סליחה|?

lollipop15

New member
סליחה|?../images/Emo70.gif

"הגולשת מסכימה ומאשרת לתפוז אנשים ו/או למי מטעמה לעשות כל שימוש שהוא בתכני גולשות ובכלל זה להקליטם ו/או להציגם ו/או להפיצם באתר תפוז ו/או באינטרנט ו/או בכל מדיה שהיא, לצרכי תפוז אנשים, לרבות ליחסי ציבור ולקידום אתר תפוז באמצעי המדיה השונים, לפי שיקול דעתה המוחלט והבלעדי, לרבות באינטרנט, בעיתונות, במדיה סלולארית ו/או בטלוויזיה, והכל מבלי לקבל הרשאה נוספת מן הגולשת ו/או לשלם לה תמורה כלשהי בגין השימוש כאמור, ובכלל זה גם במקרה שתפוז אנשים תפיק הכנסה בגין השימוש שעשתה בתכני הגולשות כאמור. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, תפוז לא תמכור תכני גולשות מבלי לקבל את הסכמת הגולשת מראש, למעט במסגרת הפצה של תכני גולשות באינטרנט הסלולארי." קודם כל, לא רק שמדובר בסעיף דרקוני שספק יקבל תוקף משפטי ע"י בית משפט במקרה ותהיה נגדכם תביעה, איך לעזאזל "לפי שיקול דעתה המוחלט והבלעדי, לרבות באינטרנט, בעיתונות, במדיה סלולארית ו/או בטלוויזיה, והכל מבלי לקבל הרשאה נוספת מן הגולשת" מתחבר עם "תפוז לא תמכור תכני גולשות מבלי לקבל את הסכמת הגולשת מראש, למעט במסגרת הפצה של תכני גולשות באינטרנט הסלולארי"
בקיצור, אתם אומרים "אנחנו נעשה מה שאנחנו רוצים בלי לקבל ממכם אישור, אבל כדי שלא תחטפו עלינו עצבים, אנחנו אומרים; בלי לבטל את הזכות שלנו לעשות מה שבא לנו, רק במקרה של גריפת רווחים מהאינטרנט הסלולרי אנחנו לא נבקש רשות".

הMפצח

New member
"הגולשת" ../images/Emo6.gif

תפוז שוב מוכיח שלגברים יש יותר זכויות
ניסו לעשות משהו ויצא בידיוק הפוך

lollipop15

New member
באמת שלא הבנתי מה הבעיה עם זה.

מה אכפת לך אם התקנון כתוב בלשון זכר או נקבה?

הMפצח

New member
יש לי טיפה כבוד עצמי, מה איתך ?

תפוז לא מכבד אותי בכתיבת תקנון כזה.

lollipop15

New member
ואם הוא היה כתוב בלשון זכר?

אז הוא לא היה מכבד נשים? יש לי כבוד עצמי, שוביניזם לא יוסיף לו.

הMפצח

New member
לשון זכר זאת הצורה התיקנית

שמופנת לשני המינים. אם זה לא טוב, שיעשו תקנון שמופנה לשני המינים.

הMפצח

New member
מעולם לא קראתי אף תקנון

בתפוז ומיחוצה לו... מישהוא אחר הפנה את צומת ליבי לעניין.

למעלה