עליית עמוד ההודעה החדש

OzzieGirl

New member
הופעת חלון תוך עריכה ששואל אם רוצה להשאר על העמוד

מאז השינוי שהכנסתם למסך תגובה זה כבר קרה לי מספר פעמים, ולא קרה בעבר:
אם אני כותבת תגובה ארוכה, וזה לוקח לי כצת זמן, אז פתאום קופץ לו חלון ששואל אותי אם אני רוצה להשאר עוד בחלון הזה או לא, וכנראה שברירת המחדל שלו זה לזוז הלאה, כי היות ואני מקישה את תגובתי אז אני לא מיד שמה לב שהחלון קפץ וממשיכה להקליד עוד אות בתגובתי, אך החלון פופ הזה מקבל את אותה הקשה שלי בתור לחיצה על התשובת מחדל של החלון, ועוזב את חלון התגובה שהתחלתי לכתוב (על פי רוב כדי להציג לי מחדש חלון תגובה, אבל ריק מכל מה שכתבתי, ואיבדתי את כל הטקסט). כל כך מתסכל, והמון פעמים זנחתי את הניסיון לכתוב הכל מחדש, וזה הפסד לדעתי, כי אני כותבת בפורום לפוריות מנסיוני שעברתי שיכול לעזור לאחרות, אבל אין לי כוח לכתוב שוב את כל המגילה לאחר שהיא אבדה.
מה זה החלון הזה שקופץ ולמה הוא נחוץ? למה ברירת המחדל לשאלתו היא האופציה ההרסנית של יציאה מחלון התגובה תרם נשלחה התגובה?

תשובה

חלון זה קופץ בדרך כלל כאשר החלון מנסה להתרענן,
יכול להיות שבדפדפן שלך יש רענון אוטומטי כל מספר דקות?
&nbsp
או, שעברת את הזמן האפשרי של עריכה? (יש 15 דקות אפשריות לעריכה מרגע פרסום ההודעה ולא מרגע לחיצה על כפתור העריכה).

OzzieGirl

New member
תבדקו את הקוד אם מישהו כותב את התגובה הראשונה יותר מ-15 דקות

אז מה קורה, כי בהחלט זה מופיע לי כאשר אני כותבת תגובה הרבה זמן.
לפעמים תגובתי ארוכה והיות ואין לי מקלדת עברית, ההקלדה שלי מאוד איטית ובהחלט יכולה לקחת יותר מ-15 דקות.
לדעתי זה לא משהו בסט-אפ של הרענון שלי כי אני לא שיניתי שום סט-אפ וכתבתי בעבר תגובות ארוכות על אותו מחשב ודפדפן ואף פעם לא היה את הבעיה הזו עד שעדכנתם את מסך העריכה.
מאז מסך העריכה החדש הבעיה הזו צצה.

למעלה