עבודות בהיכל הספורט רוממה בחיפה

Holy Falafel

New member
עבודות בהיכל הספורט רוממה בחיפה

שלום, אני עוקב אחרי הפורום כבר זמן מה ולא יצא לי לראות הרבה התייחסויות לגבי העבודות בהיכל הספורט בחיפה. המקום עובר שיפוץ די גדול (במימדים ישראלים) שכולל הוספת 2500 מושבים (לפי סרטון של עיריית חיפה). עמוד הפייסבוק של עיריית חיפה פירסם כמה תמונות, אז החלטתי להעלות כמה תמונות להנאתכם.
למשתמשי הפייסבוק, הנה לינק לעמוד: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150303422710699.364017.153025375698&type=1

Holy Falafel

New member
עד כאן

לא שמתי את כל התמונות, שאר התמונות בפייסבוק מקווה שנהניתם

תודה רבה ומספר שאלות

ההרחבה מתבצעת משני צידי האולם, כלומר, בסופו של דבר האולם יהיה אליפטי או פרסה? יש בעמוד הפייסבוק של חיפה גם עדכונים מהבנייה באצטדיון הכדורגל? תודה

Holy Falafel

New member
בשמחה!

לפי התמונה בהודעה הראשית בשרשור, נראה כי מתכננים שהאולם יהיה אליפטי. ראיתי בעמוד פעם עדכונים מהאיצטדיון, אבל לא מצאתי כאלו מהזמן האחרון

נהניתי מאוד, תודה ../images/Emo13.gif ושאלה קטנה...

ידוע לך מהו המועד המשוער לסיום ואיפה תשחק מכבי חיפה עד אז? הוספת 2500 מושבים הם בהחלט מאורע יוצא דופן באולמות ספורט בארץ. כחובב כדורסל אני יודע שלמכבי חיפה יש קהל אוהדים נאמן שבטח ימלא את האולם בלא מעט משחקים, מה גם שרוממה מארח אירועי ספורט ותרבות נוספים. תודה רבה על הדיווח דני !

Holy Falafel

New member
לגבי מועד סיום

עיריית חיפה רשמה שהפרוייקט עתיד להסתיים ב-3.3.2012 ובכיף! אני שמח שיש לי הזדמנות לתרום לפורום

itamo

New member
איפה יעשו את הפסטיגל ?

רוממה תמיד היה מקום נוסטלגי שבו ראיתי את הפסטיגל.

Holy Falafel

New member
אני מניח שיחזור לשם ברגע שייגמרו העבודות

שנה שעברה אני חושב שהוא היה במרכז הקונגרסים. דיברו שם על בעיית החניה באיזור באירועים גדולים שונים, כמו הפסטיגל. כשיש אירוע גדול בהיכל הספורט, תמיד כל המדרכות בכל האיזור עמוסות מכוניות והתנועה שם תמיד עמוסה. בקיצור בלאגן לא קטן. העירייה מנסה לפתור את הבעיה הזאת ע"י הפעלת שאטלים מחניונים גדולים באיזור, כמו חניון מרכז הקונגרסים, או כמובן להגיע בתח"צ. השאלה רק אם הקהל יהיה ממושמע או שימשיך להיות בלאגן באיזור.

חן המלך2

New member
נראה מאוד יפה

אבל דבר אחד שלא הבנתי:יש את האולם המקורי,איפה שהיו האירועים עד היום.האם מוסיפים אולם נוסף בצד השמאלי של המקום,או שמוסיפים בתוך האולם המקורי והקיים עוד 2500 מקומות? מתי העבודות התחילו?במרץ 10?11?

nited

New member
כפי שניתן לראות היטב בתמונות

מוסיפים 2 יציעים לאולם, יציע מאחורי כל סל, אם כי יתכן ומבצעים תוספת מושבים ביציעים הקיימים.

חן המלך2

New member
הבנתי

ובאמת יארחו שם קבוצות כדורסל וכו'?עד עכשיו מה היה שם חוץ מהפסטיגל ודברים כאלה?

nited

New member
אתה אמיתי?

מה נראה לך שיעשו עם אולם כדורסל יארחו בו קבוצות כדורגל?! ולשאלתך השני - לא יודע!

למעלה