לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3843038,430 עוקבים אודות עסקים

פורום משוב

ברוכים הבאים פורום משוב!
נתקלתם בבעיה? תקלה? רוצים להעיר את תשומת ליבנו?
פורום משוב הוא המקום בו תוכלו לקבל מענה ישירות מהנהלת הפורומים.

אנא שימרו על תרבות הדיון ושפה נאותה :-)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום משוב

ברוכים הבאים פורום משוב!
נתקלתם בבעיה? תקלה? רוצים להעיר את תשומת ליבנו?
פורום משוב הוא המקום בו תוכלו לקבל מענה ישירות מהנהלת הפורומים.

אנא שימרו על תרבות הדיון ושפה נאותה :-)

לצפיה ב-'עדכון מעבר לאתר החדש'
עדכון מעבר לאתר החדש
<< ההודעה הנוכחית
15/06/2020 | 12:19
43
1912
גולשים יקרים,
בהמשך להודעות קודמות שפרסמנו, המערכת הטכנולוגית של תפוז אנשים אשר שימשה אתכם בשני העשורים האחרונים מיושנת מאוד ואינה ניתנת עוד להמשך תחזוקה.
מתוך רצון לנסות ולשמר חלקים מהאתר, אנו פועלים להעלאת אתר חדש אשר יחליף את האתר הנוכחי.

באתר החדש של תפוז, מתוכננים להיות פורומים ובלוגים נבחרים בלבד. כל יתר המדורים באתר לרבות קומונות, HIT, עולמות, Flix וכיוב' לא יישמרו.

בימים אלו אנו מתחילים להעביר באופן מדורג את הפורומים למערכת החדשה במקביל לייבוא תכנים ישנים לתוך הפורומים.
לאחר השלמת המעבר האתר הישן ירד מהאוויר ובמקומו יופיע האתר החדש.

מי שמבקש לשמר תכנים שפרסם באתר מתבקש לגבותם.

בברכה,
הנהלת תפוז אנשים
משוב >>
לצפיה ב-'רגע, זה אומר שגם לא יהיו מסרים?'
רגע, זה אומר שגם לא יהיו מסרים?
15/06/2020 | 12:38
67
לצפיה ב-'פיצ'ר מאוד חשוב לשימוש בפורומים'
פיצ'ר מאוד חשוב לשימוש בפורומים
15/06/2020 | 13:47
3
240
זה האפשרות לראות בקלות איזה הודעות כבר קראת ואיזה חדשות.

בבקשה בבקשה תשמרו על האפשרות הזאת, אחרת זה ממש לא נוח כל פעם לעבור מחדש על מיליון הודעות בשביל למצוא את החדשות.
משוב >>
לצפיה ב-' '
15/06/2020 | 18:59
20
לצפיה ב-'זה מה שמדאיג אותך?'
זה מה שמדאיג אותך?
16/06/2020 | 12:03
1
160
הולכים לסגור את כל האתר, למחוק את כל ההיסטוריה של כל הפורומים והבלוגים, להשאיר רק כמה פורומים בודדים "נבחרים", ואת מודאגת מהפיצ׳ר של סימון איזה הודעות כבר קראת?  את אופטימית מאוד.
משוב >>
לצפיה ב-'בהחלט כן, זה מה שמדאיג אותי'
בהחלט כן, זה מה שמדאיג אותי
16/06/2020 | 20:08
138
לסגור את האתר - לא, הולכים להעביר את מערכת הפורומים למערכת חדשה (שאר האתר לא מעניין אותי).

למחוק את כל ההיסטוריה של כל הפורומים והבלוגים - לא, את ההיסטוריה של הפורומים הם מעבירים וממה שאני רואה זה כבר התחיל להתבצע. הבלוגים לא מעניינים אותי.

להשאיר רק כמה פורומים בודדים "נבחרים" - תכלס מעניינים אותי רק שניים, ואחד מהם עובר.

ובכל מקרה - אין לי מה לעשות לגבי כל שאר הדברים שמסביב, אבל את השימוש בפורומים שזה העיקר מבחינתי הם מעבירים, רק לפורמט אחר, ולכן כן, מה שהכי חשוב לי זה נוחות השימוש בהם.

מבינה שלך יש דאגות אחרות אבל אין לזה קשר לאופטימיות.
משוב >>
לצפיה ב-'חבל '
חבל
15/06/2020 | 15:20
121
זאת אומרת בעצם שהאתר החדש יהיה כשלון אתם הם אלה שלא עידכנתם את האתר ולא הצלחתם להביא ליותר פעילות (שוב חלק מזה  בגלל חסימת חברים וסתימת פיות )זה יהיה מעניין לראות כמה זמן האתר החדש יישאר באוויר כי  אם זו הכוונה שלכם הוא יירד די מהר לצערי 
משוב >>
לצפיה ב-'למה אתם לא מוציאים הודעה מסודרת '
למה אתם לא מוציאים הודעה מסודרת
15/06/2020 | 15:49
2
149
לכול הפורומים?

אתם חושבים שכול הגולשים שלכם נכנסים לכאן באופן קבוע?
משוב >>
לצפיה ב-''
15/06/2020 | 16:07
14
לצפיה ב-'זה מה שביקשתי כבר מ-4.6.20. כי להודיע רק בפורום משוב '
זה מה שביקשתי כבר מ-4.6.20. כי להודיע רק בפורום משוב
16/06/2020 | 11:55
106

ובפורום מנהלים הנידחים, זה גם מגוחך וגם לא הוגן.

אם אינני טועה, אפשר בלחיצת מקש אחת, להודיע בו-זמנית בכל מאות או אלפי הפורומים של "תפוז" ביחד.
הרי כך נשלחו לאורך שנים המון הודעות של ההנהלה, כולל הודעות לא חשובות בעליל.

וחוזרת על בקשתי, שתסיימו בצורה יפה.
משוב >>
לצפיה ב-'מה עם המסרים באמת?'
מה עם המסרים באמת?
15/06/2020 | 18:59
96
וגם למה אתם לא מפרסמים בכל הפורומים?
משוב >>
לצפיה ב-'האם זה אומר שלא יהיו קומונות יותר?'
האם זה אומר שלא יהיו קומונות יותר?
16/06/2020 | 00:32
28
לצפיה ב-'ומה קורה עם הקומונות'
ומה קורה עם הקומונות
16/06/2020 | 00:38
92
אייקונים , כול פעם שניסיתם לשפר רק פגעתם. 

משוב >>
לצפיה ב-'מדוע אין משוב על שאלות הגולשים?'
מדוע אין משוב על שאלות הגולשים?
16/06/2020 | 00:39
2
32
לצפיה ב-''
16/06/2020 | 02:20
81
מה זה השירות הזה? אני מצטערת מאוד אבל ההתנהלות שלכם מתחת לכול ביקורת.

אני נמצאת בתפוז כבר 14 שנה ויש פה גולשים שנמצאים יותר מזה. אם אתם חושבים שאנשים ימשיכו אתכם לא משנה מה, ולא יעזבו כקבוצות למקומות אחרים אם לא תתנו לנו/להם פתרונות הולמים אתם טועים לגמרי.
משוב >>
לצפיה ב-'גם זה לא ברור, מאד לא הוגן, ומשדר זלזול בגולשים שלכם.'
גם זה לא ברור, מאד לא הוגן, ומשדר זלזול בגולשים שלכם.
16/06/2020 | 11:57
23
לצפיה ב-'מה זה פורומים ובלוגים נבחרים בלבד?'
מה זה פורומים ובלוגים נבחרים בלבד?
16/06/2020 | 11:59
19
117
מי בוחר?
את מה הם בחרו?
יש כבר רשימה של הפורומים שיישארו?
האם תודיעו בפורומים האחרים לפני הסגירה הסופית?

משוב >>
לצפיה ב-'אני הולכת להיות צינית...'
אני הולכת להיות צינית...
16/06/2020 | 14:44
18
160
ולהגיד שיש פה שיקול כלכלי בבחירה. מבחינת הפורומים כנראה ישארו אלו שיש בהם ניהול מסודר ומספיק תנועה כדי להצדיק פרסומות.

מבחינת בלוגים, כנראה אלו יהיו אלו שלא עשו פה הרבה "בעיות" ולא צעקו על ההנהלה החדשה, וכנראה שיש בבלוג פוטנציאל לשיתופי פעולה עם מפרסמים כדי לפרסם מוצרים בצורה עקיפה ("השתמשתי במוצר X והוא נפלא" בלי לספר שהם קיבלו אותו בחינם מהמפרסם כדי לפרסם אותו בבלוג).
משוב >>
לצפיה ב-'זה לא קשור לציניות'
זה לא קשור לציניות
16/06/2020 | 20:13
17
104
אתר תפוז זה עסק מסחרי, כל השיקולים פה הם כלכליים, אף אחד פה לא מדמיין לעצמו שהוא קיים מסיבות אידיאולוגיות או בשביל לעשות לנו נעים, ואין שום סיבה לצפות לדבר כזה.
משוב >>
לצפיה ב-'הכוונה היא שזה יהיה משהו שדומה למה שהיה בסלונה'
הכוונה היא שזה יהיה משהו שדומה למה שהיה בסלונה
16/06/2020 | 21:05
78
אם עד עכשיו כל אחד יכול היה לכתוב בלוג ושיהיו בו פרסומות - אז הבלוגים יהפכו לפלטפורמה לפרסומות סמויות. בסלונה למשל הכותבות היו צריכות להכניס בכוח תכנים של מוצרים שהפלטפורמה והבעלים שלה כפו עליהן להכניס, כולל ססמאות של פרסומות שהמפרסם רצה. ואז את רואה איך מישהי שכותבת על שגרת הכושר שלה מכניסה בכוח רשומה על איך תחתוניות של חברה מסוימת הן הדבר שבלעדיו היא לא היתה יכולה לצאת לריצות, או שאמהות מספרות על איך חלב מועשר בסידן של חברה אחרת הן הדבר היחידי שמספק לילדים "בטחון תזונתי". 
משוב >>
לצפיה ב-'צר לי אבל לא '
צר לי אבל לא
16/06/2020 | 23:51
15
91
אם כל השיקולים היו כלכליים הם לא היו נותנים לפעילות לרדת לחברים וחברות לעזוב או להיות פעילים/לות  בתדירות נמוכה יותר כשהרבה מהפורומים (אם לא הייתה סתימת פיות למשל וחסימת חברים/רות באופן קבוע )היו היום פעילים אולי לפחות כמו בעבר והיום הייתה פעילות באתר ברמה יותר גבוהה מהמצב כרגע כי יותר תנועה אומר יותר כסף בין השאר ובגלל שהם בחרו בקו של פרסום הייתה להם  יותר אפשרות לפרסם (אם כי באופן שלא מפריע לגלישה באתר או בפורומים)ובעצם להגיע אולי ללקוחות פוטיינצאלים בפועל המצב הוא אחר לגמרי
משוב >>
לצפיה ב-'כל השיקולים הם כלכליים'
כל השיקולים הם כלכליים
17/06/2020 | 14:34
10
55
חכמים יותר או פחות זו כבר שאלה אחרת.
אבל אם אתה חושב שיש שיקול אחר, אתה מוזמן לספר לנו מה הוא לדעתך.

משוב >>
לצפיה ב-'לא הם לא'
לא הם לא
17/06/2020 | 20:23
9
50
מכיוון שכל חברה בריאה או עסק בריא רוצים יותר פעילות לקוחות ורווח ללא פעילות לקוחות ורווח החברה או העסק  בסופו של דבר ייסגרו   אם היו כאן שיקולים כלכליים הם היו עושים הכל על מנת למשוך יותר חברים וחברות לאתר הם לא היו חוסמים חברים וחברות ללא כל סיבה בפורומים השונים היו הופכים את האתר לידידותי למשתמשים/ות בו ומעדכנים אותו באופן תכיף פה זה פשוט לא קרה מה לעשות זו המציאות 
משוב >>
לצפיה ב-'מה השיקולים שלהם לדעתך?'
מה השיקולים שלהם לדעתך?
17/06/2020 | 20:40
8
52
עם כל הכבוד ובתקווה שלא תפגע, זה נשמע פשוט ממורמר. אני מבינה את הצער שלך. אבל זו חברה מסחרית.

משוב >>
לצפיה ב-'זו בדיוק הנקודה שאת לא מבינה '
זו בדיוק הנקודה שאת לא מבינה
17/06/2020 | 21:01
7
62
חברה מסחרית לרוב רוצה יותר רווח רוצה יותר לקוחות (או יותר משתמשים במקרה הזה) רוצה להתפתח ... אבל ללא לקוחות אין רווח אין רווח אין חברה ככה הדברים עובדים אין לך כל מושג בתחום אני מבין אבל זו לא בעיה שלי ואגב לא רציתי לענות על זה אבל אענה בכל זאת ככל הנראה בגלל המצב הנוכחי יש להם כרגע 3 אפשרויות
1) להעביר את כל האתר לאתר חדש מעודכן ומעוצב מחדש ובסגנון הנהלתי שדומה לסגנון בעבר שהביא את תפוז להצלחה גדולה ולנסות להחזיר את האתר לימיו הטובים לטעמי  זה יחזיר חברים וחברות 
2) להעביר רק מחלק מהתכנים לאתר חדש ולסגור את האתר בהמשך 
3) לסגור את האתר בשלבים 
 לכל בחירה יש משמעות אחרת אם כי  שתי האפשרויות האחרונות לאתר כמו תפוז לא מתאימות מכיוון שיש בו תכנים חשובים ובעלי ערך שאנשים השקיעו הרבה מזמנם בשביל להעלות אותם אם אני הייתי בהנהלה הייתי בוחר באפשרות הראשונה אבל בשילוב של סגירת האתר באופן זמני על מנת שיוכלו להעביר את כל התכנים לאתר החדש ובו זמנית לתת לכולם עדכונים בהתפתחויות או במייל או בפייסבוק למשל
משוב >>
לצפיה ב-'לא ענית.'
לא ענית.
17/06/2020 | 21:03
1
12
לצפיה ב-'כן עניתי פתחי מחדש '
כן עניתי פתחי מחדש
17/06/2020 | 21:13
18
לצפיה ב-'האתר הזה לא יחזור לימיו הטובים יותר'
האתר הזה לא יחזור לימיו הטובים יותר
17/06/2020 | 23:32
4
54
תפוז נמכר מספר פעמים לאחרונה ובכל פעם בשווי נמוך יותר. ממה ששמעתי על הבעלים הנוכחי, הוא כנראה לא מתכוון לפתח את האתר. סביר להניח שהוא תכנן לתת לו למות בשקט ורק להרוויח מה שנשאר מהפרסומות, אבל התקלות האחרונות מנעו את החלק של ה"שקט" ועכשיו הוא עושה מה שניתן בשביל לכבות את האש ועדיין להרוויח מה שאפשר עד שהאתר ימות סופית.
משוב >>
לצפיה ב-'אם לא מנסים לא יודעים'
אם לא מנסים לא יודעים
18/06/2020 | 03:17
3
55
במקרה הזה יכולה להיות כאן אפשרות שזה כן יקרה והאתר בהחלט יכול לחזור לימיו הטובים  מכמה סיבות 
1) ההנהלה יכולה לחזור לאופי ניהול שדומה לאופן הניהול בעבר שהביא להצלחת האתר בהתחלה אם זה יקרה וגם יהיה עיצוב מחדש לכל האתר וניהול ידידותי למשתמשים מצב האתר רק ישתפר
שוב אחת הסיבות שמצב האתר התדרדר זה הניהול הכושל ( בין השאר העובדה שלא עידכנו את האתר במשך שנים מבחינת עיצוב זו סיבה אחת ושוב חסימת חברים וחברות ללא כל סיבה בין השאר היא סיבה נוספת לניהול הכושל)
2)רשתות חברתיות  יכולות להצליח תמיד עם ניהול נכון וגם להרוויח עוד לקוחות וכסף תפוז תמיד היה עם הזדמנויות טובות וההנהלה לקחה החלטות שגויות במשך השנים
3) לאתר יש המון מידע שבחלקו לא רק שווה כסף אלא מדובר בהרבה מקרים גם במידע שיכול לעזור לאחרים ולאחרות גם בעתיד 
משוב >>
לצפיה ב-'אתה מתבסס על ההנחה'
אתה מתבסס על ההנחה
18/06/2020 | 10:24
2
48
שיש רצון לשפר את האתר. אבל למיטב הבנתי לבעלים הנוכחיים של האתר אין באמת רצון להשקיע ולשפר אותו. קנו אותו בשביל לשבת בצד, לעשות את המינימום ולהרוויח מהפרסומות עד שהאתר ימות מעצמו.
לא באמת אכפת להם מהמידע שיאבד, או מהגולשים שהפכו את המקום למעין בית. אכפת להם להרוויח במינימום השקעה של זמן וכסף.

יכול להיות שאני טועה, אבל זה הרושם שקיבלתי מהמידע שאספתי. אני אופתע מאוד אם האתר יחזור לימיו הטובים. אני גם אופתע אם הם לא יעלימו את כל התוכן שבאתר כשיעברו לאתר החדש בלי להניד עפעף.
משוב >>
לצפיה ב-'אני מתבסס על כל האפשרויות '
אני מתבסס על כל האפשרויות
18/06/2020 | 12:47
51
כל השנים הבעלים השונים לא ממש השקיעו ולא שיפרו את האתר והניהול כבר אמרתי היה כושל גם במובן החברתי בו אבל נוצר מצב שיש בו מידע ותכנים שאי אפשר לזרוק דווקא מי שהשקיע בו הכי הרבה אלה החברים והחברות אלה הגולשים באתר אם יקבלו את ההחלטות הנכונות  האתר בהחלט יכול לחזור לימיו הטובים ואולי יהיה אפילו יותר מעניין מבעבר ..
משוב >>
לצפיה ב-'אלה בדיוק גם החששות שלי. כי השקענו באתר המון במשך השנים. '
אלה בדיוק גם החששות שלי. כי השקענו באתר המון במשך השנים.
18/06/2020 | 14:28
18
לצפיה ב-'הבעיה היא שבלוגים ופורומים הם כבר לא כלכליים...'
הבעיה היא שבלוגים ופורומים הם כבר לא כלכליים...
18/06/2020 | 10:24
1
63
כי הרשתות החברתיות החליפו אותם, לטובה ולרעה (למשל ברשת חברתית אין אפשרות לכתוב דברים אנונימית). לכן הפלטפורמה של תפוז כבר לא יכולה להחזיק את עצמה כמו פעם בגלל שבאופן טבעי יש פחות תנועה.
משוב >>
לצפיה ב-'תפוז היא רשת חברתית '
תפוז היא רשת חברתית
18/06/2020 | 12:54
81
ובהחלט יכולה להחזיק את עצמה אם תעשה את ההחלטות הנכונות אגב אני דווקא חבר עדיין בכמה  אתרים עם פורומים שונים ( לא ישראליים) עדיין באופן אנונימי באופן חלקי  והאתרים האלה הם בין המוצלחים הקיימים היום  לכן גם האתר הזה יכול לחזור לימיו הטובים הסיבה שתפוז איבדה חברים וחברות היא דרך ההתנהגות שלה עם החברים והחברות( חסימות ללא כל סיבה למשל) ואי תחזוקת האתר שוב ניהול נכון יכול וטיפה השקעה  יכולים להחזיר חברים וחברות ואת האתר לימיו הטובים 
משוב >>
לצפיה ב-'יש דברים שפשוט לא קשורים לתפוז'
יש דברים שפשוט לא קשורים לתפוז
18/06/2020 | 15:01
1
60
הקהל פשוט עבר לפייסבוק ופלטפורמות אחרות, לדעתי זה לא משהו שקשור רק לתפוז, זה קורה בכמעט כל פורום אפשרי
משוב >>
לצפיה ב-'בפלטפורמות שאני חבר בהן '
בפלטפורמות שאני חבר בהן
18/06/2020 | 19:47
55
(בינלאומיות) ודומות לתפוז  בקונספט שלהן עדיין יש פעילות כמו בימים הטובים של תפוז והקהילות כולן עדיין פעילות ברמות שיא לפעמים שקשה לעקוב אחרי הכל כנראה שהבעיה היא בתפוז בלבד ...
משוב >>
לצפיה ב-'האם אפשר יהיה לפתוח בלוגים מחדש?'
האם אפשר יהיה לפתוח בלוגים מחדש?
16/06/2020 | 19:08
82
או שיהיה מספר מוגבל? מה בדיוק הקריטריונים לבחירה של אילו בלוגים יישארו?
משוב >>
לצפיה ב-'"...פורומים ובלוגים נבחרים בלבד." איזה פורומים אמורים לשרוד?'
"...פורומים ובלוגים נבחרים בלבד." איזה פורומים אמורים לשרוד?
18/06/2020 | 11:25
21
לצפיה ב-'שימו לב שהם אפילו לא טורחים לענות...'
שימו לב שהם אפילו לא טורחים לענות...
18/06/2020 | 14:24
1
77
יאללה ביי.
משוב >>
לצפיה ב-'בדיוק'
בדיוק
18/06/2020 | 14:36
75
כנראה שהמשוב שקיבלנו עד עכשיו נובע מסיבות משפטיות בלבד.
משוב >>
לצפיה ב-'תוכלו לתת אפשרות להורדה מסודרת של קומונה שלמה?'
תוכלו לתת אפשרות להורדה מסודרת של קומונה שלמה?
18/06/2020 | 19:53
64
או אם מישהו מוכן לייעץ איך לעשות את זה.. 
משוב >>
לצפיה ב-'תנו בבקשה הנחיות מסודרות איך אפשר לגבות תוכן והודעות?'
תנו בבקשה הנחיות מסודרות איך אפשר לגבות תוכן והודעות?
19/06/2020 | 05:19
63
לאורך השנים הצטבר המון ידע והמון הודעות חשובות. איך מגבים?
משוב >>
לצפיה ב-'אני מנהל את פורום חדשות המדע- האם יש ליצור איתכם קשר'
אני מנהל את פורום חדשות המדע- האם יש ליצור איתכם קשר
04/07/2020 | 19:59
1
9
לשם ההעברה או איך זה אמור ללכת? (אתם פונים אל מנהלי הפורומים?)<gdiv></gdiv>
משוב >>
לצפיה ב-'רק במקרה נכנסתי לכאן, וראיתי את ההודעה שלך. אז ככה:'
רק במקרה נכנסתי לכאן, וראיתי את ההודעה שלך. אז ככה:
06/07/2020 | 13:42
8

לא, הם לא פונים ישירות אל מנהלי הפורומים (לפחות בינתיים), אלא אך ורק אל פורום מנהלים ואל פורום משוב.

אתה יכול לפנות אליהם ישירות במייל, ובטוחה שתיענה:

בהצלחה,
מיכל.
משוב >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ