בואו להצביע לחוויה השקטה והעמוקה ביותר

Simon93

New member
השקט שנשאר

לי חשוב מאוד שבזמנים מסויימים תהיה דממה, או שלפחות שלא יהיה רעש שיטריף או ישגע את השכל, הדוגמה הכי טובה שעולה לי בראש ברגע זה, היא כשאר אני נמצא בנסיעה באוטובוס לצבא, הכי חשוב לי שאנשים ששומעים מוזיקה באוזניות שלהם, שאני לא אשמע את מה שהם שומעים, ואם אני שומע כל מיני קולות שיוצאים מן האוזניות שלהם זה יכול ממש לעצבן, לכן אני תמיד דואג לבדוק שלא שומעים מהאוזניות שלי... ואם אני שומע את מה ששומעים אחרים חוץ מזה שזה מעצבן זה מראה על ווליום מוגזם שיכול לפגום בשמיעה של המאזין.

לכן חשוב מאוד לזכור שדממה חשובה ביותר, גם כאשר אתם מאזינים למשהו תבדקו שאתם לא מפריעים לדממה של אחרים.

Simon93

New member
השקט שנשאר

לי חשוב מאוד שבזמנים מסויימים תהיה דממה, או שלפחות שלא יהיה רעש שיטריף או ישגע את השכל, הדוגמה הכי טובה שעולה לי בראש ברגע זה, היא כשאר אני נמצא בנסיעה באוטובוס לצבא, הכי חשוב לי שאנשים ששומעים מוזיקה באוזניות שלהם, שאני לא אשמע את מה שהם שומעים, ואם אני שומע כל מיני קולות שיוצאים מן האוזניות שלהם זה יכול ממש לעצבן, לכן אני תמיד דואג לבדוק שלא שומעים מהאוזניות שלי... ואם אני שומע את מה ששומעים אחרים חוץ מזה שזה מעצבן זה מראה על ווליום מוגזם שיכול לפגום בשמיעה של המאזין.

לכן חשוב מאוד לזכור שדממה חשובה ביותר, גם כאשר אתם מאזינים למשהו תבדקו שאתם לא מפריעים לדממה של אחרים.

Simon93

New member
השקט שנשאר

רומי58

New member
המים השקטים שחדרו אצלי עמוק עמוק בנשמה

לפני כמה שנים חליתי במחלה קשה. עברתי טיפולים ממושכים, זו הייתה התקופה הכי קשה בחיי. אבל היום אני בריאה!
הסיפור שלי על "מים שקטים חודרים עמוק" התחיל באותה תקופה קשה. כשפגשתי יום אחד מטפל מאוד מיוחד ,שפתח בפניי
עולם שלם של שקט רוגע ושלווה .לצד עוצמה אדירה ,הנאה עצמית אותה לא היכרתי מעולם! "המדיטציה".
תמיד חשבתי שזה דיי משעמם,שקט מידי,רוחני מידי ולא מדבר אליי.
פתאום בזמן הכי קשה ,הכי קריטי כשהייתי חולה,מתוחה,שבורה פזית ונפשית הגיע אלי "האור הגדול". עם איש מקסים שלימד אותי איך עושים מדיטציה.
כך מידי יום יש לי מאין "יום מאושר בהזמנה" (בבוקר 10-15 דקות)
לרגע עוצמת עיניים וכבר ראיתי ים ושמיים, חופש,ארמון יפיפה ושלום,דולפינים רוקדים במים, מדמיינת שאני פיה יפה אוחזת ביד מניפה.
אחר כך מתחילה את היום בחיוך גדול. ואז תמיד יש מישהו שמקשיב ללב שלך,לסיפור שלך,לחיוך לאהבה שלך.
פתאום אמרתי לעצמי: "החיים יפים, קחי עוד נשימה אל תדאגי כבר תיכננתי הכל"!
חוויתי משהו מאוד עוצמתי. שנתן לי המון כוח להילחם ולהבריא.
נראה היה רק כמה דקות של שקט "קר" מבחוץ ,אבל אני מרגישה כל כך חם מושלם מבפנים,מאירה קורנת משמחה.

bali

New member
מנהל
האשה המדהימה בחיי

חשבתי המון על האנשים האלה בחיי, שבלי הרבה מילים נתנו לי את המתנות הכי גדולות, את החוזק והכוח, האמת והאמונה שלי בעצמי.
כמה שלא חשבתי, תמיד חזרתי לאותה אשה יקרה שלי... סבתא פולה. סבתא פולה היתה הסבתא רבא שלי, סבתא של אמא.
סבתא פולה היתה הצי'ף של השבט שלנו - 3 ילדים, 8 נכדים, 17 נינים בחייה ועוד כמה אחרי, וגם רב נינים.
סבתא פולה חינכה את כולנו, בענווה רבה, על ידי דוגמה אישית וסיפורים עם מוסר השכל לנינים הקטנים שיושבים למרגלותיה ובולעים כל מילה.
אבל עם כל הסיפורים, סבתא פולה היתה אשה של מעשים. כל ימי חייה היא היתה הולכת לים בכל בוקר לשחות, כן, גם בגיל 90 +, היא למדה כתב ברייל כדי להקליד ספרים בברייל עבור עיוורים, בהתנדבות. היא היתה הולכת בימי שישי בסוף היום לכל הקונדיטוריות באיזור מגוריה ואוספת מהם את העוגות והמאפים שלא ישרדו את הסופ"ש, והיתה מחלקת אותם מדלת לדלת לשכניה העולים והנזקקים.
בכל פעם שביקרנו אותה היא הזכירה לנו שאם יש לנו חפצים, ספרים, צעצועים ובגדים שאיננו צריכים, שלא נשכח להביא לה אותם כדי שהיא תחלק למי שצריכים.

כשהיא היתה בת 96 תקף אותה שבץ מוחי לא קל, חשבנו שאנחנו מאבדים אותה, אך היא בתעצומותיה המשיכה לחיות עוד 3 ומשהו שנים. לא יכלה לדבר אך המבט בעינייה אמר לנו הכל. עינייה חייכו אלינו, למרות חוסר האונים הנוראי בו שהתה.
היא נפטרה ב 14/2/2002, הוולנטיינז דיי, בגיל 99+.
כמה סימבולי היה שהאשה הזו, שלימדה אותנו כל חיינו על אהבה ונתינה, נפטרה ועזבה את העולם ביום האהבה

עד היום אני חיה לפי דרכה האוהבת והמכבדת, החומלת והעוזרת, ואני גאה עד אין קץ להיות חלק מהשבט של סבתא פולה.

עם אשה כזו מיוחדת, איך אפשר שלא?

אוהבת אותך, סבתא פולה

ednaye10

New member

סיפור מרגש.אני לא זכיתי להכיר את הסבא והסבתא שלי,כי הם נפטרו עוד לפני שנולדתי.

למעלה