישית מאוד מבינה לליבך

בעברי הרחוק מאוד ...בערך בגילך הפכתי את כל הארץ בחיפושיי אחרי כל מי שחשב שהוא יודע קצת יותר מאחרים
הייתי אצל כל מי שאת רק יכולה לחשוב עליו ... קוראי בקלפים , קפה,סוכר,אסטרולוגיה,נומרולוגיה ואני עוד יכולה להמשיך .....
הייתי אצל כל מי שאז בזמנו נחשב למפורסם או כזה שקראת עליו בעיתונים , ואני יכולה לומר לך עם היד על הלב
שאף אחד מהם...אבל ללא יוצא מן הכלל לא דייק בכלום .
המטרה שלי הייתה חיפוש אדם שיש לו יכולות ...רציתי לדעת מה הם מסוגלים לדעת מבחינה רוחנית על אחרים ואני באופן אישי התאכזבתי
ואולי זה חלק קטן מהסיבה / צורך שלי להיות נומרולוגית , אני החלטתי שאני אדע את כל מה שאני צריכה לדעת ולא אסמוך ואני גם לא סומכת על אחרים
ומהרגע שקיבלתי את ההחלטה הזו אני מעייצת לעצמי ממש כמו שאני מייעצת לאחרים , ובמקרה שלי ה"סנדלר" לא הולך יחף .
ולמה אני בעצם מספרת לך את זה ?

נומרולוגית - ישנן הרבה מאוד שיטות ,דיעות וגישות וכמובן נסיון כמו בכל תחום בחיים .....

בעיניי ולפי דעתי ,גישתי ונסיוני אין דבר כזה גיל הבינה , או שביל יציאה לדרך או תקראי לזה איך שבא לך !

אין דבר כזה בעיניי . בואי נסי לחשוב על זה באופן הגיוני ....אם יש דבר כזה גיל בינה אז כל מה שקורה לפני אז אסור להגיד ? לראות ? לדעת ?
ומה אנחנו לא חווים מצבים בגילאים צעירים ?
כך שאני מבקשת ממך לשים את כל מה שנאמר לך בצד .
הבחירה שלך אם להתייחס ולקבל את דבריה או שאת מחליטה לא להתייחס .

אם היא תישאלה את בן זוגך ותיחקרה אותו זה אומר שהיא לא יודעת - כי אם היא הייתה יודעת היא לא הייתה שואלת אף שאלה .
ויותר טוב שלא התייחסה אליך כי היא כנראה לא ידעה לומר לך שום דבר משמעותי , ואני בטוחה שאת הפחדת אותה עם היושר והספקנות שלך..לכי תדעי .

לגבי נישואים - את בת 20 כך שאני מינה שעוד באמת מוקדם לדבר על זה , אבל אני יוצאת מנקודת הנחה שהכל כתוב כך שכן בגילך אפשר לומר לך
מתי תתחתני וכמה ילדים יהיו וכן הלאה ....

ויש לך מספרים בבסיס תאריך לידה שאני אישית מאוד אוהבת כך שאני ממש .מבינה אותך

בהצלחה ,קרן

koralbz123

New member
תודה רבה

אני מאוד מתחברת לחלק הראשון בתגובה שלך אליי, אני בן אדם שלא סומך על אנשים בקלות, ואני רוצה לדעת בעצמי הכל מבלי ש"ידפקו" אותי מפני שאין לי ידע, אני נורא רוצה ללמוד את נושא הנומרולוגיה, לדעת הכל, נורא מכעיס אותי שהיא לקחה כסף על כלום בסופו של דבר, ואני רוצה גם לעזור לאנשים שחווה את אותה חוויה שחוויתי, או שרוצים לדעת דברים על חייהם ועתידם מבלי שיעבדו עליהם.

שאלתי היא האם יישנה אפשרות ללמוד נומרולוגיה בצורה מקצועית אצלך?

ולגבי ה"גירושים" וה"פיצוץ" והדברים האלה שהיא אמרה, הם נכונים? איך אני יכולה לדעת? אני חוששת שעשינו נזק, וזה מעציב אותי נורא..
(אני התכוונתי לחתונה עתידית, כיוון גיל 25 ולא בזמן הקרוב)

תודה
קורל

היי , ראשית עוד 2 שנים זה הרבה מאוד זמן

הרבה התפתחויות יהיו במשך הזמן הזה .

אני לא בדקתי בכדי לענות על שאלתך אם היא צדקה בנושא גירושים . אני צריכה לאבחן מפות מלאות לשם כך

ואין באפשרותי לעשות זאת כאן בפורום .

בהחלט ניתן ללמוד איתי ואת יכולה להיכנס לאתר האינטרנט שלי ולקרוא מידע על הקורסים וגם מאמרים

ולערץ היוטיוב שלי . הקישורים נמצאים בחתימה שלי מטה .

חג שמח,קרן

למעלה