שלום לכולם ...!

rotemfiji

New member
כורסי - "נס החזירים"

הבטחתי שאני אעלה תמונות לפורום מכורסי, שביקרתי בו ביום שישי...חסכתי לעצמי קצת את זמן העלאה ובמקום זה סיימתי לכתוב על כורסי לאתר שלי, כמובן כולל התמונות. אתם יודעים שתמיד אני אשמח אם תתקנו אותי או תוסיפו לי מידע, אני מצרפת לכם את הקישור וכמו כן מזכירה לכם שאם מישהו מחר באיזור הכינרת, מוזמן לקפוץ לירדנית, אני אהיה שם לכבוד מיסה ענקית ומיוחדת שתערך שם מחר בשעה 16:00. אה ומלח...אשמח אם תמצאי פסוק כלשהו לגביי כיוון הכנסייה, זה בהחלט חשוב להעשרת המידע. גן לאומי כורסי

rotemfiji

New member
שלום לכולם....חזרתי הרגע מהמיסה ומעוד מקומות.

המיסה בירדנית הייתה מקסימה ומרגשת, אך קצרה למדי- לא היו הרבה ניטבלים, למרות כמות האנשים הנוכחים (800 איש!!), אולי היה להם קר מידי...זה התחיל רק ב-16 וחצי ככה. היה גם קשה לצלם, היו כל כך הרבה אנשים. אז אני התמקמתי לי והקשבתי לתפילה והכרחתי את אבא לעמוד ולצלם
אחרי שיחה עם מנהל האתר ושאר האנשים החשובים המשכנו ל"בית ירח" לצלם, עצירה בארומה ולבסוף הגענו ל"קרני חיטים". חבל רק שהיה כבר מאוחר וממממש קר ! אז דיי קפאתי לי למעלה וירדנו ממש מהר מהתל. אבל בהחלט נחזור לשם, מקום חשוב לסיקור עם נוף משגע. והנה תמונה שלי מקרני חיטים- היה כבר דיי חשוך... את התמונות מהמיסה אני אעלה כבר לאתר שלי.

nOway1

New member
שלום ..לך ..רותם ..!../images/Emo8.gif

את ממש יפה ו מושלמת :p התפללת גם בשבילנו ..!

rotemfiji

New member
../images/Emo9.gif תודה ג'ורג'י !

ת'אמת שהייתי עסוקה לשיר את השירים שלהם (היה שיר אחד ממש חמוד על ה- Holy Land, משהו קצת מצחיק בלחן שלו...עד עכשיו תקוע לי בראש). אבל כולכם מוזמנים להגיע למיסות שם, הם לרוב מאוד מרגשות, לראות את התיירים הצליינים מתרגשים כל כך מהמעמד והמקום, ממה שזה מסמל עבורם, זה מאוד יפה לראות ואני בערך הישראלית היהודייה היחידה שבאה שם כל כך בקביעות, אותי זה מאוד מעניין ומרגש...

My Shepherd

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo24.gifהוו איזה יפיופה יש לנו בפורום../images/Emo9.gif

nOway1

New member
אבל לא יותר ממני יפה ../images/Emo9.gif אני מלך היופי ...!

חברייה ..תצחקו ... אם לא נצחק עכשיו א מתי ... !?

My Shepherd

New member
../images/Emo23.gifגם אתה גם אתה אל תכעס../images/Emo9.gif עוד יפיוף../images/Emo24.gif

מין יזאוויד?

My Shepherd

New member
../images/Emo23.gifאוו הסמקתי../images/Emo9.gif אל תתעלף רגע!!..

צריכים אותך מפוכח
יעני מסאחסיח
תיסלם ידידי

nOway1

New member
יא נאס ..תתקשרו ל 101 לבית חולים ..

אני עומד להתעלף ... מי שלא מכיר את המנהלת יש לה עיניים יפותתתתתת חבל על הזמן

rotemfiji

New member
תודה ! ../images/Emo24.gif ../images/Emo9.gif ו.....

תבדקו ככה עוד חצי שעה בדף הירדנית אצלי באתר, אני מוסיפה קצת מידע ותמונה של המיסה מהיום. כפי שאמרתי- היה קשה לצלם, אבא שלי נידחק איפשהו בצד וברוב התמונות רואים פרצופים, אז אני מעלה רק תמונה אחת כך שהאנשים לא יהיו ברורים... וג'ורג'י..גם אתה יפה !!!!!!!!!! מאוד !

rotemfiji

New member
האמצעי מקדש את המטרה...אני מאושרת לבסוף,

אפילו אם אני מותשת, העיקר לראות שהוספתי עוד משהו, עוד מידע שיוכל להועיל לכל מי שזקוק לו ואני בהחלט מרגישה מכך סיפוק רב.

My Shepherd

New member
../images/Emo23.gifג'ורגגגגג../images/Emo9.gif קיפק יא עמי..

לא תרצה לספר לנו משהו
?

nOway1

New member
בטח שאני רוצה ..!

התקשרה אליי אל אחת תריז .היום אחרי צהריים . וספרתי לה הכל ..! אני מרגיש בן אדם חדש .. לב טהור .. מרגיש אור ..יש בי כוח חזק .. אתמול כחרתי הייתי ..בשוק "מסדום " והתחלתי לבכות מרוב שמחה ..אמרתי תודה לך ישוע שהבאתה לי אנשים .. שנתנו לי להיות בן אדם טוב צדיק ישר .. עד עכשיו לא מאמין איך אני אמרתי דברים ו משפטים כאלה יפים שבחיים לאא אמרתי או לא ידעתי אותם ..! בקיצור .. הרגשתי אתמול שרוח הרע "שייטן " יצא ממני ..והלב נפתח לישוע ..והוא נקה אותו מכל החטאים ..! עד עכשיו אני שמח מאושר ומעושר בישוע ..מרגיש באור .. אתמול היה יום מבורך מה' ... ואני מקווה את מהה שהיה לי יהיה לכם .. תתחילו להתפלל .. חברייה אנחנו חוטאים אנחנו נולדנו בחטא ונמות בחטא ..והמוות הוא העונש הגדול שלנו .. אבל בשם ישוע אנחנו נכפר על חטאנו ו נוצאה את הסטן מלבנו ונתגבר על הכל ..ונחייה חיים של שלום אהבה אמונה .. תזכרו טוב אמונה בלי מעשים .. כמו הגוף בלי רוח ايمان بدون اعمال ... هكذا الجسد بدون روح תתחילו ללכת בדרך שלמד אותנו המשיח ...! ותודה .. עדיף שתאלו אותי שאלות ואני אענה ... אין לי כוח לכתוב ... סתם :D

My Shepherd

New member
../images/Emo23.gifאני שמחה לשמוע..שעדר אלוהים הוסיף עוד

בן יקר
אני לא אשאל כי ראיתי במו עיניי את השפעת ישוע ורוחו עליך..אז רק אגיד..שאל תתן לזה להתמוגג..תמשיך לקרוא ולהתפלל..ובכל פסקה שלא תבין..תשאל..חופשי
ולא להפסיק להגיע לאיג'תימאעאת ומיסות..איפה שיהיה לך נוח ונגיש
אלרב יחמיק

למעלה