שרשור טכני

איי ל

New member
מנהל
הצפה בקומונות עם חשיפת סיסמאות

אני מנהל שותף באחת הקומונות היותר פעילות בתפוז.
זו הפעם השניה בשבועיים האחרונים שהקומונה שלנו מוצפת בהודעות שמכילות קישור לאתר חיצוני בו מופיעות הסיסמאות של כל משתתפי הקומונה (הסיסמאות מוצפנות, אך ניתן להשתמש בהצפנה על מנת להיכנס לשם המשתמש).

מסתבר שמישהו פרץ לשם המשתמש של מנהל פורום עוברים לארה"ב (פורום 456) doronf65 והחל להספים את כל הקומונות הפעילות בתפוז.
החלפת סיסמא ע"י דורון לא עזרה לפני שבוע וחצי, ואתמול הפורץ חזר להספים עם איום מפורש שהוא לא מתכוון להפסיק בקרוב.

בינתיים הפכנו את הקומונה לסגורה, אך כדאי מאד שתפוז יעשו משהו עם אבטחת האתר, כיוון שהאבטחה בתפוז מלאה בחורים שמאפשרים לפורצים לחדור לשמות המשתמשים בלי בעיה, גם כאשר הסיסמא מוחלפת.

אנא טפלו בבעיה כיוון שהשלב הבא אחרי הקומונות יכול להיות הפורומים, מה שעלול להבריח את מעט המשתתפים שנשארו בפורטל הזה.

תודה.

איי ל

New member
מנהל
אני חושב שפספסתם משהו

הבחור פרץ לניק ודרכו הספים את הקומונות. זה ידוע.
אלא שבקומונה הספציפית שלי, הבחור צירף לכל הודעות הספאם לינק שמקשר לסיסמאות של כל המשתתפים. עקב כך נאלצתי להפוך את הקומונה לסגורה. אלה לא סתם הודעות ספאם.
&nbsp
היות וזו הפעם השנייה בשבועיים האחרונים שמשהו כזה קורה, המשתתפים שלי רוצים לדעת מה אתם הולכים לעשות בנידון, אחרת ניאלץ לסגור את הקומונה ולעבור לפלטפורמה אחרת. אנחנו כבר כמה שנים הקומונה הכי פעילה בתפוז ועם הכי הרבה משתתפים. הציפייה היחידה שלנו ממכם היא אבטחת פרטיות, זה לא הרבה לבקש. בנוסף, אבקש עזרה במציאת 20 עמודים של ספאם. תודה.

haviva9

New member
תקלות חמורות בבלוג שלי

הי, לאחרונה יש מלא תקלות בבלוג. עברתי ביסודיות על הבלוג שלי והמצב הרבה יותר גרוע ממה שחשבתי. מדורים : שבועות ופורים - בלחיצה מתקבל דף תפוז בלוגים. ראש השנה וחנוכה - הודעת שגיאה. מדורים - פסטה, עוגיות ללא סוכר, קינוחים ללא סוכר, מתכוני עורך - דף תפוז בלוגים בכולם. בתוך כל מדור ומדור בלחיצה על חלק גדול מן המתכונים מתקבלת הודעת שגיאה או דף תפוז בלוגים. התוצאה - הבלוג שלי בלתי שמיש, משותק. אין אפשרות להיכנס למתכונים. מבקשת תיקון התקלות בהקדם האפשרי. תודה

שלום חביבה- תקלות בבלוג

שלום, אנו נבדוק את הבעיה בבלוג שלך.
בנוסף, נשמח אם תשלחי העתק הפנייה שלך ליוזר "הנהלת הבלוגים" לטובת המשך מעקב ועדכונך בטיפול.

haviva9

New member
לא ברור לי מדוע עדיין לא טופלו התקלות שהתריתי עליהן ב-16/8.

עד עתה לא נעשה דבר. אומנם הבטחתם לטפל אך לא ציינתם מתי... זה יהיה לפני החגים או אחריהם??? ממש תודה על ה"טיפול".

אכן נכון

בדיוק לפני שעה ניסיתי לפתוח מתכונים. נפתח הדף הראשי אבל אין אפשרות להכנס למתכונים. באסה.

פריצה לקומונה

אנו מבינים כי את מחוברת לאתר ואינך מצליחה להיכנס רק לסיסמת האדמין של הקומונה?
אנחנו מטפלים בנושא והודעות הספאם יימחקו בהמשך.

שלום לכם

גם בקומונה שלנו הופיעה התקלה הזו..
אני לא מצליחה להכנס לניהול הקומונה ולמחוק את כל הספאמים...

"דיבורים על תשבצים-יחידת החילוץ לתשבצי הגיון"
אנא עזרתכם בהקדם האפשרי..
תודה

למעלה