טיול קראוונים בסוכות הקרוב

בראשית73

New member

שלום
אנחנו קבוצה של 3-4 משפחות עם ילדים ואנחנו מתכננים בפעם הראשונה טיול קראוונים בחול המועד סוכות הקרוב.
התכנון שלנו הוא ללון באזור הדרום בעיקר ואנחנו רוצים לדעת איך זה בדיוק עובד:
1. אנחנו לוקחים את הקרוואנים איתנו? אם כן זה מחייב שנשכיר גם גיפים
2. האם ניתן להתמקם בכל חניון לילה שרוצים או שצריך רק בחניונים המוגדרים לקראוונים?
3. מה סדרי גודל של עלויות ישירות הנדרשות לטיול של 3-4 לילות

שלום רב,
הייתי ממליץ לנתח כל משפחה ומשפחה מבחינת מספר הנפשות ואז אפשר יהיה להתאים את סוג הקראוון הנדרש. יש קראוון שמתאים לזוג + 2 או זוג + 4.
בדרום קיימים כ- 20 חניונים לבחירתכם ולכן רצוי לעשות מחקר קטן(לפני) לגבי היכן הייתם רוצים לשהות ולוודא שבאתר יש חניה מסודרת ומיקום טוב להצבת הקראוון וכמובן מקורות חשמל ומים בסמוך לקראוון.
1. אתם גוררים את הקראוון(זה חלק מהחוויה) ולכן אתם צריכים רכבים שמתאימים מבחינת כושר הגרירה: טנדר או גיפ ארוך או רכב 7 מקומות, כל אלו עונים על ההגדרה של גרירת קראוון. במידה ואין לכם יכולת להשיג רכב מתאים ישנה אפשרות של השכרת רכב עם וו גרירה.
2. אתם יכולים להתמקם בחניוני לילה הפזורים ברחבי הארץ או להכנס לאתרים מסודרים או במידה ואתם רוצים לשהות בכל נקודה אחרת צריך לקחת בחשבון שקראוון צריך 2 דברים בסיסיים: חשמל ( גנרטור או חיבור למקור חשמל קבוע) ומים - יש 100 ליטר של מיכל מים בקראוון וצריך להיות מוכנים עם מיכלי מים רזרבים.
3. השכרת קראוון ל- 3 לילות נא בין 2400 ש"ח ל - 2775 ש"ח עבור הדגמים המפוארים יותר. השכרת קראוון ל - 4 לילות אמור לעלות בין 3000 ש"ח ל- 3400 ש"ח לדגמים המפוארים יותר. צריך לקחת בחשבון גם השכרת גנרטור במידת הצורך (המחירים משתנים מחברה לחברה) ולשים לב לתוספות אחרות.
4. במידה ואתם רוצים להשכיר רכב תואם - המחירים נאים בין 466 ש"ח לבין 750 ש"ח ליום תלוי בחברת ההשכרה ובסוג הרכב.
בהצלחה. אמיר

בראשית73

New member
קצת יותר פרטים

אנחנו משפחות עם 2-3 ילדים כל אחת
היכן אני מוצאת את פרטים על אותם החניונים שציינת?
גרירת הקראוון לא דורשת רשיון מיוחד?

עוד פרטים

הי בראשית73,
כפי שציינתי, משפחה עם 2 ילדים רצוי שיקחו קראוון עם ארבע מיטות ( זה מספיק ) ומשפחה עם 3 ילדים רצוי שיקחו קראוון עם 6 מיטות (ככה לא יהיה להם צפוץ מידי).
לגבי החניונים אנא שלחי לי את המייל שלך ואשמח לשלוח לך רשימה מעודכנת של כל החניונים.
לגבי גרירת קראוון - אין צורך ברשיון מיוחד, הרשיון ב' שלך מספיק.

בראשית73

New member
לגבי החניונים

ממש ממש תודה, זה מאד עוזר לי.
תוכל להעביר אלי מסר לתיבת המסרים שלי בתפוז בבקשה? זה יותר נוח לי.
ואשמח באותו המסר אם תעדכן אותי לגבי מחירים ועלויות נלוות אם יש כאלו, וכמה זמן מראש כדאי להזמין

למעלה