מה אתם אומרים על הכתבה הבאה....

חוסר כבוד לרגשות האחר

זאת פשוט חוצפה שאישרו פרסומת כזאת שפוגעת ברגשות הנוצרים, להשוות בין הלחם הקדוש לגלולה נגד הריון? בזמנו פסלו פרסומת של קידום בגלל שהוזכר בה המינוח לך תצטיין שמעורר אסוציאציות מיניות וקבעו שפוגע ברגשות הדתיים, כאן זה לא מעורר שום אסוציאציות אלא פשוט מראים זאת בפירוש ובתמונות. הייתי מצפה מהרשות השניה שתהיה יותר רגישה ולפסול פרסומות כאלה שפוגעות בדתות אחרות.

rotemfiji

New member
../images/Emo127.gif צודק בהחלט, מסכימה לגמריי איתך..

אני בטוחה שאם היו בוחרים למשל ביהדות הרבנים כבר מזמן היו מתקוממים נגדה. לפי דעתי צריך לכתוב על כך לרשות השידור.

נו יאללה איפה עורכי הדין שלנו../images/Emo6.gif

שפרד ומיכאל לטיפולכם

michaeld1

New member
כל הכבוד אלפא.. עשית את העבודה ../images/Emo45.gif

מי צריך עורכי דין?

חחח נו זאת עבירה על החוק

תשטוף אותם בחופש הביטוי מול פגיעה ברגשות הציבור, עוד עילה סעיף 371 בחוק העונשין האוסר על פגיעה גסה ברגשות הדתיים. פס"ד קידום... חחח זה מה שאני זוכר מהקורסים למשפטים שלמדתי. נו יאללה לעבודה

michaeld1

New member
מרשים ../images/Emo45.gif אתה תעבור ראיון אצל המנהלת

ומיד תוסמך

חחח אל תזלזל בכישורי המשפטיים

במהלך התואר למדתי 5 קורסים במשפטים: יסודות המשפט, דיני חיובים, מסחרי א, מסחרי ב ודיני תאגידים. בס מוותר על התענוג מספיק לי ראיית חשבון

michaeld1

New member
חו"ח, לא מזלזל !! וטוב שאתה מסתפק ../images/Emo9.gif

מספיק כאב ראש בראיית החשבון.

AlYahudii

New member
אולי התסריטאית היתה טטיאנה סוסקין ?

(למי ששכח - נכנסה לכלא על ציור ובו חזיר (שעל גבו כתוב "מחמד" ) אוחז בקולמוס וכותב ספר (עליו נכתב "קוראן") ) אבל כמה שיותר מחאות תשלחנה, יש יותר סיכוי למנוע את הפעם השניה.

salt of earth

New member
ממש מגעיל השימוש הזה

אני מוסיפה לא רק את הדוגמא של קידום אלא גם המקרה עם פנינה רוזבלום והגרביונים. מקווה שהעורכי דין שלנו ייטפלו בזה- יאללה חרקו חאלקו

salt of earth

New member
הסירו פרסומת שלה מציגה גרביונים

אבל זה היה אולי ברחוב שהוא חצי חילוני חצי דתי, היה הרבה רעש על זה

salt of earth

New member
../images/Emo206.gifיש לי רעיון ../images/Emo62.gif

על פגיעה וזלזול כזה אסור לשתוק וכמה שיותר נוצרים שיתלוננו באתר של הרשות השנייה על הפרסומת הפוגענית הזאת כך נוכל ללחוץ יותר. מה דעתכם, לפרסם הודעה בערבית שמדברת על הפרסומת הפוגענית ולהפיץ אותה לכל החברים שלכם כדי שהם גם יתלוננו באתר הזה, אפשר גם להפיץ את המודעה בכנסיות או בתי ספר נוצריים. וכך יש קבוצה גדולה שתתלונן על זה.... אפשר במקביל להתחיל בהליכים משפטיים. כי פעם הייתה פרסומת של חברת סלולר
שהראתה שכל הנזירות ברחו מהמנזר והשיגו בן זוג כדי להשתתף במבצע המשפחתי של החברה
אחרי שפנה עורך דין מטעם הכנסייה לרשות השנייה הפסיקו את שידור הפרסומת. אם כולנו נתגייס למטרה זה יעבוד

למעלה