חיים על גלגלים בארץ (שאלה)

mikonww

New member
חיים על גלגלים בארץ (שאלה)

שלום לחברי הפורום לאחרונה אני מרגיש מין צורך אז מתמיד לעזוב את הכל, ולעבור לגור במשהו נייד יותר וקל יותר מהמבנה שבו אני גר היום (קומה 3 בית מגורים משוטף). האפשרות של מעבר לאוטו קראוון או לקראוון נגרר כבר שנים קורצץ לי וזהו מין סוג של חלום. חשבתי על זה רבות וניראה לי שאני דיי מוכן לזה. אז יש לי מספר שאלות שבטח עם הזמן רק יגדל ויגדל, מקווה לקבל כאן חלק אם לא את כל התשובות שלי
אז לשאלות
רק לשים לב שכל השאלות הם על אוטוקראוון או נגרר !
1- האם אתהם מכירים מישהו שגר באופן קבועה בקרוואן בארץ ? 2- האם בכלל אפשרי לגור באופן קבועה בקראוון בראץ ? נתחיל משני אילה כי לדעתי אילה שני השאלות החשובות ביותר. וחג שמח לכולם

eliru

New member
לחיות בקראוון

שלום אפשר לחיות בקראוון בארץ הכל תלוי ברמת החיים שאתה רוצה. אני מכיר שניים שגרים בקראוונים ואין להם בית שנייהם באוטוקראוון. בהצלחה אלי

mikonww

New member
קודם תודה על התשובה ../images/Emo13.gif

יש אפשרות אולי ליצור עם אותם שניים קשר, על מנת לראות לדבר להבין יותר טוב במה זה כרוך ? הם חיים לבדד או אולי בזוגיות, מה סדר היום שלהם בקראוון האם יש מטלות קבועות כמו תחזוק הקראוון, אם כן מה הם ?!?!. האמת שנכון לעכשיו ניראה לי שאני יותר בכיוון של קראוון ניגרר. רכב גדול מספיק וחזק מספיק יש לי בשביל משימת הגרירה (ג'יפ סופה) כך שלא ניראה שיהיה לי צורך לישון במוסך במידה ומשהו יקרה. ברצוני רמת חיים טובה ונוחה באופן כללי. לא מחפש את כל הפינוק שיש לי כאן בבית הפרטי שלי, אבל כן רוצה אופציה למיים חמים כמו כן מיזוג בתור דוגמה. מה שעומד לרשותי נכון לעכשיו זה סכום של 100/150 אלף ש"ח האם זה מספיק בשביל החלום שלי ? אני ינסה עוד ליצור קשר עם המעדון הישראלי לאחר החג. אך בכל השיטוט שלי ברשת של הארץ לא ראיתי מלבד לוח יד 2 קראוונים למכירה, ושם הם ניראים כמו עגלות על גלגלים במצב ירוד במיוחד. האם יש עוד מקורות חיפוש מידע מומלץ בעברית לקראוונים ? ושוב תודה

mikonww

New member
תודה רבה ועד אז השמח לשמוע....

עוד פרטים מאנשים שחיים או יש בבעלותם ניגרר שכזה.

mikonww

New member
מישהו מכיר מישהו שמע !?

דברתי עם מישהו בטלפון בשם רונן מקרית אתא שבונה קראוונים, כולל עבודות העץ חשמל ושאר הירקות והפרות. מישהו יודע מישהו מכיר את העבודות שלו את האיכות של העבודות שלו ? סדר גודל מחירים נשמע לי הגיוני אבל לא יודע. מעדיף לשאול בשביל לא לקנות חתול בשק מה שנקרה. בימים הקרובים (19/4/09) אני הפגוש אותו. אז אנו יוכל גם לתת אולי יותר פרטים על מה מי ולמה וכל מה שלמדתי. כך הוא עושה רושם בשיחת טלפון של מישהו מקצועי ואמין, אבל כמו כל הישראלים כבר יצא לי לפגוש אנשים הנשמעים מקצועיים ואמינים. שאלה ראשונה
יש כאן באתר אולי מישהו שמכיר אותו ויכול לתת לי קצת מידע על האיש קצת על העבודות שלו ועל טיב השירות לאחר מיכן במידה ומשהו קורה ? ושוב חשוב לי לצין שבטלפון הוא נשמע מאוד מקצועי מואד מבין ומאוד בטוח לטובה במוצר שלו, אפילו באותו ראש כמו שלי של אנרגיה ירוקה ועוד דברים שגרמו לי מאוד לחבב אותו ! דבר שני
ברשיון רכב של הג'יפ שלי רשום כושר גרירה של 1800 ק"ג. מה גודל קראוון ניגרר הכי גדול שאני יכול לקנות מבחינת מטרים עד המשקל הזה ? דבר שלישי
אני לא בטוח אבל ניראה לי שכאן פרום ראיתי שלא ניתן לגרר ניגרר או במקרה שלי קראוון שהרוחב שלו רחב יותר מרוחב הרכב הגורר. יש אמת בדבר ? זו אמרת שאם הרוחב של הרכב שלי הוא 214 ס"מ, מקסימום רוחב הנגרר יכול להיות גם כן 214 ס"מ מקסימום? דבר רביעי שוב תודה לכל מי שעונה
עד הפעם הבאה

למעלה