שרשור משוב כללי

SicTransit

Active member
הצעה

ברור לי שאתם מתקיימים מפרסומות, כפי שברור לכם שבלי משתתפים לא תוכלו להמשיך. כשאתם מפעילים את סרטוני ה flix שלכם אוטומטית אתם נותנים משקל יתר לחלק הראשון של המשוואה, בייחוד בגלל שאתם לא מכבים את הקול וזה גם מבהיל, גם עלול להעיר מישהו, וגם מהווה מטרד לא קטן בייחוד אם החלון הסורר כבר לא נמצא ב top כשנגנה מתחילה). זה גורם לאלה שעוד לא ברחו מהאתר לעשות מאמצים לכבות את ההפעלה האוטומטית של הסרטון ובכל פעם שאתם משנים את המנגנון צריך למצוא את תרופה חדשה בעזרת כל מיני הרחבות ותוספים (אם כי משתמשי FF יכולים לשנות משהו ב config בלי להוריד הרחבות), וכך גם אתם מפסידים: את אלה שהיו אולי מגלים עניין במה שמוצג שם אם הסרטון היה מוצג בשקט.

הצעתי היא שהפעלה אוטומטית תהיה במצב mute.

סרטוני flix

שלום,
סרטונים אלו פועלים על mute מזה מספר חודשים ולא הצלחנו לשחזר את התקלה אצלך.
אנא מסור לנו פרטים נוספים כדי לבדוק מדוע הם מנוגנים בווליום.
איזו מערכת הפעלה אתה משתמש?
האם מהמובייל או מחשב?
שלח לנו בבקשה לינק להודעה בפורום ובה נפתח סרטון בווליום גבוה.

אלכסרע

New member
בדיוק באתי להתלונן על אותו דבר

אחרי הרבה זמן של העדרות חזרתי לתפוז כדי להתייעץ בפורום מסויים, ואז מהר מאוד הבנתי למה אנשים נוטשים את הפורומים.
הקטע שגם אם אני עושה השתק לסרטון וממשיכה לקרוא את השרשור בשקט, אחרי דקה יתחיל סרטון חדש, שוב בעוצמה מלאה.
(משתמשת בכרום, חלונות 7)

SicTransit

Active member
פרטים

windows 10
FF 54.0
הודעה: כולן, למשל ההודעה עליה אני עונה כרגע �� (הווליום אינו מאד גבוה אבל זה לא mute).

לאIנרד

New member
גם לי יש את אותה תלונה

בכל פעם שאני פותח הודעה אני צריך לראות סרטון של אנשי ימין שצועקים ומקללים את זועבי. אני לא סובל לא אותה ולא אותם. למה זה מגיע לי?

למעלה