שאלה בנוגע לכביסה

zoraya

New member
שאלה בנוגע לכביסה

מקווה שתוכלו לעזור לי - אני מכבסת מכנסיים שחורים בד"כ ב-40 מעלות, ללא סחיטה, והם יוצאים עם "פירורים" לבנים - לא ממש כתמים, אלא כמו צמר גפן דק ועדין, לכל אורך המכנסיים. אפשר לנסות להסיר עם רולר ודבק, אבל זאת עבודה סיזיפית והרולר גם תמיד נדבק לי לידיים... ניסיתי גם לשטוף אותם לאחר הכביסה במים קרים, אבל זה לא ממש עזר. מה אפשר לעשות? תודה.

talitush2

New member
עם אילו עוד פריטים את מכבסת אותם?

סביר להניח שאחד הפריטים הנוספים גורם לזה.

עוד משהו - אל תשתמשי במרכך כביסה. פעמים רבות הם גורמים לכתמים לא אחידים על הבגדים.

zoraya

New member
אני מכבסת

עם בגדים צבעוניים אחרים, רגילים, לא כאלה ש"צובעים". לא משתמשת במרכך.

raya

Well-known member
ומה קורה אם את מכבסת את המכנסיים הפוכים?

zoraya

New member
אפשר לנסות.. השאלה אם יש פתרון למכנסיים שכבר כובסו

ויש עליהם את ה"פירורים" הללו.

לאחר כביסה

יש לי מעין מברשת, רק שבמקום קוצים מתוח בד.
מעבירים על הבד עם המוך ואחרי כמה הברשות מברישים לכיוון ההפוך והמוך יורד מהמברשת בגוש.
יש לי 2 מברשות כאלו, אחת קיבלתי במתנה מארה"ב והשנייה מחנות 'מוזלים'. זו שקניתי במוזלים עלתה, אם אני זוכרת נכון, 23 ש"ח.
חפשי ברשת "lint brush" או ראי דוגמה כאן:

[URL]http://www.ebay.com/itm/Velvet-Double-Sided-Pet-Hair-Upholstery-Clothes-Lint-Brush-10-Inches-3-Count/400604461112?_trksid=p2045573.c100034.m2102&_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIC.MBE%26ao%3D1%26asc%3D32831%26meid%3D705c1e9b4f3d4660ab9c2e91c0db0de4%26pid%3D100034%26rk%3D4%26rkt%3D8%26sd%3D181573459273[/URL]

מור 57

New member
מייבש כביסה

אחרי הייבוש על החבל להכניס למייבש כביסה לכמה דקות. מוריד הכל.

גםאני5

New member
לכבס הפוך והרוכסן סגור

כשכמובן תלוי גם בסוג הבד.
אצלנו היתה בעיה הפוכה של מגבות ובגדים ש(כנראה מהרוכסן והכפתורים) שהכביסה עם הג'ינסים הרסה אותם ותקופה מסויימת לקחנו ג'ינסים לכביסה בחוץ.

אני מכבסת בגדים שחורים

אני מכבסת בגדים שחורים רק הפוכים, רק במים קרים, בתהליך הכי קצר, רק עם סבון נוזלי בכמות של שליש או חצי ממה שמומלץ לשים ומרכך כרגיל. החולצה השחורה הכי עתיקה שלי חוגגת בקרוב בת מצווש.
אם יש פירורים לבנים לדעתי זה מהכביסה הקודמת בכלל ורצוי לנקות את הפילטר.

למעלה