השרשור של עשרה הציטוטים הנבחרים

My Shepherd

New member
../images/Emo23.gifעשרת הפסוקים שלי-נקודה בים מהמועדפים../images/Emo9.gif

ويعرفون اني انا احببتك. 10 لانك حفظت كلمة صبري انا ايضا سأحفظك من ساعة التجربة العتيدة ان تأتي على العالم كله لتجرب الساكنين على الارض. 11 ها انا آتي سريعا.تمسك بما عندك لئلا يأخذ احد اكليلك رؤيا يوحنا اللاهوتي 3
19 اني كل من احبه اوبخه واؤدبة.فكن غيورا وتب. 20 هانذا واقف على الباب واقرع.ان سمع احد صوتي وفتح الباب ادخل اليه واتعشى معه وهو معي. 21 من يغلب فسأعطيه ان يجلس معي في عرشي كما غلبت انا ايضا وجلست مع ابي في عرشه رؤيا يوحنا اللاهوتي 3
2 ليخز ويخجل طالبو نفسي.ليرتد الى خلف ويخجل المشتهون لي شرا 3 ليرجع من اجل خزيهم القائلون هه هه. المزامير 70
17 لولا ان الرب معيني لسكنت نفسي سريعا ارض السكوت. 18 اذ قلت قد زلت قدمي فرحمتك يا رب تعضدني. 19 عند كثرة همومي في داخلي تعزياتك تلذذ نفسي. المزامير 94
18 قريب هو الرب من المنكسري القلوب ويخلص المنسحقي الروح. 19 كثيرة هي بلايا الصدّيق ومن جميعها ينجيه الرب. 20 يحفظ جميع عظامه.واحد منها لا ينكسر. المزامير 34
5 طوبى لمن اله يعقوب معينه ورجاؤه على الرب الهه 6 الصانع السموات والارض البحر وكل ما فيها.الحافظ الامانة الى الابد. 7 المجري حكما للمظلومين المعطي خبزا للجياع.الرب يطلق الاسرى. 8 الرب يفتح اعين العمي.الرب يقوم المنحنين.الرب يحب الصديقين. 9 الرب يحفظ الغرباء.يعضد اليتيم والارملة.اما طريق الاشرار‏ فيعوجه. المزامير 146
8 نهاية امر خير من بدايته.طول الروح خير من تكبر الروح. 9 لا تسرع بروحك الى الغضب لان الغضب يستقر في حضن الجهال. سفر الجامعة 7
2 احسبوه كل فرح يا اخ&

My Shepherd

New member
../images/Emo23.gifאופס נקטע../images/Emo67.gif...המשך..

2 احسبوه كل فرح يا اخوتي حينما تقعون في تجارب متنوعة 3 عالمين ان امتحان ايمانكم ينشئ صبرا. 4 واما الصبر فليكن له عمل تام لكي تكونوا تامّين وكاملين غير ناقصين في شيء. 5 وانما ان كان احد تعوزه حكمة فليطلب من الله الذي يعطي الجميع بسخاء ولا يعيّر فسيعطى له. 6 ولكن ليطلب بايمان غير مرتاب البتة لان المرتاب يشبه موجا من البحر تخبطه الريح وتدفعه رسالة يعقوب 1
13 أعلى احد بينكم مشقات فليصلّ.أمسرور احد فليرتل. 14 أمريض احد بينكم فليدع شيوخ الكنيسة فيصلّوا عليه ويدهنوه بزيت باسم الرب 15 وصلاة الايمان تشفي المريض والرب يقيمه وان كان قد فعل خطية تغفر له. 16 اعترفوا بعضكم لبعض بالزلات وصلّوا بعضكم لاجل بعض لكي تشفوا.طلبة البار تقتدر كثيرا في فعلها. رسالة يعقوب 5
33 قد كلمتكم بهذا ليكون لكم فيّ سلام.في العالم سيكون لكم ضيق.ولكن ثقوا.انا قد غلبت العالم انجيل المسيح حسب البشير يوحنا 16 מישהו/י חרוץ עם פנאי טיפה יותר ממני בשעה זו יכול להעלות את המראי מקום בעברית גם?
...
! את הפרשנות אני אעלה בהמשך לחמשה מהמוזכרים פה..אבל האם למישהו העדפה לפסוק מסויים שאעלה פירוש?

SON OF JESUS

New member
אני אני אני בבקשה זה

33 قد كلمتكم بهذا ليكون لكم فيّ سلام.في العالم سيكون لكم ضيق.ولكن ثقوا.انا قد غلبت العالم انجيل المسيح حسب البشير يوحنا 16 אני פשוט אוהב המון את כל מה שקשור ליוחנא בברית החדשה ואני כל הזמן חפש דברים שקשורים באנג'יל הזה ופרשניות

My Shepherd

New member
../images/Emo23.gifהפרשנויות לחמשה פסוקים../images/Emo45.gifמקווה שתהיו

סבלניים ותקדישו לזה קריאה..זוהי פרשנות בזרימה ממני, וכל תוספת או גריעה אשמח לשמוע
סליחה על האריכות אך מגיע לישוע האהוב להיות עם הבמה הכי ענקית שיש וזה רק המועט שנוכל לספק..
19 اني كل من احبه اوبخه واؤدبة.فكن غيورا وتب. 20 هانذا واقف على الباب واقرع.ان سمع احد صوتي وفتح الباب ادخل اليه واتعشى معه وهو معي. 21 من يغلب فسأعطيه ان يجلس معي في عرشي كما غلبت انا ايضا وجلست مع ابي في عرشه رؤيا يوحنا اللاهوتي 3
אלוהים הוא אל של צדק אך גם של אהבה לא מותנית! והוא מבהיר שאנו ילדיו..והאב כשבנו טועה ועושה דברים לא נכונים או מתחצף..או מתמרד.. אז אביו לא אומר אתה לא בני ואני לא מכיר אותך...לא מרים ידיים..להפך, הוא מעניש אותו לפי אופי הטעות..ומלמד אותו לקחים באיך צריך להתנהג וזה מקנאה ואהבה לטובת בנו לכשיתבגר.. אב שלא ינסה ללמד את בנו עם לקחים לא קלים מדי פעם..וביד חזקה בפעמים אחרות..זה אב אדיש שלא אוהב את בנו ולא רואה את טובתו, וכך הוא אלוהים ואנו בניו, והוא אומר את מי שאני אוהב.. אני מלמד ולפעמים מעניש, ועל כן, מבקש מאיתנו גם להיות קנאים למילת אלוהים ועושים לפיה ולחזור בנו ממעשי החושך. הוא ממשיך ואומר..ישוע האוהב..שהוא עומד בדלת שלנו..ישוע היקר בן אלוהינו האהוב בכבודו ובעצמו עומד בשלתך כעת.. ודופק בדלת..ללא הפסקה.. לעולם לא יכנס אלא אם אתה תשמע את קולו ותפתח לו את הדלת..ואז הוא יכנס ויתארח..ומי שחכם יהפוך את ישוע לבעל הבית..ואז ישוע יאכל איתנו ישב ויהיה לחבר ומלווה. מי שמנצח את החושך בשמו של ישוע.. מי שמוחץ את ראש הנחש תחת רגליו בכוחו של ישוע בחיינו, זה יקבל את הזכות לשבת עם ישוע בחיים שאחרי, כמו שישוע עצמו ניצח את השטן, וכעת יושב עם אביו אלוהינו היקר, בכס המלכות שלו.
17 لولا ان الرب معيني لسكنت نفسي سريعا ارض السكوت. 18 اذ قلت قد زلت قدمي فرحمتك يا رب تعضدني. 19 عند كثرة همومي في داخلي تعزياتك تلذذ نفسي. المزامير 94
אם אלוהים לא היה יד ימיני ועזרתי..כוחי ומושיעי הייתי מזמן מת, הייתי מזמן גוויה ללא קול וללא תנועה.. אך אמרתי אלוהיי רגליי מעדו אך חמלתך ריחמה עליי וחיזקה את נפשי, ברגעים הקשים אלוהים לא נוטש אלא הוא הכי הרבה איתנו, ואושרי מי שנותן את כל אמונו באלוהים ונותן לעצמו להרגיש את הכוח של אלוהים בתוכו ברגעי המשבר. כשהבעיות נערמות והעצב מתגבר בתוכי, אז הכי אני מתענג על הניחומים שלך אלוהיי
אלו השאר שנבחרו על ידי לפרשנות..אוטוטו אמשיך שאחזור מעבודה אחר הצהריים-איתכם הסליחה
2 احسبوه كل فرح يا اخوتي حينما تقعون في تجارب متنوعة 3 عالمين ان امتحان ايمانكم ينشئ صبرا. 4 واما الصبر فليكن له عمل تام لكي تكونوا تامّين وكاملين غير ناقصين في شيء. 5 وانما ان كان احد تعوزه حكمة فليطلب من الله الذي يعطي الجميع بسخاء ولا يعيّر فسيعطى له. 6 ولكن ليطلب بايمان غير مرتاب البتة لان المرتاب يشبه موجا من البحر تخبطه الريح وتدفعه رسالة يعقوب 1
13 أعلى احد بينكم مشقات فليصلّ.أمسرور احد فليرتل. 14 أمريض احد بينكم فليدع شيوخ الكنيسة فيصلّوا عليه ويدهنوه بزيت باسم الرب 15 وصلاة الايمان تشفي المريض والرب يقيمه وان كان قد فعل خطية تغفر له. 16 اعترفوا بعضكم لبعض بالزلات وصلّوا بعضكم لاجل بعض &

My Shepherd

New member
../images/Emo23.gifהמשך פרשנות לשלושת הפסוקים שלי שנותרו מה5

אמן שתהיה לנו רוח אלוהים המנחמת בעת שיש ניסויים שוניים שנופלים עלינו..שנקבל את זה בשמחה..כי ברגע שאנו באמצע מבחן האימונה, ואנו חוצים אותו עם השלום שנותן לנו ישוע, אזי המון סבלנות צומחת לנו בלב, ויכולת להמתין ולקבל את זה עם שמחה ואמונה במועדי האדון
להסבלנות הזו שאנו זוכים לה בגלל אמונתנו ואימוננו בישוע באמצע הניסויים והקשיים, לסבלנות זו אנו צריכים לתת לה לעבוד בתוכנו, לחזק ולהוביל את מחשבתנו וידיעתנו כי נוכל הכל בישוע המשיח, ובזה לא ניפול במבחן, אלא נהיה בתוכנו מלאים מכל הטוב, נרגיש מלאים ושלמים, מחוזקים ברוח הקודש והסבלנות שצמחה בתוכנו, וכאילו שכבר אין לנו עוד חוסרים
ואם למישהו חסר עיצה או חוכמה אז שיבקש מאלוהים שתמיד יתן לכולם ביד נדיבה, כי אלוהים לא יבקש בחזרה או ישפיל, שיבקש ואז הוא יקבל! אך שיבקש באמונה, בלי ספקות בכלל או חששות, כי מי שמגדל בליבו לצד התפילה ספקות בדבר המימוש, מזכיר גל בים שהרוחות מטרטרים אותו ומכים בו ומובילים אותו לאן שיחפצו, ואינו כבר כמו סלע איתן ששום ניסוי או מצוקה לא יזיזו אותו כי כוחו משמיים
13 أعلى احد بينكم مشقات فليصلّ.أمسرور احد فليرتل. 14 أمريض احد بينكم فليدع شيوخ الكنيسة فيصلّوا عليه ويدهنوه بزيت باسم الرب 15 وصلاة الايمان تشفي المريض والرب يقيمه وان كان قد فعل خطية تغفر له. 16 اعترفوا بعضكم لبعض بالزلات وصلّوا بعضكم لاجل بعض لكي تشفوا.طلبة البار تقتدر كثيرا في فعلها. رسالة يعقوب 5
על מישהו רובצים קשיים? אז שיתפלל! מישהו מאושר? שישיר! מישהו חולה ביניכם? שיקרא למאמיני הכניסייה שיתפללו איתו וימשחו אותו בשמן בשם אלוהים! תפילה אמונה תרפא את החולה ואלוהים יקים אותו בריא ושלם, ואת חטאיו ימחל לו אלוהים! תתפללו ותגלו אחד לשני את חטאיכם ומעידותכם, ותתפללו אחד לשני בכדי שאלוהים ירפא אותכם. התפילה והבקשה של הצדיק יכולה לעשות המון
.
33 قد كلمتكم بهذا ليكون لكم فيّ سلام.في العالم سيكون لكم ضيق.ولكن ثقوا.انا قد غلبت العالم انجيل المسيح حسب البشير يوحنا 16
ישוע נתן לנו שלום עילאי, שלום שמיימי בלב, את השלום שלו שהעולם לעולם לא יכול לתת הוא זרע בתוכנו עם רוח הקודש, וזה מה שמחזק אותנו מול כל הצקות ומחנקי העולם, ישוע דיבר איתנו בכדי שנתחזק והשלום הזה יהיה הדרך להביס את העולם בשמו, כי הוא ידע שבעולם יהיו לנו מצוקות, כי העולם יגרום למאמינים סבל, אך הנחמה הגדולה מהכל, שישוע מבקש כי נאמין..ונתן את אמוננו בו, כי הוא..ורק הוא, הביס את העולם
הללוייה, ישוע הביס את השטן, ישוע הביס את המוות, ישוע היה הראשון שרדם נצחון הטוב על הרע ומחץ את ראש הנחש! ואנו אחריו ובשם ישוע המשיח, נהיה אך ורק מנצחים גם, כי האוייב שלנו הוא כבר חלש מול צבאות המאמינים, כי המלחמה היא לאלוהים שיתברך שמו לעד

My Shepherd

New member
../images/Emo23.gifיש הארכה לתוקף שרשור זה..עד לחמישי

בלילה
מה לעשות ..חלקכם עוד לא התייצב..ואני מתעקשת שתתנו יד
מצד שני אני גם חייבת את מחצית החלק שלי שטרם נעשתה..הפרשנות.. ובן ישוע זה היה רעיונך אז איפה ההשתתפות שלך? מה עם מיכאל? ג'ורג'? ליון ? ומי שעוד מבקר פה ורוצה להשתתף?
למי שכלכך מתקשה עם פרשנות..נתן כתף

michaeld1

New member
שלום לכולם, אני פשוט בתקופה לחוצה, אני מציץ

מדי פעם, מקווה שאנצל האורכה שניתנה (עד יום חמישי בלילה) כדי להשתתף בשרשור.

nOway1

New member
אני יש לי רק פס' 1 ..!

"شجعوا صغار النفوس. أَسندوا الضعفاء. تأنوا على الجميع". إن الرب يسوع يسند الضعيف، ويتأنى على الإنسان الخاطئ، حتى يتجاوب مع دعوة محبته، ويأتي اليه معترفا بخطيته وطالبا غفرانه חברייה ..ועכשיו ... זה הטור שלכם ..! أطلب اليوم من الرب أن يساعدك أن ترى الآخرين كما يراهم هو... أن ترحمهم كما يرحمهم هو... وأن تحبهم كما يحبهم هو תבקש מישוע שיעזור לך לראות את האחרים כמו שהוא רואה אותם ... ושתרחם עלהם כמו הווא ... ושתאהב אותם ..כמו שהוא אוהב אותם " אהב אותנו ובא ומת וקם בשבלינו רק בשביל לכפר על חטאנו .. " ותודה ..! <<<ג'ורג'>>>

My Shepherd

New member
../images/Emo23.gifהשרשור של עשרה הציטוטים הנבחרים../images/Emo45.gif../images/Emo9.gif

My Shepherd

New member
../images/Emo23.gifוכעת בלי עצלנות..תקראו כל הפסוקים..כי

רוצים לבחור שניים חדשים שנעלה מצד שמאל בדף הפורום, ולחש ולרענן את העמוד הזה מדי חודשיים..שיהיו פסוקים חדשים תמיד..עם מסר יפה.. יש פסוקים עם פרשנויות..תנסו להיות אמינים ולהרגיש..מה המסר שאתם רוצים שיהיה פה.. וכל אחד שיצביע על שני הפסוקים שהכי דיברו לליבו...
תנצלו את שבת לזה..שוט

salt of earth

New member
שני הפסוקים שהכי נגעו בי

قد كلمتكم بهذا ليكون لكم فيّ سلام.في العالم سيكون لكم ضيق.ولكن ثقوا.انا قد غلبت العالم . פסוק פשוט מנחם
لاَ تَكْنِزُوا لَكُمْ كُنُوزاً عَلَى الأَرْضِ حَيْثُ يُفْسِدُ السُّوسُ وَالصَّدَأُ ،وَحَيْثُ يَنْقُبُ السَّارِقُونَ وَيَسْرِقُونَ. 20بَلِ اكْنِزُوا لَكُمْ كُنُوزاً فِي السَّمَاءِ ، حَيْثُ لاَ يُفْسِدُ سُوسٌ وَلاَ صَدَأٌ ، وَحَيْثُ لاَ يَنْقُبُ سَارِقُونَ وَلاَ يَسْرِقُونَ ،

salt of earth

New member
שפרד, אני רואה שאני תלמידה מצטיינת ../images/Emo3.gif

תמיד מכינה שיעורים בזמן

My Shepherd

New member
../images/Emo23.gifואאי כמה שצריך לדרבן אותם להשתתף חחח

כנראה צריכים לקבוע מתנות ותמריצים

My Shepherd

New member
../images/Emo23.gifטייב אני אאמץ בחירת מלח לפסוק ה1

ואת השני אבחר לבד