שרשור משוב

Y. Welis

New member
אפשר אולי לבקש שלפני סגירת פורום, תישלח הודעה אוטומטית על כך

לרוב משתתפיו (נניח מהשנה האחרונה)? לדעתי מתבקש.
&nbsp
כי למשל בסגירת פורום נוסטלגיה, http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/233//נוסטלגיה
המנהלת החליטה לפרוש ביום חמישי. סגרתם ביום ראשון. אילו הייתי יודע הייתי כותב משהו.
&nbsp
נכון שהמנהלים גם אחראים (מה גם שבמקרה שלה, לא היה הכרח לסגור מיד), אבל כדאי לתת התראה.
&nbsp
אגב הביקורים המועטים שלי באותו פורום, הם ביחס ישר לקושי להחליף בין פורומים במימשק החדש (קבור תחת 2 פיצולים).
&nbsp
הקושי הזה עלה לאחרונה עם שינוי הכתובת היחסית (דווקא הפורום הזה, 'משוב', עדיין כולל רק מספר, 168, בכתובת שלו).

סגירת פורום

מעת לעת אנו שוקלים את היצע הפורומים וכדאיותם.
כאשר הפעילות נמוכה יחסית אנו סוגרים אותם. איננו יכולים לתת התראה שכזו, אך נוכל לבדוק אופציה של הודעה בפורום.
&nbsp
שינוי כתובת הURL לא אמורה להוות בעיה כל שהיא, שכן יש הפנייה שקופה.

אפשר לתת לך טיפ?
קח כל כתובת של פורום בשיטה החדשה, עם מספר ושם טקסטואלי ארוך.
תחליף רק את המספר באמצע, בלי לגעת כלל בטקסט. עדיין תגיע לפורום שאליו רצית להגיע לפי המספר. הטקסט עצמו ב URL לא משפיע.
&nbsp
גם אני כמוך עובר בין פורומים ע"י החלפת המספר שלהם בשורת ה URL. גיליתי שאם המספר הוא של הפורום שאני רוצה, גם אם כל שאר ה URL הוא של פורום אחר לגמרי, אני עדיין מגיע לפורום שרציתי.
&nbsp
&nbsp

Y. Welis

New member
מה שאני עושה. אגב לא קיבלתי התראה על ההודעה הזו

וזו ההזדמנות לשאול (שוב), מדוע אני לא מקבל התראות *מכל* הפורומים שאני מבקר בהם.
&nbsp
למשל מכאן אני לא מקבל, ולא מ-384.

arierap

New member
אופציה שנעלמה

אתמול הודעתי התפוז אנשים תמיכה טכנית על העלמות אופציית העלאת תמונות מהמסמכים שלי (ראשונה מימין בשורה התחתונה) וביקשתי אישור שהנושא נמצא בטיפול. מאחר וטרם קיבלתי אישור, שלחתי בקשה גם במייל לכתובת שבה עבדה בשעתו עדי רונן. לאחר שהופניתי מתחת לשאלתי, גם לפורום זה, מבקש שוב אישור שבקשתי נתקבלה. אריה רפפורט. תודה.

נהורית1

New member
מחיקת חתימה

שלום.

האם יש סיבה למה החתימה לא מופיעה בפוסטים?

תודה לתשובה.

חתימה

בעיצוב החדש של האתר החלטנו להסיר את החתימות, מכיוון שנפתח גל גדול של פרסומות. ואנו מעוניינים להשאיר את הפורומים אותנטיים.
&nbsp
אנחנו נחזיר בעתיד את החתימות עם שינויים.

eincarmel

New member
פרסום בסלולר

עד השנה גלשתי מס' פעמים ביום בפורום מזג האוויר הנחמד שמתנהל כאן. הוא היה מקצועי ודינמי מאד עם המון תגובות.
השנה לצערי אינני נכנסת כמעט כלל. תוספת הפרסום המתיש שהכנסתם פנימה דרך הסלולר לגמרי לא ברורה. כאילו אתם מנסים להבריח גולשים מהפורומים ואין לי ספק שכמוני, רבים ברחו.
בסופי שבוע מהטאבלט אני גם רואה את ההתמעטות בתגובות ובכתיבה המקצועית ואין לי ספק שזה בגלל זה.
חבל לי,
מקווה שיהיה חבל גם לכם

לגבי פג תוקף שרשור

נכון לעכשיו שירשורים תקפים רק לשלושה ימים בלבד ואחריו לא קופץ עוד, האם חשבתם להאריך את "חיי" השרשור? לדעתי שלוש ימים זה מעט מידיי.

למעלה