עדכון מעבר לאתר החדש

RonspotNL

New member
צר לי אבל לא

אם כל השיקולים היו כלכליים הם לא היו נותנים לפעילות לרדת לחברים וחברות לעזוב או להיות פעילים/לות בתדירות נמוכה יותר כשהרבה מהפורומים (אם לא הייתה סתימת פיות למשל וחסימת חברים/רות באופן קבוע )היו היום פעילים אולי לפחות כמו בעבר והיום הייתה פעילות באתר ברמה יותר גבוהה מהמצב כרגע כי יותר תנועה אומר יותר כסף בין השאר ובגלל שהם בחרו בקו של פרסום הייתה להם יותר אפשרות לפרסם (אם כי באופן שלא מפריע לגלישה באתר או בפורומים)ובעצם להגיע אולי ללקוחות פוטיינצאלים בפועל המצב הוא אחר לגמרי

Lhuna1

New member
כל השיקולים הם כלכליים

חכמים יותר או פחות זו כבר שאלה אחרת. אבל אם אתה חושב שיש שיקול אחר, אתה מוזמן לספר לנו מה הוא לדעתך. &nbsp

RonspotNL

New member
לא הם לא

מכיוון שכל חברה בריאה או עסק בריא רוצים יותר פעילות לקוחות ורווח ללא פעילות לקוחות ורווח החברה או העסק בסופו של דבר ייסגרו אם היו כאן שיקולים כלכליים הם היו עושים הכל על מנת למשוך יותר חברים וחברות לאתר הם לא היו חוסמים חברים וחברות ללא כל סיבה בפורומים השונים היו הופכים את האתר לידידותי למשתמשים/ות בו ומעדכנים אותו באופן תכיף פה זה פשוט לא קרה מה לעשות זו המציאות

Lhuna1

New member
מה השיקולים שלהם לדעתך?

עם כל הכבוד ובתקווה שלא תפגע, זה נשמע פשוט ממורמר. אני מבינה את הצער שלך. אבל זו חברה מסחרית. &nbsp

RonspotNL

New member
זו בדיוק הנקודה שאת לא מבינה

חברה מסחרית לרוב רוצה יותר רווח רוצה יותר לקוחות (או יותר משתמשים במקרה הזה) רוצה להתפתח ... אבל ללא לקוחות אין רווח אין רווח אין חברה ככה הדברים עובדים אין לך כל מושג בתחום אני מבין אבל זו לא בעיה שלי ואגב לא רציתי לענות על זה אבל אענה בכל זאת ככל הנראה בגלל המצב הנוכחי יש להם כרגע 3 אפשרויות 1) להעביר את כל האתר לאתר חדש מעודכן ומעוצב מחדש ובסגנון הנהלתי שדומה לסגנון בעבר שהביא את תפוז להצלחה גדולה ולנסות להחזיר את האתר לימיו הטובים לטעמי זה יחזיר חברים וחברות 2) להעביר רק מחלק מהתכנים לאתר חדש ולסגור את האתר בהמשך 3) לסגור את האתר בשלבים לכל בחירה יש משמעות אחרת אם כי שתי האפשרויות האחרונות לאתר כמו תפוז לא מתאימות מכיוון שיש בו תכנים חשובים ובעלי ערך שאנשים השקיעו הרבה מזמנם בשביל להעלות אותם אם אני הייתי בהנהלה הייתי בוחר באפשרות הראשונה אבל בשילוב של סגירת האתר באופן זמני על מנת שיוכלו להעביר את כל התכנים לאתר החדש ובו זמנית לתת לכולם עדכונים בהתפתחויות או במייל או בפייסבוק למשל

האתר הזה לא יחזור לימיו הטובים יותר

תפוז נמכר מספר פעמים לאחרונה ובכל פעם בשווי נמוך יותר. ממה ששמעתי על הבעלים הנוכחי, הוא כנראה לא מתכוון לפתח את האתר. סביר להניח שהוא תכנן לתת לו למות בשקט ורק להרוויח מה שנשאר מהפרסומות, אבל התקלות האחרונות מנעו את החלק של ה"שקט" ועכשיו הוא עושה מה שניתן בשביל לכבות את האש ועדיין להרוויח מה שאפשר עד שהאתר ימות סופית.

RonspotNL

New member
אם לא מנסים לא יודעים

במקרה הזה יכולה להיות כאן אפשרות שזה כן יקרה והאתר בהחלט יכול לחזור לימיו הטובים מכמה סיבות 1) ההנהלה יכולה לחזור לאופי ניהול שדומה לאופן הניהול בעבר שהביא להצלחת האתר בהתחלה אם זה יקרה וגם יהיה עיצוב מחדש לכל האתר וניהול ידידותי למשתמשים מצב האתר רק ישתפר שוב אחת הסיבות שמצב האתר התדרדר זה הניהול הכושל ( בין השאר העובדה שלא עידכנו את האתר במשך שנים מבחינת עיצוב זו סיבה אחת ושוב חסימת חברים וחברות ללא כל סיבה בין השאר היא סיבה נוספת לניהול הכושל) 2)רשתות חברתיות יכולות להצליח תמיד עם ניהול נכון וגם להרוויח עוד לקוחות וכסף תפוז תמיד היה עם הזדמנויות טובות וההנהלה לקחה החלטות שגויות במשך השנים 3) לאתר יש המון מידע שבחלקו לא רק שווה כסף אלא מדובר בהרבה מקרים גם במידע שיכול לעזור לאחרים ולאחרות גם בעתיד

אתה מתבסס על ההנחה

שיש רצון לשפר את האתר. אבל למיטב הבנתי לבעלים הנוכחיים של האתר אין באמת רצון להשקיע ולשפר אותו. קנו אותו בשביל לשבת בצד, לעשות את המינימום ולהרוויח מהפרסומות עד שהאתר ימות מעצמו. לא באמת אכפת להם מהמידע שיאבד, או מהגולשים שהפכו את המקום למעין בית. אכפת להם להרוויח במינימום השקעה של זמן וכסף. &nbsp יכול להיות שאני טועה, אבל זה הרושם שקיבלתי מהמידע שאספתי. אני אופתע מאוד אם האתר יחזור לימיו הטובים. אני גם אופתע אם הם לא יעלימו את כל התוכן שבאתר כשיעברו לאתר החדש בלי להניד עפעף.

RonspotNL

New member
אני מתבסס על כל האפשרויות

כל השנים הבעלים השונים לא ממש השקיעו ולא שיפרו את האתר והניהול כבר אמרתי היה כושל גם במובן החברתי בו אבל נוצר מצב שיש בו מידע ותכנים שאי אפשר לזרוק דווקא מי שהשקיע בו הכי הרבה אלה החברים והחברות אלה הגולשים באתר אם יקבלו את ההחלטות הנכונות האתר בהחלט יכול לחזור לימיו הטובים ואולי יהיה אפילו יותר מעניין מבעבר ..

מיכי 10

Member
אלה בדיוק גם החששות שלי. כי השקענו באתר המון במשך השנים.

הבעיה היא שבלוגים ופורומים הם כבר לא כלכליים...
כי הרשתות החברתיות החליפו אותם, לטובה ולרעה (למשל ברשת חברתית אין אפשרות לכתוב דברים אנונימית). לכן הפלטפורמה של תפוז כבר לא יכולה להחזיק את עצמה כמו פעם בגלל שבאופן טבעי יש פחות תנועה.

RonspotNL

New member
תפוז היא רשת חברתית

ובהחלט יכולה להחזיק את עצמה אם תעשה את ההחלטות הנכונות אגב אני דווקא חבר עדיין בכמה אתרים עם פורומים שונים ( לא ישראליים) עדיין באופן אנונימי באופן חלקי והאתרים האלה הם בין המוצלחים הקיימים היום לכן גם האתר הזה יכול לחזור לימיו הטובים הסיבה שתפוז איבדה חברים וחברות היא דרך ההתנהגות שלה עם החברים והחברות( חסימות ללא כל סיבה למשל) ואי תחזוקת האתר שוב ניהול נכון יכול וטיפה השקעה יכולים להחזיר חברים וחברות ואת האתר לימיו הטובים

NEO83

New member
יש דברים שפשוט לא קשורים לתפוז

הקהל פשוט עבר לפייסבוק ופלטפורמות אחרות, לדעתי זה לא משהו שקשור רק לתפוז, זה קורה בכמעט כל פורום אפשרי

RonspotNL

New member
בפלטפורמות שאני חבר בהן

(בינלאומיות) ודומות לתפוז בקונספט שלהן עדיין יש פעילות כמו בימים הטובים של תפוז והקהילות כולן עדיין פעילות ברמות שיא לפעמים שקשה לעקוב אחרי הכל כנראה שהבעיה היא בתפוז בלבד ...

lifeAndStuff

New member
האם אפשר יהיה לפתוח בלוגים מחדש?

או שיהיה מספר מוגבל? מה בדיוק הקריטריונים לבחירה של אילו בלוגים יישארו?

למעלה