גירפה-1.50 מטר האם לצפות את הצוואר

yuli1456

New member
גירפה-1.50 מטר האם לצפות את הצוואר

בשכבת עיתון לפני העיסה.?או ש-ננייר דבק ועיסת נייר יספיקו....תודה

yuli1456

את הצוואר בג'ירפות שלי כיסיתי במסקינטייפ הגבוהה מבין השתייים 1.60 מ'

kerendruker, שמים ירוקים

הגוף בנוי מכדור, עיתונים נקוווצצים, גלילי מגבת/טואלט- כל ג'ירפה שונה בבנייה שלה, בהתאם לחומרים שהיו זמינים באותו זמן, אבל המראה הסופי זהה.

kerendruker

New member
איך חיברת את המקל של הראש לכדור.

אני פשוט רוצה לבנות אחת כזו ולא יודעת איך לחבר את החלק העליון לתחתון אשמח לקבל הדרכה על תהליך הבנייה .

fifi01

New member
yuli1456 ו kerendruker

אני בתהליך של הכנת גירפה דומה. הראש והגוף: כדורי קלקר. הרגליים: מקל מטאטא. הצוואר: מקל מטאטא ועליו שני גלילי קרטון של נייר עטיפה. כל הקונסטרוציה מצופה במסקינטייפ ועליו העיסה. חשוב: אני לא הדבקתי את גלילי הקרטון ועכשיו כשהעבודה יבשה, הצוואר לא מספיק יציב. צריך להדביק את גלילי הקרטון, בנקודות החיבור, לצוואר ולגוף. בהצלחה. מצרפת את הגירפה לפני צביעה

yuli1456

New member
מאין קנית כדור קלקר כזה גדול לגוף?

חיפשתי המון באיזור הדרום ו-אין

fifi01

New member
אני תושבת מודיעין, שם אני קונה את

כדורי הקלקר. הכדור של הגוף הוא 20ס"מ קוטר ושילמתי עליו 24 ש"ח. הייתי שמחה לעזור לך אם תגידי לי איפה את גרה.

yuli1456

New member
אשקלון המון תודה

kerendruker

New member
הסיגנון של הגירפה הזו יפה

כאשר אני אחזור לישראל בעוד חודשיים אני אבנה גירפה בסדר גודל הזה . עכשיו בניתי גירפה בגודל 80 ס"מ והיא בנויה רק מעיתונים בלי שום דבר קשיח בתוכה . היא כרגע מתיבשת אני אציג לכן אותה בהמשך . אני מתה לבנות גירפה בסגנון הזה אבל יהיה לי קשה להביא אותה לארץ בחזרה אני מפחדת שהיא תישבר במכולה .

yuli1456

New member
שלום לכולן

ראשית תודות למסייעות.....הצואר הוא מקל ארוך 3-4 ס"מ רוחבו... 1 מטר אורכו מלופף במסקינטייפ...הגוף-גלון אקונומיקה ריק ונקי כמובן ללא ידית הנשיאה.....הבסיס די יציב עושה רושם.....מקווה שהגודל לא יהיה בעוכריי ציפיתי את הרגליים והנחתי לייבוש.אעבוד בשלבים רק שזה לא יפגע בעבודה.....תודה על ההקשבה והיעוץ.

למעלה