שרשור טכני

Uri III

New member
מדוע אחרי שכבר עשיתי Login, שוב אני צריך להקליד סיסמא

ושם משתמש על מנת לקרוא את המסרים האישיים? מה ההיגיון בהכבדה המיותרת הזו? הרי המערכת כבר זיהתה אותי בכניסה, מדוע שוב צריך להקליד את כל הפרטים?

didalf

Well-known member
שלום

אני מנסה שוב כי אני רואה שפורום משוב התעורר סופסוף אבל ההודעה הקודמת שלי לא פורסמה.
מה הסיפור עם הצנזורה המטופשת הזאת? אתם חושבים שאנחנו ילדים קטנים?
זה מעצבן, מטריד ומגוחך.
מה גם שלא רק שההודעה נחסמת:
1. היא כחולה אז אי אפשר לדעת אם היא חדשה או כבר קראתי אותה
2. גם שם המשתמש נעלם.

שלום didalf,

התחלנו לעבוד עם מערכת שאמורה לסנן מילים פוגעניות באתר. המערכת עדיין חדשה ואנחנו עושים ועוד נעשה שינויים.
תודה על שתי ההערות, אנו חושבים שיש מקום לשינוי כזה. הערותיך מועברות לטיפול צוות הפיתוח ובמידה והשינוי יתאפשר מבחינה טכנית הוא יתבצע.

חנהפ

Active member
בעייה בכתיבת הודעה חדשה

מצליחה לכתוב רק בכותרת, כשעוברת לתוכן, החלון קופץ הצידה ואי אפשר להקליד עליו (מצרפת תמונה).
פורום מתכונים

RainBird

New member
חברה לא יכולה להיכנס לבלוג שלי
מניו זילנד, מצורף בזאת צילום מסך ושגיאה

לא יכולה להיכנס לתיבת המסרים

שלום לכם דרך המחשב אני ניכנסת לבלוג אבל כאשר רוצה להיכנס לתיבת המסרים איני יכולה מודיע לי שהסיסמה שגוייה וזאת סיסמה שאתם נתתם לי לאחרונה
ואותו שם משתמש גם כתוב לי להיתחבר כביכול דרך הפייס לוחצת אך זה כאילו מקבל את הבקשה ושוב החלון ניסגר
בבקשה עזרו לי וגם כוונו אותי איך אנייכולה להוריד ואם יש אפליצקציה של תפוז בלוגים אל תוך הנייד ואיך היא ניראה ואם אני כבר שם כמו שפעם היה כל פעם שכותבת שיר בצורה של שיר זה נהייה פורמט של סיפור
תודה ושבת שלום אשמח לתשובה במהרה

שלום סיגל,

הסיסמה לתיבת המסרים זהה לסיסמת המשתמש שלך בכניסה לתפוז, במידה ואינך זוכרת אותה תוכלי לאפסה

סופהו1

New member
הפורום "נעלם"

שלום,
בפורום גברים נשים באמצע החיים, נתקלתי היום כבר כמה פעמים בהודעה זו
גולש יקר,
עקב סיבות טכניות לא ניתן לבצע את הפעולה שניסית.
במידה והינך ממשיך להתקל בבעייה, פנה אלינו בדוא"ל או דרך פורום משוב
בפנייתך אלינו, אנא ציין את הקוד הבא:
errorID=ac7e36dd-577c-463b-9650-ec793c1b9478
לידיעתכם.
תודה
יש צורך לעבור לעמוד הראשי ואז לפורום.
(אם זה משנה- בגוגל כרום).
תודה.

כמה נושאים:

1. תפוז לא מאפשר לי להכנס לתיבת המסרים שבכינוי שלי הקוסמת הורודה
כשרשמתי סיסמא הוא טען שהיא לא נכונה (היא נכונה אגב).
2. תפוז לא מאפשר לי להכנס לכינוי שלי הקוסמת הורודה נאלצתי להשתמש בכינוי השני הקוסמת הורודה2

3 הנושא המעצבן מכולם בלוגים. יש לי בלוג בכינוי אחר ורציתי לבדוק תגובות ולהכנס אליו וגם ניסיתי להכנס לבלוגים אחרים לקרוא בהם וברגע שאני לוחצת על פוסט מסויים שבמצב רגיל ותקין זה היה נכנס לי לרשומה ומאפשר לי לקרוא את הפוסט אז עכשיו זה לא עושה את זה והפוסט נעלם מבלי שיש לי גישה אליו. אני מדברת על כניסה לבלוגים בשעה שאני גולשת בפלאפון קודם לכן זה לא היה ככה זו תקלה מלאחרונה

למעלה