שרשור טכני

שפרירים

New member
התרעות

שלום,
האם קיימת אפשרות לקבל התרעות בפלאפון על הודעות מפורום מסוים (לאו דווקא הודעות שלי)?
תודה!

Fellowship

New member
תקלה בחלק מהפורומים?

בכניסה לפורום, הוא מוצג, אבל לאחר מספר שניות הדף הופך ללבן.
נבדק ממספר מחשבים שונים, ממספר רשתות שונות ודפדפנים שונים.
&nbsp
פורומים לדוגמא:
54
456
&nbsp

evike

Active member
מנהל
עליתי על משהו הקשור לבאג לגולשים עם חוסם פרסומות

בא לי רעיון לבדוק איך הפורומים עובדים במ.הפעלה XP. כי המחשב שבו אני גולשת הוא עם ווינדוס 10.
(עדיין לא העברתי את המחשב הישן שלי)
מסתבר, שבמחשב עם ה XP, הכל תקין. הוספת הודעה חדשה בפורמט המצומצם, התראות על מספר התגובות, רואים בבירור את כל התמונות, וניתן להכנס לכרטיסים האישיים של הגולשים. את כל זה לא ניתן לעשות עם ווינדוס 10.

אין לי מושג האם ידוע לכם על כך, אבל זה משהו שלא היה בווינדוס 10 לפני כחודשיים, אז הכל עבד היטב.
אז אולי כדאי להתחיל מכאן את התיקון, כי היום יותר ויותר אנשים עוברים לווינדוס 10.

jen711

New member
חבל שכל כך לא איכפת לכם מגולשים מחו"ל

אני כבר חודשיים מתלוננת על בעיות בגלישה מגרמניה.
הבעיות הן:
1. הרבה פעמים בכניסה לפורום (או refresh לעמוד הפורום) יש שגיאה:
http://www.tapuz.co.il/404.asp?tiket=9384666671115693161
זה קורא ב-2 מ-3 פעמים וזה המון.
2. כתיבת הודעה מהירה נראת שעובדת אבל ההודעה לא נוספת.
3. לפעמים לא ניתן לפתוח הודעות. אני לוחצת על ההודעה כדי לפתוח אותה וזה פשוט מסמן אותה.
4. לפני כמה ימים רציתי לכתוב הודעה פה(פורום משוב) וקיבלתי הודעה שאין לי הרשאה לכתוב בפורום.

בגלישה מישראל הפורום עובד מצויין.
איך אני יודעת את זה?
אני גולשת במחשב בעבודה שבו אנחנו מחוברים לאינטנרט דרך גרמניה וגולשת במחשב בבית או בסלולרי (ואז אני מחוברת דרך ישראל כי אני מישראל).

גלישה מגרמניה

היי,
נתחיל מזה שאיכפת לנו מכל גולשי האתר- הרי בלעדיכם, האתר לא יהיה כמו שהוא.
אנו מודעים לכך שקיימים עדיין קשיי גלישה מיעדים שונים בעולם. נעביר שוב פנייה בנוגע לקשיי הגלישה מגרמניה. שוב נתנצל על אי הנוחות שנגרמת לך.

רוב הזמן נח

Well-known member
האם יתכן שאתר תפוז מותקף מכתובות IP מחול?...

ובגלל זה אתה פוסלים המון כתובות כאלה?
ואפילו פוסלים אותם אחרי שכבר ניכנסו איתם והכול היה בסדר. ופתאום אחרי כמה דקות/ שעות אי אפשר יותר להשתמש ב-IP הזה ונזרקים מהאתר.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

קשיי גלישה מחו"ל

אכן יש קשיי גלישה מחו"ל בשל רצוננו לאבטח את האתר. כפי שכתבנו בהודעה מעל, הנושא בטיפול.

קבלת התראות

יש אפשרות לקבל התראות דרך המייל, ואם המייל מסונכן לך עם הטלפון - זה יעשה את העבודה. עליך לסמן V בתחתית לפני פרסום ההודעה.

למעלה