לא מוצאת לי מנוח מאז נמחק הבלוג בתפוז. קשה להאמין

גלשי

New member
לא מוצאת לי מנוח מאז נמחק הבלוג בתפוז. קשה להאמין

היו ימים אחרים. מיפגשים בתל אביב, אירועים, חברויות, טיולים, אוירה של משפחה. אין זכר לאותם הימים. לא נותר מאומה.
16 שנה בבלוג. חשבתי שזה הבית הבטוח, שיש לנו הורים (הנהלה). יש תחושה של יתמות. איבדתי 1500 רשומות ומאומה לא נותר.
זעקתי בתמיכה טכנית ואיש לא הגיב שם.
לא נקלט.
הצילו

מצטרפת לתחושות שלך

לא מבינה גם למה תפוז לא הועילו בטובם להודיע בהודעה רשמית כשכל הבלאגן התחיל ובכך היו יכולים לגרום לנו לפחות לעשות גיבוי לרשומות. פשוט התנהלות מגעילה וחסרת התחשבות במי שמנהל כאן בלוג שנים!

אילנית12

New member
מזדהה איתך

פנינה ט

New member
הכי גרוע שאף אחד לא מתייחס אלינו

נותנים לנו את ההרגשה שאנחנו לא חשובים ולא נחשבים, 11 שנה מאז שפתחתי את הבלוג שלי מאות רשומות מליוני צפיות. לפחות תתיחסו אלינו. תענו לנו, תעדכנו פעם בשבוע מה קורה ואם בכלל נעשה נסיון לתקן, אם בכלל יש אפשרות לתקן. בנתיים מה שאני רואה שעוד בלוגים ממשיכים להצטרף למחיקה, כבר לא בטוחה שזו באמת תקלה ולא יד מכוונת שעושה את זה. עכשיו במקום ארוויזיון יש עוגת מייפל. בבקשה תתיחסו אלינו, אם אתם לא מתכוונים לתקן תודיעו לנו, שתהיה לנו אפשרות לפתוח בלוג חדש. אני ממש זקוקה לבלוג שלי.

לא נשקוט ולא ננוח

עד שנקבל הודעה מפורטת שהבלוגים יוחזרו. אלפי קוראים שפותחים כל יום את הבלוג כדי למצוא מתכון עוגת מייפל?? בלוגים שהושקע בהם כל כך הרבה.
מה זאת ההזייה הזאת ??? שקרתה לכל המוני הבלוגרים פה.צריך לעשות הכל כדי לתקן. מדובר בעבודה עצומה.

למעלה