שרשור טכני

בעיה להעלות תמונות לאלבומים

ני מנסה להעלות תמונות לאלבומים כדי להעלות רשומות חדשות בבלוג שלי, ואחרי שהתמונות כביכול עולות - אני מקבלת חלון שבו יש הודעה שהפעולה נכשלה.

בעמוד רשום לפנות פה בפורום עם הקוד הבא:

eventID=17950637617169846137

תודה!

kobyz21

New member
לא מצליח להשתמש באופציה של תגובה מהירה

אני צריך לעבור לחלון הוספת תגובה כדי להגיב

רמי אב

New member
בעיה בפורום אירוויזיון

שאני רוצה לפרסם שם הודעה, אז שאני לוחץ על האפשרות של תגובה מהירה וכותב הודעה, אז שאני לוחץ על פרסם, אז אני מקבל הודעה שאני אל יכול לפרסם את ההודעה הזאת, מה הסיבה?

באג תגובה מהירה

היי אבי, הבעיה הזאת בטיפול ונעדכן כשתתוקן
תוכל בבקשה לצלם מסך כאשר עולה ההודעה?
שאר הגולשים דיווחו ש'תגובה מהירה' לא פועלת, אך לא הזכירו הודעת שגיאה עם כיתוב הזה

תודה

רמי אב

New member
תגובה, נכון לעכשיו

במערכת הפעלה של וינדוס 10 הום, בינתים הבעיה בפרסום של תגובה מהירה, שאני כותב את ההודעה ולוחץ על פרסם, אז אני מקבל הודעה שכתוב בה
&nbsp
האם אתה בטוח שברצונך לצאת?
אתה עלול לאבד שינוים שביצעת בדף הזה
ואז יותר למטה יש שתי אפשרויות של
צא ושל הישאר, ובצד שמאל למעלה, יש אפשרות של איקס,
&nbsp
אם אני לוחץ על האיקס אז אני נשאר באותו מצב מבלי שההודעה הזאת תשלח,
וזה אותו הדבר אם אני בוחר באפשרות של הישאר.
אבל, אם אני לוחץ על צא, אז ההודעה הזאת נשלחת, ובגלל הבעיה הזאת, בלא מעט מקרים אני טועה ולוחץ על הישאר, ואז ההודעה לא נשלחת.
מתי הכי מאוחר, הבעיה הזאת תתוקן?
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

שלום אבי

אתמול התרחשה פריצה לפורום ארוויזיון ולשלושה פורומים נוספים, העניין עבר לאבטחת מידע ומטופל. ההודעות שוחזרו יש להפריד לשרשורים על מנת ליצור סדר.

בברכה,
הנהלת הפורומים

רמי אב

New member
זה מפריע לי ששוב פעם פרצו לפורום אירוויזיון וששוב

יש שם חוסר סדר
&nbsp
זה נכון שיורובי רוצה לפרוש מניהול פורום אירוויזיון בגלל הפריצות החוזרות בפורום הזה?
שמעתי שהוא רוצה לעבור לפורום FXP, זה נכון?
עצוב, זכי פורום אירוויזיון, זה אחד הפורומים שלאחרונה היו בין הפעילים בתפוז אנשים.
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/262/מוזיקה/אירוויזיון

רמי אב

New member
זה מפריע לי ששוב פרצו לפורום אירוויזיון

כי שוב יש שם בהודעות חוסר סדר.
זה נכון שמנהל הפורום הראשי שם שהוא יורובוי רוצה לפרוש מניהול הפורום הזה ולעבור לפורום FXP כי נמאס לו שלאחרונה יותר מפעמיים הפורום הזה נפרץ?
כי אם כן, אז לדעתי זה עצוב, כי פורום אירוויזיון , זה אחד מהפורומים שלאחרונה הם היו הכי פעילים באתר האינטרנט של תפוז אנשים.
וסליחה אם ההודעה הזאת נשלחה פעמים, זה כנראה בגלל הטעיה שקרתה לי מהבעיה שלכם של המשלוח הודעות באתר האינטרנט שלכם.
&nbsp

למעלה