הודעה חשובה

הודעה חשובה

גולשים יקרים, מערכת תפוז אנשים ששירתה אתכם בשני העשורים האחרונים מיושנת מאוד ולצערנו אין באפשרותנו להמשיך לתחזק אותה. מתוך רצון לנסות ולשמר חלקים מהאתר, אנו מנסים לפתח אתר חדש ומתכננים להעלות אותו בקרוב במקום האתר הנוכחי. אנו מתנצלים מראש על תקלות ככל שתהיינה כל עוד האתר הישן באוויר וממליצים לגבות תכנים אישיים. בברכה, הנהלת האתר

מיכי 10

Member
חבל מאד מאד מאד
. אבל למה אתם לא שולחים הודעה

מיידית וישירה אל כל הפורומים
זה המינימום שהייתי מצפה מההנהלה, אחרי כל השנים שלנו כאן. וגם, שתודיעו עד מתי אנחנו יכולים לגבות! תודה על התקופה שלנו ב"תפוז", רק תסיימו אותה יפה, בבקשה.

didalf

Well-known member
מתי תעלו את האתר החדש?

האם תפוז ישאר פה עד שיעלה? האם יהיו בו פורומים בפורמט דומה? האם כל הארכיון של הפורומים יעלם? האם מעכשיו ועד שיעלה האתר לא מתוחזק בכלל ואם הפורומים נופלים אז זהו? האם תתנו לנו התראה אישית עם מספיק זמן להיערך בכל פורום או שיום אחד פשוט נכנס ולא יהיה תפוז? &nbsp

kordilia snake

New member
תנו לנו זמן להיערך למצוא פתרון חלופי

או לפחות דד ליין.
&nbsp
שאנשים לא יקומו בבוקר ויגלו שאין להם לאן לחזור...

limors2

Active member
וואו, זה עצוב ממש

כגולשת פעילה בפורומים מ2004, יש לי פה חתיכת היסטוריה. שרשורים ישנים ואהובים שעבדתי עליהם מלא, שנים של חברויות והתכתבויות במסרים והרבה דברים שאני ממש אתבאס לאבד. בנוסף לזה, כמובן, יש גם את הקהילה שעדיין חיה וקיימת בפורומים הפעילים. תמיד חששתי וחשדתי שהיום הזה יגיע, אבל זה לא הופך את הידיעה שהוא מתקרב לקלה יותר
&nbsp מקווה שבאמת תתנו לנו התראה מספקת כדי לנוכל לגבות דברים חשובים (צילומי מסך וקופי-פייסט לוורד, כנראה...) ולא תתנו לנו פשוט לקום בוקר אחד ולגלות שאין עוד תפוז. &nbsp &nbsp (וכמו שצויין, תודיעו לגולשים.... מניחה שמישהו עדיין זוכר את הסיסמה של "תפוז אנשים מודיע", ואם לא אז תמיד יש מסרים. בימים שהם עובדים
)

איזה "חלקים מהאתר" אתם מתכוונים לשמר?
הניחוש שלי: החלקים שמציגים את הפרסומות, בלי כל תוכן הגולשים הזה שמפריע באמצע

מיכי 10

Member
יפה ניסחתָ, והצחקתָ.

בעבר, באמת היה לי רושם שאת ההנהלה מעניין כל דבר אחר, חוץ מאשר הגולשים בפורומי "תפוז". ושהפרסומות כמובן מעל הכל. בינתיים התחלפו כנראה רוב חברי ההנהלה, והגיעו לפחות שניים נחמדים, עם רצון טוב, ואחת מהם עזבה...

ש י א 1

New member
חברים, דומני שתפוז מת, ואין מחליף עדיין

מועדי הלוויה טרם פורסמו, מצפצפים על כולנו,

user32

Well-known member
מנהל
הצעה להנהלת הפורומים

אני לא יודע מה מצב הפיתוח שלכם אבל הנה הצעה: אני מנהל את פורום "עובדי היי-טק" (308) ומוותיקי תפוז. אני מתכנת 19 שנה בשלל פלטפורמות ועבדתי בטובי הסטארטאפים וחברות ההי-טק בארץ. יש לי היום חברת תוכנה ואני מעסיק 35 עובדים, מרביתם אנשי פיתוח ובעצמי כותב קוד ומייעץ לטובי החברות. אם הבעיה שלכם היא טכנית: קושי במציאת דרך להעברת התכנים, אשמח לנסות לעזור אפילו בהתנדבות. אתם יכולים ליצור איתי קשר בהודעה פרטית. תודה

מיכי 10

Member
הלוואי שהם ירימו את הכפפה הנדיבה והשווה שהצעת להנהלה!

reasonforall

Active member
גם אני חשבת על זה

הייתי שמח לסייע אם היה אפשר. &nbsp יתכן ואת השרתים כבר לא מעוניינים לתחזק

1Shir

New member
תודה לשניכם
מציעה/מבקשת משניכם גם לכתוב להם את זה במייל

[email protected] &nbsp אולי לא יעזור אבל לא יזיק :)
(ושניכם בפרט גולשים שיהיה חבל לאבד את הודעותיהם באתר
)

RonspotNL

New member
אם הנהלת האתר הייתה מתקדמת ומחזקת את האתר עם השנים

בעיצוב וממשק ומנהלת אותו בצורה נכונה (כולל הדרכה של מנהלי הפורומים לניהול נכון שלא מביא לגסיסת פורומים בגלל חוסר פעילות ולסגירתם ואם אוסיף טיפה סתימת הפיות וחסימת החברים/רות היא סיבה די ברורה באופן חלקי למצב הנוכחי )מצב האתר הנוכחי היה הרבה יותר טוב גם מבחינת פעילות נראה איך יהיה עם האתר החדש....

למעלה