משוב כללי

AnarchistPhilosopher

Well-known member
שאלה בנוגע להרוויח כסף מהבלוג.

איך בדיוק אני מסדר את זה?
&nbsp
אני מסתכל על דף הבלוג שלי ולא רואה כל אפשרות לזה...
&nbsp
היש עדיין את האפשרות הזו?

תוכנית התשלומים

היי,
תוכנית התשלומים של הבלוגים הופסקה לפני למעלה משנה והיא איננה רלוונטית יותר.

fortunes

New member
תפסיקו עם פרסומות הוידאו הנדלקות אוטומטית *עם סאונד*!

זאת התנהגות שכבר לא נהוגה ברשת.
אין אתר מוביל אחד המכבד את עצמו, גם בפורומים בינלאומיים, שהפרקטיקה הזאת נהוגה בהם.

מכירות זאת מערכת יחסית לטווח ארוך, לא לעשות קאש חד פעמי על לקוח שצפה שפרסומת והחליט לא לחזור יותר לאתר בעקבות התופעה הזאת!

פרסומות באתר

תודה לך על פנייתך. קיבלנו תלונות נוספות בנושא והן הועברו לגורמים הרלוונטיים.
מתנצלים על אי הנוחות שנגרמת.

כישורים לניהול פורום

מהן התכונות שקיימות בך שאת חושבת שיעזרו לך לנהל את הפורום בצורה טובה.

גם אני מתלונן על הצפת הפרסומות, במיוחד בפורומים

חברים נכבדים,

עם כל הכבוד לכם על פועלכם ועל כך שאתם מעניקים חלק מן השירותים שלכם בחינם, הצפת הפורומים בפרסומים אגרסיביים של סרטוני וידאו צעקניים היא פשוט נוראה. זוהי טקטיקת שיווק אגרסיבית שמניחה שהצפה + ניסיון לכפות תשומת לב תביא לקוחות למפרסמים, ולכם למכור יותר שטחי פרסום. זוהי טעות. בתור משתמש וותיק של תפוז אני אומר לכם - אתם מרחיקים אותנו מכם. הרצון להרוויח הוא לגיטימי מאוד, אבל אני חושב שממזמן אנשים שכחו היכן עובר הגבול בין הרצון להתפרנס ולהרוויח לבין חמדנות לשמה.

לתשומת <3 כם.

פרסומות בפורומים

ראשית, תודה לך על פנייתך.
אנו מתנצלים על אי הנוחות שנגרמת בשל הפרסומות הקולניות, אך פרסומות אלה תורמות להמשך קיומו של האתר כולו.
כמובן שנעביר את תלונתך לגורמים הרלוונטיים.

ורק הפרסומות הללו

באופן הספציפי הזה מקיימות את האתר כולו? סליחה ומבלי לזלזל, אבל אתם קיימים כבר המון זמן, והפרסומות הללו הם כבר ממש הצפה, אבל ממש הצפה. אי אפשר כבר להנות מהאתר שלכם מבלי שממש בכל מקום צריך לעבור דרך פרסומות שמבזבזים לאנשים את הזמן או שצועקות להם בקולי קולות בתוך האוזניים. נראה שעולם הפרסום איבד לחלוטין כל פרופורציה, איזון וטעם טוב.. בהרבה אתרים יש פרסומות והן לגיטימיות לחלוטין, אבל לא כשהן ממש אגרסיביות ודורסניות.

רוב הזמן נח

Well-known member
מה הבעיה שלכם לפנות חלק מהשטויות בצד שמאל של הדף

ולהציג שם את הפרסומות. ככה הם לא יפריעו ולא יתערבו בצד של ההודעות.
&nbsp
במקום לשים סרטונים שפותחים הודעה, או אחרי שלוחצים על לינק שמישהו נתן בפורום,
שאלה שיטות לא טובות שרק מפריעות ורק מעודדות שימוש בחוסמי פרסומות.
&nbsp
&nbsp

למעלה