נמלים עם כנפיים שלא מפסיקות לצוץ

SHARON 103

New member
נמלים עם כנפיים שלא מפסיקות לצוץ

היי, בתקופה האחרונה הרבה נמלים מעופפות התחילו לצוץ מהצנרת בכיור של המטבח(מצ"ב תמונות). הן יוצאות בקבוצות וניקיונות לא עוזרים. אני לא בטוח שאני רוצה לרסס שם כי אחרי הכל זה מטבח ואני מן הסתם לא אתן לזה להמשיך לקרות כי זרם הנמלים מתגבר... מה לעשות? תודה

סביון1

New member
אולי תנסי את הפטנט שעוזר נגד זבובונים?

לשים חצי כוס אקונומיקה בכל פתחי הביוב ולהשאיר לפחות לילה אחד בלי לפתוח את הברז. אגב, אצלי המעופפות האלה מגיעות דרך החלון. ובאמת אתמול בלילה היתה מתקפה.

adigreen

New member
אם הם יוצאים מכיור המטבח אני מציע לשים פקק כל

זמן שלא משתמשים בכיור. אלעד

SHARON 103

New member
תגובה

היי, הנמלים/זבובונים לא יוצאים מהכיור עצמו אלא מאותו פתח של הצנרת שמובילה את המים מהכיור לביוב. אז אם לכך התכוונת, אם אני שם פקק על הכיור (בפתח) איך זה יוכל לעזור במניעת ההתפשטות של הזבובונים? יש דרך נוספת? אשמח לתשובה

adigreen

New member
זה כבר משהו אחר.

ייתכן שחתיכת פסולת נפלה בין הצינור לבין ריצפת המטבח מתחת לארון באופן תיאורטי תיתכן גם נזילה בצינור היורד לריצפה. האם בארון המטבח שלך ניתן לפרק את הסוקל סוקל זה הגימור בין תחתית הארון לבין הריצפה. אז ניתן בקלות לראות מה מתרחש מתחת לארון. אם לא ניתן כדאי לקנות תכשיר נגד מקקים עם שיוריות ז"א שימשיך להיות פעיל עוד כמה חודשים לדוגמא K300 של סנו אבל יש עוד רבים וטובים. אח"כ כדאי לקחת פלסטיק לחתוך בגודל שיכסה את החור ולהדביק כך שלא ניתן יהיה להפיל בטעות דברים בין הצינור לריצפה אלעד

SHARON 103

New member
כוס אקונומוקיה מבלי לפתוח ברזים בבית?

אוקיי, אני אנסה אולי היום... אם יש דרך נוספת אני אשמח מאוד לשמוע תודה

נועם@בת

New member
הן עוברות דירה

יש להן קן איפשהו מאחורי החרסינה. כשמתחיל להיות צפוף מידי, החיכוך גורם להן להצמיח כנפיים כדי לנדוד למקום אחר. די למנוע מהן לצאת צריך לאטום סדקים. אבל עדיין ישארו נמלים מאחורי החרסינה או בקיר סביב התינורות ובקן הזה צריך לטפל, כלומר להדביר. בתיה

קוראים לזה- מעוף כלולות.

אלה הן המלכות לעתיד שיוצאות מהקן, מזדווגות ומוצאות מקום לקן חדש. ניתן לנסות לפעול באופנים הרגילים- מציאת הקן, ריסוס בתכשיר ביתי (מומלץ דה באגר), איטום החריץ. כשהבעיה צצה ממקום אחר חוזרים על הפעולה עד למיגורה או .... שאפשר להזמין מדביר שיפתור את הבעיה. בברכה.

למעלה