מפגש פורום

חן M

New member
מפגש פורום ../images/Emo66.gif../images/Emo68.gif

במוצ"ש הקרוב בשעה 20:30 בעזריאלי , מקום המפגש יהיה בשער הכניסה מול הבי"ס ששכחתי את שמו,שזה על הכביש שמוביל לאיילון(מחלף השלום) וליד הכניסה לרכבת (אשמח אם אתם תתקנו ותאמרו את המיקום הספציפי). ככל הנראה אם לא יגיעו המון נלך לבית קפה ונשב לנו בכיף (
קפה הילל מומלץ). מאחר וזו פגישה ראשונית רוב הפגישה תכלול היכרות נחמדה בין חברי הפורום,למפגש מוזמנים כל חברי הפורום. במידה וניהיה מאורגנים ננסה להעלות נושאים כמו:
שיתופי פעולה שונים לשם הקידום האישי והפורום.
רעיונות לשיפור הפורום.
רעיונות למפגשים עתידיים בהם אנו יכולים לעשות בינינו סבב הרצאות ובכך להפוך את מפגשי הפורום למעניינים יותר.
התאגדויות בינינו לשם הנחות כמו: ביטוחים,ציוד לקליניקה ועוד...
יצירת דף קשר בין חברי הפורום ( אנשי המקצוע ).
הפניית מטופלים אחד לשני אם לא ניתן לעסות אותם כך שיצא מצב שאנחנו לא "זורקים" סתם לקוחות כי אנחנו לא יכולים. ועוד... לאילו שמגיעים בין אם אתם אנשי מקצוע או לא תביאו איתכם:
דף +רעיונות לשיפור הפורום.
הרבה מצב רוח טוב
לאנשי המקצוע שמגיעים אשמח אם תביאו איתכם צילומי תעודות. שרשרו מי מגיע

uty76

New member
במוצ"ש הקרוב אחי מופיע...

חם ומחמם "פתרונים" (רוק-פופ-פולק) (13/1/2007 - שבת - 22:00) להקה מקורית וססגונית הפועלת בירושלים זה שבע שנים במסגרת של הופעות והקלטות . ללהקה קהל ירושלמי רב ואוהב העוקב אחריה מהופעה להופעה. לאחרונה שיחררה הלהקה את דיסק האולפן הראשון שלה שזכה לביקורות אוהדות והשמעות ברדיו. סגנונה המגוון של הלהקה נע בין רוק-פופ-ג'אז-פולק- ובלקני, כאשר הדגש מושם על לחנים מלודיים מקוריים וטקסטים בעלי תוכן ומשמעות. הלהקה בהופעה משדרת שמחת חיים רעננה ויצירתיות מתפרצת המבטיחה הנאה צרופה. חם ומחמם חוזרים להופיע בהרכב מלא בתוספת נגנים חדשים עם חומרים חדשים וגם השירים המוכרים והטובים . לאחר צאת אלבום האולפן הראשון שלה "פתרונים", עבדה הלהקה הירושלמית על מופע מושקע סוחף ומרגש, עכשיו הם יוצאים איתו לאור.

Spiritualized

New member
אני כהרגלי לצערי

אאלץ להשאיר ערפל ולהודיע שאדע אם אני מגיע רק ברגע האחרון אז אל תחכו לי אבל....אולי תופתעו

0 אור 0

New member
"כהרגלי"???

הפורום לא רק נוסד שלשום בערך? טוב, אז גם אני כהרגלי לא אגיע. אם יהיו מפגשים של החלפת טיפולים בשעה מתאימה לסוג זה של מפגש, ובמקום יותר נגיש, יתכן שאגיע למפגשים הבאים. לגבי הנגיש אבהיר את דברי: למי שלא תל אביבי, ההתקרבות לעזריאלי כרוכה בקנס של 60 ש"ח לפחות (או שמשלמים על הרכבת או שמשלמים על החניה - שתיהן יקרות בטירוף), וזאת בלי לדבר על פקקי המוצ"ש המהנים. מאחלת לכם מפגש פורה ומהנה.

Spiritualized

New member
אני קיים עוד מלפני הפורום הזה../images/Emo13.gif

היית מאמינה? ואפילו היו לי דפוסי התנהגות עקביים עוד לפני שהפורום נפתח! חחח

מומול

New member
אור את צודקת שודדים בחניון של אזראל

ברחובות יום חניה שלם עולה 20 שח באזראלי שעת חניה 20 שח

ננו9

New member
נו, איך היה?

יש חוויות? יש רעיונות? הגיעו חבר'ה או ששוב חן הסתובב לבד בקניון עזריאלי?

uty76

New member
אולי מוצ"ש הקרוב?

יש מצב למפגשון במוצ"ש הקרוב? אני מאד אשמח להגיע!

uty76

New member
אני לא הגעתי

וככל הנראה חן הגיע בשביל לפרגן לעצמו וופר צ'יפס וקולה... ניסיתי לפצות במוצ"ש הקרוב אבל כנראה ש...

למעלה