שרשור טכני

הסתרת הגיל

לא ניתן להסתיר פרט זה, הוא חלק מהפרטים הקבועים כמו שם משתמש.
אך אינך חייבת לכתוב את גילך האמיתי.
נמליץ לך לעדכן פרטים ולכתוב בגילך את התאריך של היום.
כך יופיע שגילך 0.

תפוז שוב לא רואים תמונות משתמשים כשלוחצים על היוזר

שלהם מבלי להיכנס ליוזר עצמו. רואים כאילו שהתמונה בטעינה. ועוד דבר, כשניסיתי להחליף את התמונה שלי בתמונה חדשה ולשמור, אחרי השמירה מופיעה עדיין התמונה הישנה. למה?
&nbsp

water5

New member
חיפוש

אני רוצה לקרוא הודעות שכתבתי בכינויים שונים לפני שנים בפורום תמיכה נפשית למבוגרים ואני לא מוצא שם את כפתור החיפוש כדי שאוכל לרשום את שמות הכינויים שכתבתי בהם בעבר. למה אני לא מוצא בפורום הזה את כפתור החיפוש?

בפורום הזה למשל אני מוצא את כפתור החיפוש לחיפוש בפורום אבל בתמיכה נפשית אצלי אני לא רואה ולא מבין מדוע...

וידידה שלי כן רואה אצלה את כפתור החיפוש אותו כפתור שאני רואה כאן בפורום הזה אבל משום מה רק אני בפורום הספציפי של תמיכה נפשית למבוגרים לא מוצא...

אופציית חיפוש

אנחנו נכנסו לפורום תמיכה נפשית למבוגרים וגם ראינו את אופציית החיפוש.
מצ"ב תמונה, אנו רוצים לוודא שהכוונה לכפתור הזה?
אם כן, כנראה יש אצלך בעיה פרטנית.
נסה להחליף דפדפן, אולי יש באג מסוים בתצוגה,
או שתנסה להסיר את חוסם הפרסומות, ייתכן שיש שגיאה והוא חוסם כמה פונקציות של האתר.

talya1990

New member
errorID=0BD01F9B-EC17-4A98-8166-CAF660ECCE5F

לא מצליח לעלות תכנים להיט תפוז
תודה

מגוון בעיות

שלום תפוזים! יש לי כמה בעיות. אציין קודם שאני גולשת בדפדפן כרום, וינדוז 10.
&nbsp
1. כשאני פותחת הודעה (לא חדשה שלי, אלא שמישהו אחר כתב, או תגובה למשהו שמישהו אחר כתב) נפתחת מודעה עם קול. זה מטריד מאוד. אני מבטלת את זה ע"י 2 לחיצות נוספות על שורת הנושא, אבל זה מעיק ביותר.
&nbsp
2. כשאני מקבלת מסר לתיבת המסרים, חלק מהמסרים מגיעים כפולים.
&nbsp
3. כשאני לוחצת על קישור שנשלח אליי לתיבת המסרים, כלומר מסר על כך שמישהו הגיב לי בפורום, למשל, הלחיצה מביאה אותי לדף מלא פרסומות, עד כדי כך שאני לא רואה בכלל מה הגיבו לי ומה ההקשר בתוך השרשור עצמו. אני מעדיפה כבר לראות באיזה פורום הגיבו לי, ולהיכנס מהעמוד הראשי של הפורום. זה מעצבן מאוד.
&nbsp
אם אני מבטלת את חוסם הפרסומות (מה שעשיתי, בהנחייתכם) אני סובלת, ואם אני מחזירה את חוסם הפרסומות אני לא יכולה להחזיר מסר בתיבה האישית, ואני לא יכולה לשלוח מסרים ולא להגיע ל'עולמות' של הגולשים. כמו כן גם חלונות לפנייה למנהלי הפורום לצורך דיווח, למשל, אינם נפתחים כאשר חוסם הפרסומות פעיל.
&nbsp
מה אתם עושים בנדון? תודה רבה.

חוסם פרסומות

אנו מודעים לכמות הפרסומות באתר, הן הכרחיות להמשך קיומו ותיפעולו ומהוות מקור הכנסה. התקבלו תלונות על מינון ומיקום הפרסומות ואנו בודקים מה ניתן לעשות.
ידוע שחוסם הפרסומות גורם לשורה של תקלות קריטיות, החוסם אינו מזהה כראוי פונקציות של האתר, אנו נמצאים בקשר עם חברת חוסם הפרסומות על מנת לפתור תקלות אלו.

אה, ושכחתי לציין עוד משהו

האתר נורא, אבל נורא אטי, וזה לא מהיום. וזה אחרי מחיקת קוקיז ושמוקיז וכל אלה
. מדברת על מחשב רגיל. גם ההודעה הקודמת שלי הייתה בנוגע למחשב רגיל.

jen711

New member
ניסיתי לגלוש בפורומים דרך האפליקציה ומצאתי כמה בעיות

1. אין סימון להודעות שנקראו
2. אי אפשר לפתוח הודעות בלי תוכן ולכן אי אפשר גם להגיב אליהם

rshwartz

New member
errorID=9a08c405-95d2-478a-b161-b4ab3d747dc0

לא מצליחה לשלוח מייל דרך האתר.
האם ניתן לטפל בתקלה?
תודה

למעלה