בוקר טוב
אנג'יל אליאומי

זריקת רימון ידני על מכללת מאר אליאס בעבלין

אתמול אחרי סיום טקס סיום מחזור שנערך במכללת מאר אליאס בעבלין בניהול המוטראן אליאס שאקור, נזרקה למבנה שבו נערך הטקס רימון ידני כשהכוונה היתה לפגוע במוטראן אליאס שקור. הרימון גרם לפציעה של 10 מעובדי המכללה. זה לא היה הניסיון הראשון לפגיעה במוטראן שאקור, כשבעבר כבר ירו על הבית של מוטראן שאקור. פשוט בושה. הנה הידיעה במלואה מאתר פאנט.

מרים טוקאן שוב עושה את זה

מרים טוקאן הערביה נוצריה מכפר עבלין ממשיכה עוד שלב בתחרות כוכב נולד, כשהיא מהממת את כולם בשיר הכניסיני תחת כנפיך, אתמול ההופעה שלה היתה ההופעה הכי טובה בקרב המתחרים. אין ספק שיש לה קול יחודי ורוחני. כל הכבוד. אתמול היא גם הצטלמה בכנסיה בעבלין, רואים שהיא קרובה לכנסיה ולאלוהים, שישוע ישמור עליה ויגרום לה להצליח.

SON OF JESUS

New member
אלפא

אתמול ראיתי את התוכנית התפללנו עבורה בבית אבא שלה המורה ויסים טוקאן לימד אותי באעבלין , היה המורה שלי לערבית אבל היא הדהימה את השופטים ואת כולם ובאמת התגובות ואת מה שאני קורא עליה באתרים שונים, תאמין לי , כבר הכתירו אותה בתור הכוכבת

צודק

בהתחלה אמרו שבטח יעבירו אותה ככה כי היא ערביה וזה ימשוך הרבה צופים ערביים, אתמול גם אני ראיתי את הביצוע שלה, ובלי שום קשר להיותה ערביה נוצריה היא הרשימה אותי יותר מכולם, פשוט יש לה את הקול החודרני והרוחני הזה שנכנס ללב, לפי דעתי אם תשיר בערבית הביצוע שלה יהיה עוד יותר טוב, אך התחרות היא לשירה בעברית, כולנו מחזיקים לה אצבעות.

michaeld1

New member
אתר נוצרי חדש... לכבוד הקדוש אנטון ../images/Emo189.gif

|הדגש |سلام المسيح بمناسبة عيد القديس أنطون البادواني ارسل لكم هذا الموقع الخاص بهذا القديس . كل عا وانتم بخير. http://stantoinedepadoue.com/

salt of earth

New member
תראה איזה חמוד ../images/Emo9.gif

אגב במי מדובר, במאר מטאניס הגדול (שפיע אל מווארנה) או בקדוש אחר הנושא את השם?

salt of earth

New member
סתם ילד שמצאתי תמונה שלו באתר נוצרי

לא קרוב משפחה או משהו... חבל

salt of earth

New member
אני מרגישה כל כך גאה ../images/Emo9.gif

מדהים אלפא, אני אפילו לא ראיתי את החדשות האלה באתרים שאני מכירה, אחסן מיני טליעית נדמה לי שהגיע הזמן לעשות את הצעד האמיץ של חיים יבין ולפרוש לטובת כתב נמרץ וצעיר כמוך
ולהעביר לך את האחריות על פינה החדשות הנוצריות
עלה וצלח אחי

salt of earth

New member
המשך חדשות.... מיכאל זה הפרופ' שהזכרת?

הלך לעולמו פרופ' מרסל דיבואה פרופסור מרסל דיבואה הלך אתמול לעולמו והוא בן 87. דיבואה הוכר כחסיד אומות העולם, חתן פרס ישראל ויקיר העיר ירושלים מרסל דיבואה נולד בשנת 1920 בצרפת ובגיל 18 הצטרף למסדר הדומיניקי. במהלך מלחמת העולם השנייה הצטרף, ביחד עם עוד 13 אחים, למשרד הרווחה הצרפתי ועסק בהסתרת ילדים יהודים במוסדות הכנסייה. לאחר המלחמה הודיע למשפחתו כי הוא מצטרף לצי הצרפתי אך מקץ זמן קצר החליט לשוב ללימודי התיאולוגיה וכתב דוקטורט בצרפת, באוניבסיטת הארוורד בארה"ב וברומא על תפיסת הזמן של אריסטו. דיבואה הגיעה ארצה בשנת 1962 כאשר נשלח לעמוד בראש המסדר הדומיניקי בירושלים. זמן קצר אחר-כך הוא החל להרצות ולחקור בשורות האוניברסיטה העברית בעיר ועסק בחקר בפילוסופיה היוונית וביחסים בין העם היהודי לכנסייה הקתולית. אירוע בלתי שגרתי בו נקשר שמו היה חטיפת מטוס אייר פראנס לאנטבה. אז, הציע עצמו דיבואה לחוטפים כבן ערובה במקום הנוסעים שנלקחו בשבי. http://www.nrg.co.il/online/5/ART1/595/974.html
אומרים שניהל דיאלוג עם לייבוביץ' ... מוזר שלא שמעתי עליו מקודם. זכרו יהיה ברוך

michaeld1

New member
נכון מלח.. בזמנו, בתקופת הלימודים, נרשמתי

אצלו בקורס "יסודות הנצרות". לצערי, בסוף לא הוא העביר את הקורס אלא מרצה אחר. הוא זכה להערכה של ממש בקרב אנשי האקדמיה באוניברסיטה העברית. זכרונו לברכה

למעלה