מעוניין בהיתיעצות...

redhead100

New member
מעוניין בהיתיעצות...

טיפלתי במטופל שיש לו מתיחה באיזור התאומים .נכנסתי חזק אם פריקשן עמוק ומתיחות סוף העיסוי שמתי קרח והמטופל מרגיש נימולים בשני האצבעות הלטרליות של הרגל

uty76

New member
ננו 9 ! כנס! יש פה שאלה בשבילך!

הייתי מזמין אותו לבדיקה אם לא נוצרה פגיעה באזור השוק שמקרינה לזרת ולקמיצה.

uty76

New member
עוד שתי עצות

הכי טוב שהמטופל יחזור לטיפול הרגעה. אם זה לא ניתן אפשר לבקש ממנו לעשות אמבט מים חמים עם מלח ים + מלח מגנזיום סולפט. האמבט מסייע לנקות רעלים שהצטברו בשריר במהלך הטיפול. האמבט עשוי מאד להקל על הכאב, ולך לאפשר להבדיל בין תפיסה של שריר שקצת לוחצת על העצב או בעייה יותר חמורה כמו גירוי חזק של נוירון תחושתי, או אפילו קרע בשריר.

כניסה חזקה מידיי

רוב הסיכויים שנכנסת לעצב - יכול להיות שיש לו פגיעה בעצב ואם לא, אז יכול להיות שהכניסה שלך לשריר הייתה חזקה מידיי עד השכבה של העצה ככה שגרמת לו להרגיש נימול. אני לא הייתי שמשתמש בקרח - תעבוד אם שמנים חמים - שילוב של מנטה חריפה - קינמון - פלפל שחור - וקמפור על בסיס שקדים ושומשום. אני מכין לי תערובת כזאת שהיא מעולה לבעיות של שרירים. בהצלחה

ננו9

New member
דווקא כן קרח. בהחלט

לאחר פריקשן ועוד אגרסיבי שכזה אין אפשרות לדעת האם השריר ניזוק, האם החל דימום פנימי (אפילו קל שבקלים) ו/או עוד טראומות נוספות. מטרת הפריקשן, ובמיוחד בשריר התאומים, היא ליצור מצב בו אנו מדמים דלקת מלאכותית לשריר - וזאת על מנת שהגוף יגיב בדרך הריפוי הטבעית שלו, קרי, דלקת. קרח עוזר במיידי למזער את תסמיני הדלקת הדרושים לצורך בניית הרקמה מחדש. חום במקרה כזה רק יגביר את זרימת הדם והפלסמה לאיזור, יגביר את הנפיחות ויוציא את הדלקת המלכותית מכלל שליטתנו. יש מצב של פגיעה עצבית מסויימת באחד מהסתעפויות ה fibular nerve, כמדומני lateral cutaneous nerve שהוא סנסורי בעיקרו ולא מוטורי. תתקשר אליו, תרגיע אותו, תומר לו שישתה הרבה, שיניע את כף הרגל והקרסול בטווח תנועה ושיבוא שוב, ללא עלות נוספת, לאפלרז' מפנק...

ננו9

New member
תומר = תאמר

ככה זה כשכתובים מהר. יאללה, אני חייב לרוץ - יש לי ביוץ... תל אביב - HERE I COME

צריך לבדוק

הי אתה צריך לבדוק לפני שאתה ניכנס חזק צריך לבדוק מה יש לא כי מתיחת שריר יכולה להיות גם דלקת וגם היסתיידות וצריך לדעת לאבחן.בכל מיקרה יש בין שרירי התאומים עצבים אבל זה לא מה שעושה נימול בדרך כלל.כניראה לא בדקת את כל הרגל ולא טיפלת באישייס .אםהיית בודק את האישייס סביר להניח שהיית פותר את הבעיה בלי לגעת בתאומים חזק.ממולץ לא לגעת כמה ימים ואז הכאב ירד .ואם כואב חזק שווה לקחת כדור נגד כאבים. יכול להיות גם קרע בשריר ואז זה דורש מנוחה. אם תירצה עוד יעוץ אשמח לעזור . שמוליק

למעלה