קניית כלים למטבח באינטרנט (איביי\עלי אקספרס)

גםאני5

New member
קניית כלים למטבח באינטרנט (איביי\עלי אקספרס)

למי יש נסיון?
בעבר קניתי באמזון מס' פריטים (בעיקר גדג'טים קטנים) בקנייה ישירה מהם (לא מוכר פרטי) והם מצויינים
הפעם הייתי רוצה לרכוש מוצרים יותר "רציניים" לבישול ואפיה, וחוששת יותר. האם אלה מוצרים שכדאי לרכוש בעלות נמוכה יותר ישר מסין-הונג קונג והשכנות , או לשלם יותר על מוצר מיובא?
להבהרה: אין לי בעיות עם חיקויים של מותגים, כל עוד האיכות טובה.

bali

New member
מנהל
תלוי אילו דברים את רוצה לרכוש

וכמה הם עולים שם לעומת פה.

בגדול איביי קצת יותר מהימנים מעלי אקספרס לגבי איכות המוצרים, אך גם קצת יותר יקרים, והמשלוח לא תמיד בחינם.

עם עלי אקספרס זה לקחת הימור, כי יכול להגיע מוצר ברמה נמוכה, ואז מה שזול יקר. שווה גם לקרוא פידבקים של קונים קודמים על הרכישות, לחפש בעיקר את אלה שמרחיבים בחוות דעתם ולא מייד נותנים 5 כוכבים בלי הסבר.

אם תפרטי מה את מחפשת לקנות, אולי אוכל להמליץ או לעזור.

גםאני5

New member
אוו הרבה דברים, להתחלה- תבניות סיליקון

את מכירה את התבניות העמוקות ליצירת עוגיות 3D (המוכּרות הן אלה בצורת שושנים) והאם זה הגיוני שאותו מוצר עולה באמזון פי שתיים מאיביי?

bali

New member
מנהל
מכירה את תבניות הסיליקון עם הדוגמאות

וכן, ההבדל במחירים הגיוני...

דווקא בתבניות סיליקון יש מאז ומעולם את היקרות והזולות, ובמקרה של תבנית שאמורה לעמוד בחום ושיש בתוכה אוכל, חשוב לקנות תבניות סיליקון יותר איכותיות ולא להתפשר על הכי זול.

התבניות האיכותיות הן בד"כ בצבע חום-כתמתם או שחור, והן עמידות בטמפ' יותר גבוהה.
דווקא תבניות סיליקון לא הייתי קונה בעלי אקספרס למשל, כי האיכות מוטלת בספק.

תסתכלי על התבניות האלו באיביי ותראי אם יש פירוט לגבי האיכות שלהן, תו תקן כלשהו וכיו"ב. תשווי לאלו באמזון מבחינת איכות ואם זה נראה דומה, לכי על איביי.

זה מה שאני מציעה.

למעלה