בואו להצביע לחוויה השקטה והעמוקה ביותר

boopy 1

New member
מים שקטים חודרים עמוק.

שלום לכולם,
הסיפור שלי קשור לתוקפה מאוד חשובה בחיי שהתרחשה לפני דיי הרבה זמן.
כשהגיע יום ההולדת השביעי שלי אמא שלי בישרה לי שבתור מתנה אני הולכת לקבל שני אחים! תאומים!
מאוד התרגשתי ובכל יום מדדתי בידיים ובעיניים את הבטן של אמא שלי מתרחבת ומתרחבת.
כמובן שביום הלידה הייתי מאוד נרגשת ולא יכולתי להתרכז בשום דבר מלבד הלידה של שני אחי הקטנים.
(בכל זאת הייתי בת יחידה עד אז..)
ואז הגיעה הלידה שהייתה מאוד קשה לאמא שלי. אבל מה שקרה לאחר מכן היה בלתי צפוי לגמרי.
יומיים לאחר מכן אשפזו את אבי בשל מצב בריאותי מסובך, ואימי נאלצה להיעזר בי בטיפול בגוזלים הקטנים.

אני זוכרת ימים של בכי והחלפת חיתולים, בעיקר בכי ובעיקר בלילות.
אבל יש רגעים אותם אני לעולם לא אשכח! ואלה הרגעים בהם היינו מצליחות בכוחות משותפים להרדים את שני הפרחחים יחד!
מתיישבות על הספה בוהות בבלאגן שסביבנו ופשוט נהנות מהשקט הכל כך יקר הזה.
הבית היה דומם ואנחנו שתקנו רק התחבקנו לנו על הספה והקשבנו לדממה.
בעיני אלו רגעים עוצמתים וחשובים שנחקקו עמוק בזכרוני.

תודה לכם,
היה כייף להזכר.

הדבר הכי עוצמתי ושלו בחיי הייתה אמי ז"ל

אמי אשה חזקה גידלה אותנו לבדה אחרי שאבי עזב את הבית והשאיר אותה עם שלושה ילדים קטנים (3,6,7) אני הגדולה במשך שנים היא עבדה במס' עבודות והכל כדי שדבר לא יחסר לנו ,כאשר אני הגעתי לגיל שכבר יכולתי ורציתי לעזור לה ולצאת לעבוד היא פשוט סירבה "כל מה שאת צריכה לעשות זה ללמוד כדי שיהיו לך תנאים טובים יותר " הייתה אומרת לי כל הזמן. גדלנו ללא כל עזרה או הכרה מצד אבי לפני שנתיים כאשר אני כבר בת 36 האשה החזקה (הזו אשר עשתה הכל פשוט הכל אבל בשקט מופתי היא אף פעם לא הרימה את קולה אפילו שהיה צריך) בת 61 בסך הכל אחרי שהרגישה לא טוב ,פשוט התמוטטה ונלקחה לביה"ח אחרי 4 ימים שם עם כל הבדיקות ובלי להשמיע תלונה אחת כרגיל אצלה ,פשוט נשכבה לישון ולא התעוררה עוד . אני כל חיי לא אשכח אותה את תעצומות הנפש את החוזק השקט שלה .
אוהבת אותך אמא.

Jake Speed

New member
פעם ביום, אני שם זין על העולם

מתנתק. משאיר את הסלולרי, לוקח mp3 ישן ויורד לחוף
שעה שלי, נטו.
אני לא אבא,
אני לא עובד
אני לא בן זוג
אני אני

נותן את החצי שעה אימון
ומתיישב מול הים, לספוג את השלווה הזו

נשבע לכם, אני יכול להרגיש איך המצברים שלי מתמלאים עם כל גל שנשבר לחוף
לפעמים אניי ממש ״מתפרע״ ולוקח איתי בקבוק בירה
ואז אני נמרח עוד איזה חצי שעה

אז מי יגיד לי שהדברים הבאמת טובים בחים עולים כסף?
מי?

השקט בתוכי

מאז שהייתי ילדה ,היה בי איזה שקט פנימי ,למרות הסערות בחוץ,
משהו בהתנהלות החיצונית אמר לי - אני לא רוצה להיות ככה ,אני רוצה שקט,אני רוצה להביא שקט

כאדם מורכב שמלווה ,ומכיר הרבה עסקים ואנשים
יש לי את היכולת לצוף מעל לסיטואציה ,לבחון מה נכון ומה לא נכון ,ולהרגיע ולכוון הלאה

את השקט שלי ,אני חייבת לסבי ז"ל ניצול השואה שמבחינתו כל דבר היה אושר,שום דבר לא היה דרמה ,ואור ענק קרן לו מהעיניים
לסבתי ז"ל שהייתה אישה אצילית ומיוחדת שבאה מגרמניה והתנהלה בשלווה עוצמתית ולימדה אותי שאנשים אינטליגנטים משיגים את דרכם בתקשורת ראויה ושקטה
לאימי ז"ל שהייתה האדם הכי לא שלו בעולם,אך ממנה למדתי לצערי לאחר מותה ,שרצוי לשמוח,להרגיש,לבכות - לחיות
לאבי ז"ל שנפטר ממחלה קשה בתקופה מאוד קצרה ,אך בחודשיים שליוויתי אותו ,תקשרנו בתוך השקט בלי מילים,ומעשיו הקטנים השאירו בי חותם
לכל חיי - וביטחון מלא שאני מוגנת ,ותמיד יהיה מי שישמור עלי מלמעלה.

כשאני נכנסת לחדר,רואים אותי,ושומעים אותי,גם אם אני רק מחייכת ,בלי להוציא מילה.
זכיתי במתנה שמאפשרת גם לאחרים,להרגיש בטוחים,שלווים ,ושיש מי ששומר עליהם תמיד....

אני-הכוח הפנימי החזק שיש לי וגיליתי זאת

רק לאחר מחלת בעלי לפני כ-12 שנה . תמיד הייתי אישה מאוד פחדנית,וללא בטחון עצמי בכלל.מאז מחלת בעלי,כשלא היתה ברירה ואני מטופלת עם 2 ילדים קטנים -לקחתי את עצמי בידיים ולטיפול במחלה של הבעל,עבודה בחוץ וטיפול בילדיי שלא יפגעו מזה. והיום ממרומי 12 שנה -אפשר להגיד שהתרגלנו
למצב הזה . ילדיי גדלו נהדר . יש לי נכדה מהממת,וזה האושר שלי ושל בעלי.

ady18

Well-known member
השקט שלי

מאז ומתמיד אני בחורה שקטה בישנית בלימודים היה לי קשה מאוד מבחינה חברתית ואפילו לא היו לי בקושי חברים,ומי שהיו היו סוג של חברים לא טובים בשבילי.
ומצאתי פתרון:שמחזק אותי ודרכו הכרתי את הידיד הכי טוב שלי דרך תפוז אחד מפורמי המוזיקה והחוזק שלי הוא השיחות על המוזיקה , הכול מביאה לי המוזיקה שמחה בכול רגע אני מוצאת את המילים,את הנחמה אם צריך וככה יצרתי לעצמי את הידיד הכי טוב ומצאנו לנו בזכות זה בילוי משותף ללכת למופעי מוזיקה וכתוצאה מזה הפכתי מבחורה שקטה ליותר חברתית.

okidoki

New member
הרוגע של הלילה

בערב צריך לקלח את הילדים ולאכול ארוחת ערב והבית מלא
בהמולה ורעש עם שלושה ילדים קטנים שרצים קופצים ומשתוללים
ואז אחרי צחצוח שיניים ושרותים כיבוי אורות כבר מדברים בשקט
שיר ערש נשיקות ולילה טוב הגוף נכנס לרוגע אחרי כל היום
ולפני השינה אני נכנסת לחדר שלהם ורואה אותם ישנים בשלווה
הרגע הזה נותן לי כוח ליום הבא

varda18

New member
מים שקטים חודרים עמוק

אני טיפוס מאוד שקט, אפשר לומר שכלפי חוץ מעט מופנמת במיוחד כשאני מגיעה לסביבה שאני לא מכירה, פעם אחת חברה שלי באה עם השכנה
שלה אליי ומכוון שאני התחלתי להתעסק ברוחניות היא רצתה שאני אגיד כמה מילים לחברה שלה, אני הסכמתי ולקחתי את כף היד שלה פתאום הרגשתי
תחושה חזקה בלב כמו מכה חזקה של כאב, הפכתי ללבנה כמו סיד לא היה לי צבע בפנים והתחלתי לבכות, החברה היתה מופתעת מהתגובה ולא הבינה מה קרה לי
אבל אני ראיתי בעיני רוחי שהיא ניסתה לשים קץ לחייה, לא יכולתי לומר לה את זה אז פשוט זלגו לי דמעות ואמרתי לה "למה עשית את זה לעצמך, למה?"
החברה שלי לא הבינה כלום ממה שקרה אבל החברה שלה ידעה בדיוק על מה אני מדברת והייתה קצת בשוק, אחר כך נתנו לי לשתות מים כי ממש לא יכולתי לקום מהכיסא
ונרגעתי קצת, זאת הייתה חוויה מאוד מפחידה מבחינתי כי ממש לא הבנתי את העוצמות והתחושות החזקות שהרגשתי בגופי זה אפילו ליווה אותי כמה ימים אחרי המקרה
אבל מאז התחזקתי בנושא הרוחני והיום אני יותר מודעת לדברים האלו, העולם הזה פתח לי המון מודעות למדתי תיקשור ורייקי, נומרולוגיה קבלית ועוד תמיד מנסה להתפתח ולגדול
אפשר לומר שאני שקטה אבל מלאה בעולם פנימי ומיוחד:)

"דודה רוזה" ז"ל..

אומנם לא באמת דודה..אבל היתה בחיי הרבה יותר מדודה אמיתית.
הורי לפני 35 שנה (שאימי היתה בהריון מתקדם איתי) קנו דירה בבניין שבעלה ז"ל של רוזה בנה בזמנו בנווה צדק.
לא נווה צדק של היום אלה נווה צדק של פעם...השכונה שהיתה שכונת ילדותי..שכונה כמו בסדרה שכונת חיים.
ודודה רוזה היתה גרה דלת מול הוריי..אישה עיוורת אבל טובת לב שהיתה כמו סבתא טובה וחמה עבורי ועבור אחיי
שבגרנו "שילמנו" לה על חום הילדות שנתנה לנו במטלות בבית ועזרה בקניות וסידורים..
דודה רוזה נפטרה לפני 20 שנה ועד היום שאני רוצה להזכר בטוב של האדם אני נזכרת בה..
בדודה לא דודה שהיתה עבורי כמו סבתא יקרה ותמיד המחשבה עליה משרה בי הרגשה שגם היום יש מישהו ששומר עלי אבל הפעם מלמעלה.
ויודעת שאם היתה היא היום בחיים היא היתה גאה באדם שגדלתי להיות.

אוהבת אותך כל כך

למעלה