שרשור משוב כללי

בעיה מוזרה- הסבר יותר מפורט

כאשר מפרסמים הודעה, למשל בפורום אקטואליה\ או בפורום שירה ופרוזה. לאחר יום יומיים, כותרת ההודעה מופצת באינטרנט. בחיפוש בגוגל המשתמש נתקל בכותרת ההודעה פעמים רבות גם בזמן עבר. כלאמר כתבת הודעה ב2015, אחרי מספר ימים המחפש בגוגל ימצא את כותרת ההודעה גם כאילו נכתבה ב 2005. מה שמציג את כותב ההודעה כגנב.

הסבר מפורט. הבעיה היא, שאם פרסמת הודעה בעלת כותרת מיוחדת, נניח שיר. מי שיחפש את השיר באינטרנט כדי לוודא שהוא, באמת שלך, ימצא אותו כאילו היתה הכותרת קיימת כבר ב 2008 למשל, ויחשוד שגנבת את הכותרת. נכון שאיך שאתה מפרסם את השיר, הוא עדיין לא מופץ לאחוד, אבל אם הוא כבר קיים בפורום כבר יומיים, אז הוא מופץ לאחור. אז אם מישהו יחפש אותו בגוגל, הוא ימצא את הכותרת כאליו פורסמה ב 2007 למשל, כמובן הוא ימצא גם את הפרסום שלך, אבל 2007 זה תאריך יותר מוקדם והוא יחשוד שגנבת. מוטי,

חיפוש בגוגל

העובדה שההודעה מופיעה בגוגל זה אומר שזה טוב
. תפוז מאוד חזקה בחיפושים בגוגל.
&nbsp
לגבי התאריך - אנו נבדוק את הנושא, עם זאת אנחנו עובדים בצמוד עם חברת SEO. לאו דווקא מדובר בבאג שהוא שלנו. אנו נבדוק את העיניין.
&nbsp
אם תיכנס לקישור תוכל לראות שמדובר בשנה הנכונה, ככה אין סיכוי שזה גנבה :)

אודי188

New member
בעיה אקוטית בניהול פורום ציוד צילום

הופתעתי לגלות דברי הסתה פוגעניים בפורום שמהותו ציוד טכני.
בין האמירות (שעברו ללא כל תגובה מצד המנהלים על אף שהפנתי את תשומת ליבם לעניין):
"בלי שום קשר, הצרפתים חרא של עם." (וזה קרה אחרי הפיגועים של דאע"ש)

"זה קל ברמה שאמריקאי סתום מצליח לעשות את זה."

ועוד שלל אמירות מתנשאות ופוגעניות שאילו היו נכתבות כנגד יהודים או ערבים היה רעש גדול.
להבנתי אמירות אלו עוברות את גבולות חופש הביטוי וחושפות את תפוז לתביעה במידה ולא יטופלו בהקדם.
לכן קודם כל הפנתי את המנהל לאמירות ולשרשורים כפי שניתן לראות כאן:
[URL]http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?ForumId=809&MessageId=179653087[/URL]

כתוצאה מכך המנהלים השאירו את ההודעות ואת הגולש אבל מחקו הודעות אינפורמטיביות שלי ללא כל סיבה ומתנקלים לי באופן אישי כפי שאתם יכולים לראות בשרשור הזה:
[URL]http://www.tapuz.co.il/forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=809&MessageId=179685891[/URL]

במידה והנושא לא יטופל לאלתר אני אשקול את צעדיי החוקיים על מנת לנטרל את התופעה.
(שורות המחץ מופיעות בסוף התגובות)
[URL]http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?ForumId=809&MessageId=179613107[/URL]

[URL]http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?ForumId=809&MessageId=179620305[/URL]

וזה השרשור שבו המנהלים מתנקלים לי באופן שיטתי ומוחקים הודעות אינפורמטיביות מסיבות עלומות.
[URL]http://www.tapuz.co.il/forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=809&MessageId=179685891[/URL]

כמו כן נשלחה הודעה ב"דווח תחת תוכן פוגעני"

ראו זאת כאזהרה לפני הגשת תביעה כנגד תפוז.

הי אודי

אנחנו רואים בחומר את המקרה, עם זאת אנחנו צריכים לבדוק את הנושא ולבדוק את צד מנהלי הפורום.
&nbsp
פורום משוב הוא אינו המקום שבו אנו מטפלים בנושא זה. לכן אנו מציעים שתשלח לנו מסר מסודר עם כל פרטי המקרה והקישורים הרלוונטיים ונבדוק את הנושא.
&nbsp

אודי188

New member
כל האינפורמציה נמצאת בהודעה הראשונה שלי בשרשור הזה

כולל קישורים להודעות הספציפיות בהם נכתבו הדברים וקישורים להפנייה שלי למנהלים להודעות הבעייתיות וההתעלמות של המנהלים.
זה אמור להיות אינטרס של תפוז הרבה יותר מהאינטרס שלי.
אני רואה בהודעה הראשונה בשרשור הזה כעונה לקריטריון "תשלח לנו מסר מסודר עם כל פרטי המקרה והקישורים הרלוונטיים ונבדוק את הנושא."

כל הקישורים והמידע הרלוונטי שם.

פשוט תקראו את ההודעה הראשונה בשרשור הזה שאני פרסמתי (כולל הקישורים).

תודה.

אודי188

New member
האם יש מסקנות?

נדמה לי ששבוע זה פרק זמן סביר לטיפול במשהו כלכך חמור שאינו מוטל בספק.
אך למראית עין נראה שלא השתנה דבר והרשעים ממשיכים לעלוז כתמול שלשום.
אז אני מבקש לקבל את המסקנות של הבדיקה על מנת שאוכל לבחור איך אני ממשיך בטיפול בעניין.

תודה.

אודי188

New member
הטרדות ואיומים של מנהלי פורום עקב הגשת תלונה לפורום משוב

לאחר שהתלוננתי כאן על הניהול של מנהלי פורום ציוד צילום והצבעתי על אוזלת ידם בטיפול בהודעות פוגעניות וגזעניות, אני זוכה להטרדות ואיומים מצד מנהלי הפורום בתיבת המסרים של תפוז.
בין השאר נכתב:
"מישהו מינה אותך לאחראי על טוהר השפה בפורום, או למגן הנעלבים העולמי? "

"נראה לי שאיבדת את הפרופורציות.
מציע לך לקחת מיוזמתך פסק זמן מהפורום. "

כאשר הגבתי כי הנושא הועבר לטיפול הנהלת הפורומים ושיסדירו את העניינים מולכם ואני רואה בהודעות שלהם כאיום והטרדה הם המשיכו לשלוח את ההודעות הבאות:

"אני לא חייב לך דין וחשבון על מחיקות שאני מבצע. "

"אודי חמודי,
ההודעה שלי היא בהחלט איום. אם לא תשמור על התנהגות נאותה בפורום ועל תרבות דיון - תיחסם."

"לא מוצא חן בעיניך? צריך הסברים באשר למיקומו של לחצן הכיבוי בדפדפן שלך? "

וכל זאת כתוצאה מהתנכלות אישית משום שהסבתי את תשומת ליבם של המנהלים להודעות הפוגעניות ולכך שהם לא עשו כלום על מנת לטפל באותן ההודעות.

אני מפציר וממליץ לכם בחום לעצור את ההתנהלות הפוגענית הזו מצדם של מנהלים שמייצגים את "תפוז" לכל דבר ועניין לפני שהדברים ידרדרו לפתחו של בית משפט.
במידה ותבחרו שלא לפעול כפי שההגיון מחייב ולהדיח את המנהלים מתפקידם לאלתר אני אשקול את צעדיי שכן זה יתפרש כמידיניות רישמית של תפוז לאחר שהצביעו בפני תפוז ועובדיו על ההתנהלות הקלוקלת.

השידרוגים הנוראיים

לפני אי אילו חודשים ״שודרה״ הגלישה הסלולרית. בפועל כל שנייה קופצת פירסומת, הודעות נפתחות ואז הפורום קופץ לתחילתו ובאופן כללי מאז השידרוג הפסקתי להיכנס לתפוז. עשיתי מאמצים להיכנס עכשיו למשוב בשביל ליידע אתכם בנושא.
אפשרו גלישה סלולרית ידידותית ולא כם מיעוט הפורומים שעוד פעילים יילכו וידלדלו.

למעלה