קומקום לא-חשמלי, "של פעם"

לטלוט

New member
קומקום לא-חשמלי, "של פעם"

ליושבי הפורום שלום! במסגרת נסיונות נואשים לצמצם את צריכת החשמל, החלתי בחיפושים אחר קומקום להרתחת מים על גז. לתדהמתי גיליתי שקומקומים כאלו ברשת עולים 150-450 ש"ח! יותר מקומקום חשמלי באותו נפח.. שאלותיי לכם: 1. היכן לקנות קומקום כזה, שלא דרך האינטרנט? 2. האמנם זה המחיר?? כמה צריך לעלות קומקום שורק? תודה וחורף חם לכולם.

יש בחנויות כלים "של פעם" כאלה קומקומים

מה לגבי פינג'ן קטן? שאיתו את יכולה להרתיח כמות מים קטנה ? גם אני קניתי לא מזמן קומקום כזה, אבל לא השתמשתי, המחיר היה 100 ש"ח

dify

New member
אין לי מושג כמה עולה

אבל יש קומקומים כאלו בחנות שפע טוב בבני ברק (ממש ליד צומת גהה), נוא הצחיק אותנו שראינו אותם, תהינו מי משתמש בהם, אז הנה, אני אוכלת את הכובע, יש מי
יתכן שתוכלו להוריד מעלות הקומקום החשמלי אם תשמרו על ניקיון גוף החימום (ע"י הרתחת חומץ, זה גורם לו להבהיק מניקיון) והרתחת כמות מים מדודה בדיוק לפי כמות הכוסות שאתם שותים ולא יותר. בסך הכל הכללי קשה לי להאמין שהקומקום החשמלי למשפחה ממוצעת של נניח 5 שנניח כולם שותים 5 פעמים ביום (כלומר הרתחה של חמש ליטר ביום בממוצע) מוסיף כל כך הרבה לחשבון החשמל. ואגב, אני משתמשת בחימום בתנור הלוגן קטן, כמו שכבר סיפרתי פה בעבר, עבד אצלנו בחודש שעבר 24 שעות ביממה בערך, חימם יופי יופי, כבר חיכיתי לוואחד עליה בחשבון, במקום זה קיבלנו עליה של 100 שח לחשבון של חודשיים לעומת החודשיים שלפניו (וזה כולל את התייקרות מחירי החשמל ושימוש מוגדל בחימום מים לרחצה)

רוני1955

Active member
חסכון

את רוצה לצמצם את חשבון החשמל, או לחסוך כסף? במקרה שלך, זה דבר והיפוכו. השימוש בגז יקר יותר.

למעלה