תקלות טכניות

גלישה בפורום מהנייד.

כאשר אני נכנסת לשרשור, התצוגה קופצת לי מתצוגה מותאמת לנייד לתצוגה רגילה. זה קורה לי גם כשאני רושמת הודעה ולפעמים כשאני נכנסת לפורום.
זה התחיל אתמול.
אני גולשת מדפדפן כרום אבל גם בדפדפן של הנייד זה קורה.
עזרה בבקשה, כי אי אפשר לגלוש ככה.
תודה.

פלאיועץ

New member
פורום תרגום ופורום בלשנות "בולעים" הודעות....

ודווקא יש חשיבות לפורומים הללו שמתווכים בין דוברי שפות שונות ולאומים שונים. כמו המקהלה הרוסית שנספתה, שחיברה בין אנשים מדורות שונים וממדינות שונות. הקלדתי דווקא הודעה מעניינת וחבל לי על הסירוס

תקלה מוזרה לא רואים תמונות בארכיונים של הפורומים

שלום נתקתלי בתקלה מוזרה שאולי היא מכוונת ואולי לא? אני לא מצליחה לראות תמונות בארכיונים של הפורומים.שכתוב בהודעה שיש תמונה התמונה ה לא מופיעה
ומופיע רק סמל מוזר בלי התמונה.האם זה משהו מכוון של תפוז למחוק תמונות ישנות?.ניסיתי בשני מחשבים שונים ובדפדפני אקספלורר וכרום ונאדה זה נמשך.
אודה לכם לבדיקת הבעיה כי אני פשוט עושה מצגת לבר מצווה לבן קרובת משפחה שלי שגרה בחו"ל ואמרה לי שיש תמונות של הילד שהיה קטן בתפוז.תודה מראש

גלישה בתפוז

לא כל כך הצלחנו להבין - התצוגה משתנה גם כאשר את גולשת דרך המחשב?
כמו כן, לא הצללנו לשחזר את התקלה בנייד. את גולשת דרך האתר המותאם או דרך האפליקציה?

אני לא משתמשת באפליקציה

גם לא במחשב.
אני גולשת מהנייד, משתמשת בדפדפן כרום. לא היו לי בעיות עם התצוגה שתמיד הייתה מותאמת עד יום רביעי.
אני אסביר שוב את הבעיה:
אני נכנסת לפורום, התצוגה היא תצוגה מותאמת כאשר אני נכנסת לשרשור התצוגה קופצת לתצוגה רגילה(בלי שלחצתי על כלום), אני צריכה ללחוץ על חזרה לפורום ואז השרשור מופיע לי כתצוגה מותאמת שוב.
כאשר אני שולחת הודעה ולוחצת על פרסם שוב התצוגה משתנה לתצוגה רגילה.
בקיצור התצוגה כל הזמן משתנה ממותאמת לתצוגה רגילה.
אין לי את הבעיה הזו בשום אתר, רק בפורום תפוז.

למעלה