שרשור המלצות על חומרי ניקוי

שרשור המלצות על חומרי ניקוי../images/Emo70.gif

בהנחה שבא לכם להשתתף
אז כיאה לפותחת שרשור, אני מתחילה: א. מרכך כביסה של בדין, הירוק. הריח מהפנט ונשאר בבגד לאורך זמן. ב. חומר לשטיפת רצפות - הפי הורוד. מנקה ומשאיר ריח מרענן. ג. תוספת לשטיפת רצפות - לונה בריז. בקבוק בצבע לבן עם חומר סגול. הריח נשאר זמן רב. לאחר השטיפה יש למלא מים נקיים בדלי, לשפוך מעט מהחומר ולטבול את הסחבה בפנים, להעביר ניגוב. הרצפה תבריק ותריח נהדר. (למי ששאלה את המחיר - ביררתי והבקבוק עולה 20 ש"ח בחנות ברמת גן שנקראת "הכל לתעשיה" אבל יש בעוד מקומות - תבררו בחנויות לחומרי ניקוי). ד. אבקת כביסה - אני אוהבת את קולון ואת אריאל. ה. חומר לשטיפת כלים - פלמוליב. ו. לניקוי חלונות - אוהבת את התרסיס של AJAX. ז. למייבש כביסה- סנו מקסימה למייבש (בקבוק שפריצר בצבע כחול). ח. מנקה תנורים - מסיר שומנים אסטוניש . על הסנט מוריץ אני ממליצה רק במקרים מיוחדים, שכן הוא יכול לגרום נזק לתנור או לכיריים. ט. לניקוי שירותים ואמבטיה - קלין C-7 (הנוזל בצבע ורוד). מנקה טוב ומשאיר ריח נעים. י. סבונים - נאמנה לנקה 7. יא. לניקוי רהיטים - רהיט SHINY. תרסיס להברקה וחידוש רהיטים, הוא שומני, אז שימו לב. יב. למקרוגל - סנו מיקרוגל. כמה פשוט ככה טוב. יג. לניקוי ספות עור - הזלין בתרסיס. יד. טבליות למדיח הדגש| NEKA DISH של חברת נקה. טו. להסרת כתמים - את הסבון של אסטוניש. מעולה!! ועכשיו אתם. אשמח לשמוע המלצות של חומרים בהם אתם משתמשים או שמות חדשים של חומרים מעולים. שבת שלום!

maybesure

New member
שבת שלום

אני לא נעולה על חומרים מסויימים ותמיד שמחה לנסות ולהחליף. משתדלת שייגמר קודם כדי לא לעשות "מחסנים" בבית.
מרכך כביסה - כל סוגי הבדין, מעדיפה לבן כי אינו מכתים את הכביסה. עכשיו אני בירוק - מעולה!
שטיפת רצפות - רקפת של זהר דליה.
אבקת כביסה - טייד או קולון.
סבון נוזלי לכלים - פאלמוליב, בעיקר את זה בריח התפוזים.
ניקוי חלונות - משתמשת בגאלונים שמשווקים באייס למגבי הרכב. ממלאת כל פעם בקבוק תרסיס.
למייבש כביסה - דפי ייבוש של כל חברה. אין העדפות. לא מצאתי אתמול את המקסימה שהומלץ פה. ממשיכה לחפש.
מסיר שומן - פלאית של זהר דליה, מנקה קר ללא הרס עור הידים וןמערכת הנשימה. משאיר ריח נעים ומסיר בקלות כל שומן. משתמשת בו לפעמים גם לטיפול חירום בבדים שהתלכלכו בשמן. החליף את מקומו של הסנט מוריץ לצמיתות אצלי. עושה אותן פעולות בדיוק באותה יעילות בלי הנזקים כאמור.
ניקוי כלים סניטרים וחרסינות - אנטי קאלק, אקונומיקה.
ניקוי עובש - מסיר עובש של זהר דליה.
סבוני רחצה - פאלמוליב, הוואי.
מדיח - פיניש או יעקובי באבקה.
הסרת כתמים לכביסה - קליה לכתמי פרי / קטשופ.. סולפגנט של זהר דליה לכתמי שומן. אין להשיג אותו יותר, אבל יש לו תחליף. הוא שימש בכביסה תעשייתית והגיע בפחים ענקיים. כמות של רבע דלי מחזיק לי כבר איזה 20 שנה ועדיין משמש אותי יפה.

mevav1

New member
אחלה שירשור מיכלי../images/Emo6.gif תשבותיי:

1. מרכך כביסה, בדין כחול-אין עליו בעולם. 2. אבקת כביסה, כעת זה קולון. גיליתי שכאשר אני מחליפה מדיח פעם, הריח נשאר מן הסתם יותר זמן. אבל חשוב לי גם שהאבקה תנקה היטב. 3. לשטיפת הרצפות, לפני השיפוץ שטפתי אולי 18 שנים (או ממתי שזה יצא לשוק)עם סנו סופר פוליש הגדול. כעת אני משתמשת בסתם חומר כי הריצוף שלי מבריק ואמרו לי כמה מומחים שלא צריך לשים חומר בכלל אבל פסיכולגית אני חייבת..אז אתמול קניתי חומר חדש של אדג'קס בצבע כחול, עם ריח משכר. 4. לשטיפת כלים זה רק פיירי ואם יש מקום אז גם פלמוליב האגדי. 5. לחלונות זה אדג'קס או סנט מוריץ או גם וגם. 6. למייבש אלה הדפים הרגילים שיש כי אין מבחר גדול, אבל קניתי באיזה מקום בעירי ספריי לריח אחרי הייבוש ובאמת יש ריח מעלף לבגדים..זהו ספריי שמכבסה מקצועית משתמשת בה. 7. לאמבטיה ושירותים זה לרוב אקונומיקה אבל גם סיף או כמה סוגים שאני מחליפה מדי פעם. 8. למטבח אגב, אני משתמשת באדג'קס הצהוב שמנקה שומן שרוף ומה לא, במחי יד ובשניות וזה פשוט סוס עבודה וזה מתאים אגב לנירוסטה מבלי לחשוש וגם מבריק אותה אח"כ. אני משתמשת בזה גם לאבן הטבעית שיש לי מסביב לשיש. 9. לרהיטים זה הולך ככה..לאבק אני משתמשת במגבונים שיוציאו את השיכבה הראשונה של האבק וכשזה נקי, אני משתמשת בחומר ששכחתי לשמו ונותן שיכבה של הגנה. לתמונות וכל מה שעם זכוכית זה אג'קס כאמור. למסכי ה LCD של הטי וי והמחשבים, זה חומר מיוחד עם ד עדין כפרווה ומנקה ללא סימנים...אין לי כוח לקום ולחפש את החומר אבל אם אתן רוצות לדעתץ, אתאמץ בשבילכן
10. להסרת כתמים זה אסטוניש ואג'קס ויעקובי ולמכונה בכל כביסה אני שמה אל אקונומיקה של קליה באבקה. 11. אין לי מיקרו גל ו לכן לא יודעת אבל אמי מנקה עם הצהוב של אדג'קס שכתבתי שזה למטבח ואת הצלחת המסתובבת היא שוטפת כמו צלחת רגילה ומייבשת במגבת. את הפנים היא מנגבת בסמרטוט עדין. 12. אוסיף עוד כמה משלי.... 1. שמפו אני קונה של אלה נגד הקשקשים וגם שמפו מקצועי של מספרות מתוצרת צרפתית ששוב שכחתי את השם
מרכך זה לשיער שלי ושל בכורתי גם של אותה חברה שזה מאוד יקר(180 ש"ח) אבל שווה........ מרכך לבני ולבעלי עם השיערה וחצי שלו, זה מרכך פשוט כנקה. לקטנתי זה שמפו של ג'ונסון אם כי אתמול קניתי גם סרקל או משהו דומה שדוחה כינים ועם רוזמרין ועם ריח מעלף. 2. סבון גוף אני קונה לרוב של פלמוליב עם השקדים, אבל גם עוד כמה דומים ופעמיים בשבוע אני עושה פינוק לגוף עם פילינג דבש של בודי שופ. 3. סמרטוטי ריצפה אני קונה רק של סנו אלה הצהובים, אם כי אתמול רכשתי אחד יקר יותר של ניקול ואני מקווה שלא אתאכזב. לפני השיפוץ השתמשתי בסמרטוטים הירוקים והיותר גסים במעט של נדמה לי סנו שגם הם קלים וסופגים, אבל לא סמרטוטי כהקודם. נדמה לי שלא שכחתי משהו
וכמה אגבים(טיפים).......אחרי כל שטיפה, אני מוסיפה פקק וחצי לערך של מרכך כביסה בדין הכחול למים נקיים ומבריקה את הריצפה ומבשמת אותה במטלית נקיה וסחוטה בחומר עם המים. כשאני מנקה את כלי הנירוסטה במטבח, אני מנגבת מיד שלא יישארו סימנים.

maybesure

New member
הערה: חומרי ניקוי לכלים

אני בודקת כמה אחוזי חומר פעיל יש בו. בפאלמוליב יש 36% שזה הגבוה ביותר שמצאתי.

mevav1

New member
נכון מאי-גם אני לא קונה פחות מ36%

כי פחות מזה אומר שפחות מנקה. אגב, ממה שזכור לי, רק בפלמלויב ובפיירי יש א האחוזים הגבוהים. בשאר לא מצאתי.

SILIVAS

New member
../images/Emo13.gif

יש בידיעות אחרונות כל שבוע בממון 10 עובדות על מוצר מסויים לפני כמה שבועות היה על פיירי ובין השאר כתבו שם שהאחוז גבוה יותר בישראל מאשר בשאר העולם כדי להתאים לתרבות הניקיון הישראלית כמה שההתכתבות שלכן משקפת את זה
לא להעלב, פשוט נזכרתי בזה

לא בטוחה שאזכור הכל .....

מרכך כביסה - לא משתמשת בכלל ב. חומר לשטיפת רצפות - של אג'קס הכתום. ג. תוספת לשטיפת רצפות - לא משתמשת, בניגוב האחרון של הריצפה - מרססת סנו למייבש והריח נשאר נהדר. ד. אבקת כביסה - אריאל ה. חומר לשטיפת כלים - פלמוליב. ו. לניקוי חלונות - תרסיס של אג'קס ז. למייבש כביסה- אין לי מייבש כביסה ח. מנקה תנורים -זה כולל כיריים? מסיר שומנים קר נדמה לי של יעקובי ט. לניקוי שירותים ואמבטיה -נוזל בבקבוק ירוק 00 של סנו י. סבונים - סבון מוצק של פלמוליב, סבונים נוזליים של נקה 7 יא. לניקוי רהיטים - תרסיס להברקה וחידוש רהיטים, לא זוכרת כרגע את השם - מיכל בצבע חום. יב. למקרוגל -סמרטוט לח יג. לניקוי ספות - שואב אבק ומטלית לחה יד. טבליות למדיח אין לי מדיח כלים. טו. להסרת כתמים - תלוי איזה כתמים, יש לי מנקה כיורים מדהים - ג'ל בצבע ירקרק, לא זוכרת כרגע את שמו ולא בא לי לקום לבדוק.....

iditush forever

New member
החומרי ניקוי שאני משתמשת בהם:

1. מרכך כביסה כחול או ורוד של בדין, קונה רק את הבקבוקים הקטנים של 1 ליטר, כאלו שמספיק פקק אחד למכונה שלמה. הריחות מאוד מרוכזים והחומר עצמו נפלא
2. חומר לשטיפת רצפות - יש לי כמה סוגים שאני משתמשת בהם - אג'קס האדום בניחוח פרחי בר, אג'קס הכחול, פסגה הירוק בניחוח אורנים. 3. תוסף לשטיפת רצפות - שמה בדרך כלל אקונומיקה או מרכך כביסה בדלי מים חמימים עם מעט חומר לניקוי רצפות, עושה את העבודה בצורה פנטסטית ומשאיר את הרצפה מבהיקה בניקיון ומריחה נהדר
4. אבקת כביסה - קולון, טייד ואריאל, נאמנה לשלושתם, כבר שנים. 5. סבון כלים - פיירי ופלמוליב הירוק. 6. לניקוי חלונות - וגם למראות וגם למשטחי זכוכית אני משתמשת באותו חומר - הבקבוק עם הנוזל הכחול שמשפריצים, אני קונה את הסוג שנמצא בשם המותג, שזה המותג של שופרסל. 7. למייבש כביסה - אין לי מייבש כביסה, תולה, אבל עדיין משתמשת במקסימה הורוד והמוזהב לפני שאני תולה את הבגדים, משפריצה עליהם וגם לאחר ייבוש. 8. מנקה תנורים וכיריים - אסטוניש מטבחים, בקבוק כחול כזה עם חומר ניקוי בצבע כתום, מכיוון שלי יש כיריים מנירוסטה וכל כתם בולט עליו, אני תמיד מנקה רק עם החומר הזה. 9. לניקוי שירותים ואמבטיה - משתמשת בשילוב של מס' חומרים - סנו - X, האבקת ניקוי בניחוח לימון עם חומר כלור פעיל, מנקה מצויין שירותים, ואת האמבטיה אני מנקה עם אג'קס כחול וסנובון. 10. סבונים - כל מיני - פלמוליב הורוד והירוק, הוואיי הפשוטים של פעם, וגם המותג לייף של הסופר פארם, קונה בקבוק ענק ומעבירה לבקבוקים קטנים יותר. 11. לניקוי רהיטים - משתמשת ברסס נגב הפשוט, מנקה מצויין משטחי עץ ומסיר אבק טוב. 12. מיקרוגל - אין לי חומר מיוחד בשבילו, מנקה גם עם רסס נגב וזהו. 13. אין לי ספות עור. 14. אין לי מדיח. 15. להסרת כתמים - התרסיס של קלייה והמגבונים הלחים שלה גם כן.

iditush forever

New member
אהה ושכחתי להוסיף..

מבחינת שמפואים וסבונים לגוף, אני משתמשת לרוב בשמפואים של סדרת אלביב של לוריאל, אוהבת את כולם, למעט הבקבוק הלבן, משתמשת בלוריאל הצהוב, האדום ועכשיו לאחרונה אני משתמשת גם בסדרה הורודה החדשה שלהם, מומלץ בחום
. אני גם משתמשת בשמפואים של דאב, הסדרות החדשות שלהם, בעיקר הכחולה והלבנה. בן זוגי משתמש בשמפואים של קרליין 10 וגם האד אנד שולדרס. בסבוני רחצה שלנו ישנה הפרדה - אני משתמשת בפלמוליב הנוזלי על כל סוגיו, אבל אישית אוהבת מאוד את החלב שקדים הוא מעולה!! וגם קרמה, הוואי נוזלי ונקה 7 נוזלי. חבר שלי מתרחץ בסדרה של אדידס לגברים וגם בשלי לפעמים

שרונית28

New member
אין לי הרבה חומרי ניקוי

לשירותים- סנובון ירוק + אקנומיקה כיורים במטבח ואמבטיה- אקנומיקה סבון כלים - פרי אדום ניקוי הגז- סנו רסס ונגב או אסטוניש. אבקת כביסה - סוד ורוד מרכך כביסה - בייבי בדין או בדין לבן סבון רחצה- לרוב נקה 7 נוזלי או מה שאני מוצאת במבצע. שמפו- לי פינוק כחול, לבעל- הנד אנד שולדר, לילד-סרקל. דפים למייבש- מה שבמבצע לא ממש משנה לי. חומר שלטיפת רצפות - אך ורק מים- יש לי קרמיקה פורצלן וההמלצה שקיבלתי זה להשתמש רק במים. לניקוי אבק ברחבי הבית -סמרטוט אבק כתום, לפעמים משתמשת בנוזל חלונות של אג'קס. ניקוי תריסים- מים בלבד. חלונות הבית- מים עם טיפת סבון כלים ונעזרת במכשיר עם מגנט יש לו מגבים בקצה אחד וספוג בקצה השני והחלונות יוצאים מבריקים בלי כל מאמץ.

רק אני לא מצליחה להשתמש במגנט הזה?

למה אצלי הוא משאיר פסים כאלו? ויש לי חלונות בפינת אוכל שקשים מאוד לניקוי ואני נתלית עליהם כמו קופיפה אלגנטית ועבורם קניתי את המגנט הזה אבל זה ל אמנקה לי יפה.... אפשר הסבר איך זה מצליח לך בלי פסים?

שרונית28

New member
../images/Emo6.gif בהתחלה היה לי ממש קשה ולאט לאט

כבר הבנתי איך להשתמש ולא נשארים לי סימנים. אני מתחילה בחלק העליון מושכת את המכשיר
ואח"כ
בצורה כזו:
שמאל|
אני לרוב טיפה נמצאת מעל לקו האחרון שנוצר.

אז אולי התייאשתי מהר מידי?

ותודה על ההסבר עם האייקונים - ככה גם אני עושה - ימינה ושמאלה ובכל זאת עדיין לא מצליחה.... שיכנעת אותי לנסות שוב.

I Was Hoping

New member
זה יהיה ארוך...

1. כי זה מספר אחד אצלי - אקונומיקה - חיי הם לא חיים בלעדיה. יש לי תמיד גלון של סנו ז'וול בריח מונטבלאן, אקונומיקה בתרסיס של כלורוקס, ואקונומיקה של אג'קס בריח לבנדר. עם הגלון אני משתמשת לשירותים ושופכת המון, לפחות 4 פעמים ביום [זה בית עם המון מבקרים ואורחים, אז זאת חובה בעיניי]. עם הספריי אני משתמשת לכיורים, ועם האג'קס בעיקר לכיור במטבח, כשבא לי על צחצוח עם ריח טוב. 2. פנטסטיק בגלון - לא מוותרת עליו. לכל ניקיון כללי. מנקה הכל בצורה מאוד יסודית ובקלות. 3. סנו קליר - הנוזל הכחול להברקות. מעולה למראות, משטחים, וריהוט. מנקה איתו כמעט הכל. מה שנחמד בו בנוסף, זה שיש לו אריזת מילוי וזה נחמד אקולוגית. קניתי רק פעם אחת את השפריצר כולו ומאז קונה רק מילויים בשקיות. זה גם חסכוני, והחומר מעולה. 4. סנו לקרמיקה וסנו סופר פוליש - אלה הם חומרי ניקוי הרצפות שלי. מעולים ומבריקים נהדר. 5. תרסיס פלדג' לריהוט - מבריק בצורה בלתי רגילה. 6. תרסיס סנו לנירוסטה - אני מבריקה ומנקה איתו את הנירוסטה של הכיריים שלי. הוא היחיד שעונה על דרישות ההברקה שלי, שהן מאוד גבוהות. 7. אבקת כביסה של פרסיל ומרכך של בדין בצבע ורוד. למייבש המדהים
שלנו אני משתמשת בדפים ריחניים של בדין ובספריי של סנו מקסימה בצבע ורוד. מרוצה מכולם ולא מתכוונת להחליף. בכל כביסה לבנה משתמשת באבקה של קליה שהיא מאוד מלבינה, בכביסה עם כתמים מוסיפה קליה אוקסי באבקה ובכביסה צבעונית מוסיפה גם קליה נוזלית. הכל יוצא רך מאוד, נקי מאוד ומבושם מאוד, כמו שאני אוהבת. 8. פיירי צהוב לכלים. מנקה מעולה ובקלות. 9. אני חושבת שבהכל אפשר לחסוך, אבל לא בעניין הסמרטוטים. אני מעדיפה להשקיע בסמרטוטים קצת יותר יקרים מהפשוטים, ולא להחליף אותם כל הזמן. יש לי סמרטוטים של וילדה לרצפה, להברקות [מיוחד למראות ולחלונות, עשוי כמו מעור] ולמטבח. הם מחזיקים המון זמן מעמד כמו חדשים, ומתכבסים כמו חדשים במכונה. לאחרונה קניתי גם את החדשים של ניקול להברקה שמגיעים בזוגות. הם טובים, אך של וילדה יותר טובים. 10. לבישום הבית - אני חושבת שבזה אני משקיעה הכי הרבה מהכל. מאוד חשוב לי ריח טוב בבית כל הזמן. יש לנו נרות דולקים ריחניים בכל פינה כמעט, וגם הרבה מבשמים בצורת בוקה - אני מדברת על הבקבוקים עם המקלות. אני קונה את אלה בריח וניל-לבנדר-פצ'ולי. לנרות אצלנו יש ריחות של לבנדר, וניל ושקדים. כולם מקאסל ומלאוקיסטן. עוד לא היה מישהו שלא נכנס אלינו הביתה ולא אמר שהוא מרגיש בספא
וככה אני אוהבת את זה.

אצלינו

אני לא נצמדת דווקא לסוגים מסויימים ולרוב אין לי בעיה להחליף חברות. גם בגלל החיסכון הכלכלי, אני נותנת צאנס למוצרים זולים שהרבה פעמים טובים מאוד. 1) אבקת כביסה - בעבר איראל פרסיל וטייד, לאחרונה עברתי לסוד כחול ואני ממש מרוצה. אם יש כתמים אני מרססת סנו אוקסיגן ומוסיפה סנו אוקסיגן בעדיפות לאבקה. לכתמים ממש ממש קשים יש לי סבון קשה מיוחד שאני דואגת שיביאו לי מצרפת. זה סבון די פרימיטיבי, מגיע בגוש ענק ונשאר לי 3 שנים (ואני משתמשת בו המון). מרכך - אני אוהבת את הסוד למיניהם כי הם סמיכים כמו הסופלין שהיה פעם. אני תמיד מרחרחת בסופר ומחליטה במקום.אני מאוד אוהבת את הסוד בייבי וכשיש ב4 ליטר אני קונה. 2) לריצפה אני משתמשת בסנו פוליוויקס. בעבר הוספתי לאחר השטיפה גם סופר פוליש של סנו אך לא מצאתי אותו יותר משנה, לפני כמה ימים ראיתי בסופר אצלינו שהביאו שוב, אז אני מתכננת לקנות. 3) כלים - פלמוליב, עדיף בריח תפוח או לימון (לא מתה על הקלאסי). 4) לחלונות - כרגע סופר קלאס של שופרסל עם סיליקון, אבל זה משהו שממש אין לי בעיה להחליף. 5) לא מנקה תנור - יש לי תנור פירוליטי. 6) לכיריים - משתדלת לנקות מיד עם הסקוצ' של הכלים וסבון כלים אך אם זה לא עוזר אז הסנט מוריץ מגיע. לאחרונה קניתי את המנקה של סנו, זה שעושה קצף. אני לא התלהבתי מהקצף הזה, בעלי דווקא כן. 7) לרהיטים - סמרטות כותנה מסדין איכותי ישן מוריד מעולה אבק ולעיתים רחוקות משתמשת במגבונים לעץ של סנו. 8)לשירותים - לא צמודה למשהו מסויים, כל מה שמוריד גם אבנית וגם מחטא עובד בשבילי. אני לא מתקרבת לאקונומיקה. החומירם כיום כולם מחטאים אז לטעמי אין טעם להשתמש בחומר הפרימיטיבי הזה. 9) לאמבטיה - סנו אנטי קאלק. אנחנו באיזור עם המון אבנית וזה מצרך חובה. ניסיתי גם את הסיליט באנט אבל התעצבנתי עליו ברגע שגיליתי כתמים של המכנסיים שלי (הוא מכיל אקונומיקה או איזה שהאו חומר מלבין אחר). 10) מיקרו - סקוצ' של הכלים עם מעט סבון כלים ולנגב היטב.

ואני:

רושמת רק כמה שאני באמת ממש אוהבת: מרכך כביסה-מקסימה/בדין אבקת כביסה-סוד/מקסימה/בייבי סוד שטיפת כלים-פלמוליב למייבש-סנו מקסימה למייבש ניקוי ספות עור-חלב ואחר כך מטלית לחה להסרת כתמים-סני אוקסיגן

VASANA

New member
אני "חולה"

על חומרי-ניקוי...אך דא עקא, מה לעשות שמכל עבר מזהירים אותנו שלא להרבות בהם? ושמתי לב, שאני משתעלת ומתחילה לטפטף (מעין נזלת, אך מעיקה!) לאחר שימוש מרובה. מה שאני כן משתמשת: לובן קלין לחיטוי כלים סניטריים + הסרת כתמים (זהירות על סוג האריג!) פיירי צהוב לכלים ביד אג'קס כתום, ספריי לניקוי כללי סנו צהוב, להסרת שומנים -מהיר פיניש טבליות ונוזל להברקת כלים במדיח וינדולין לחלונות סנו רהיט לרהיטי עץ אסטוניש קרם (מבריק נהדר את השיש!), טוב גם לכתמים עקשניים על סירים, בצירוף צמר-פלדה אריאל אבקת-כביה מקסימה מרכך כביסה (לא סובלת את הירוק, השאר- כל פעם בצבע אחר, כי אוהבת לגוון אחרי שמתרגלים), ולמדתי מכן להוסיף מכסה חומר למי-השטיפה האחרונים (=ספונג'ה), רעיון כביר! מקסימה ספריי למייבש - משתמשת בו לאחר הכביסה, מזליפה על הכבסים לפני ההכנסה לארון. אגב, גם על סוודרים ובגדים עליונים המיועדים לשימוש שני. זהו, בינתיים... אוףףף, 'תעייפתי...

אז ככה אצלנו

מרכך כביסה : משתנה לפי מה שמריח לי טוב באותו יום ( לאחרונה פיסגה מככב אצלי נשאר הרבה זמן ריח ) חומר לשטיפת רצפות : לשטיפות קטנות ( נשפך משהו או הקיאו וכו') נקה שבע ורוד בגלון לשטיפות רגילות : סאנריידר - יקר בטירוף אבל מחזיק להמון המון זמן ומנקה פלאים ובלי מאמץ אבקת כביסה : לאחרונה עברנו לטייד חומר לשטיפת כלים : מה שיש כמעט ולא משתמשת בזה לניקוי חלונות : סנו חלונות או AJAX+סאנריידר מסיר שומנים : אסטוניש + סאנריידר סבונים : מה שיש במבצע אבל עכשוו קנינו את של הוואי החדש ( הלבן) אוי איזה ריח של מקלחת מדהים יש לזה לניקוי השירותים או סיף או הברבזים מיקרוגל : מים עם לימון מריחים בתוך המיקרו ואחר כך שוב את אותה פעולה עם סאנריידר - ניגוב ויאללה נגמר טבליות למדיח סומאט 2, 5 מה שיש אבל הן הכי טובות יותר אפילו מפיניש ומקריאה פה נראה לי נוסיף גם את הסנו מקסימה ארונות מצעים נראה לי מה לא

למעלה